КУЛТУРНА ПРОГРАМА ЗА МЕСЕЦ ЮНИ

КУЛТУРНА ПРОГРАМА ЗА МЕСЕЦ ЮНИ
01 юни 2017 09:45 - 30 юни 2017 09:45

1 юни /четвъртък/
17:00 часа
Културен център „Морско казино, открита сцена "Охлюва",
Детски празник посветен на 1 юни
Организатори: ЦПЛР - Бургас, Фондация "За нашите деца"
18:00 часа
Дом на писателя, ул. Вола №1
„Цветни вълшебства“
Детски празник с Лилия Христова
18:00 часа
Галерия „Георги Баев“, бул. „Демокрация“ № 6
Изложба „Книги в движение“
18:00 часа
НХК
Годишен балетен концерт на НУМСИ „Проф. Панчо Владигеров“
18:00 часа
Експозиционен център „Флора“
Откриване на изложба "Аз, моят град и морето"
18:30 часа
Културен център „Морско казино“, зала "Петя Дубарова", ет.1
Концерт - изложба "Минималистична приказка" 
по проект на Община Бургас 
19:00 часа
ДТ „Адриана Будевска“
„Квартет“

2 юни /петък/
10:00 часа
Културен център „Морско казино“, зала „Хр. Фотев“
Откриване на изложба  "През очите на детството"
12:00 часа
Приморски парк, пред паметника на Христо Ботев
141 години от гибелта на Христо Ботев
Заупокойна молитва и ритуал по отдаване на военни почести и полагане на венци и цветя
17:00 часа
Културен център „Морско казино“, Зала „Петя Дубарова“
Музикално - поетичен спектакъл 
на Детско театрално студио „Кругозор“
18:00 часа
Дом на писателя, ул. „Вола“ 1
„Силно да любят и мразят”
Честване деня на Ботев с Николай Фенерски
18:30 часа
Културен център „Морско казино“, зала „Георги Баев“, ет. 0
„Крия йога“
Древната наука за съществуване в равновесие
19:00 часа
НХК
Благотворителен концерт в полза на Божидар Кръстев от ТШ „Диамант'“
Тел. 0887/360 949

3 юни /събота/
10:00 часа
Младежки културен център
Националният конкурс за изпълнение на детска песен "Сладкопойна чучулига"
10:00 часа
Зонален кръг на IV-ти Национален фестивал на руската поезия, песен и танц ''Пусть всегда будет солнце'' -организиран от Национално Движение Русофили
Вход свободен!
17:00 часа
Експозиционен център „Флора“
Арт школа „Кожухаров“
Традиционна годишна изложба на малките артисти
17:30 до 21:30 часа
Фестивал „Шарено котле“
Ж.к. „Меден рудник“ до втората спирка на Т2, Б12
организатор НЧ „Св. Св. Кирил и Методий 1985“-Бургас
18:00 часа
Експозиционен център „Флора“
"Дъга" -спектакъл за бебета
Държавен куклен театър Бургас
19:00 часа
Културен център „Морско казино“, Зала „Петя Дубарова“
Концерт на Хор „Милка Стоева“
Вокален педагог: Мария Ангелова 

4 юни /неделя/
17:00 часа
Културен център „Морско казино“ открита сцена „Охлюва“
Гала Концерт  - Награждаване на участниците в
Конкурса за изпълнение на детска песен „Сладкопойна чучулига“
С участието на хорова школа „Милка Стоева“
с ръководител Светла Стоева

5 юни /понеделник/
17:00 часа
Културен център „Морско казино“, зала „Георги Баев“ ет.0
Благотворителна изложба живопис и графика на д-р Ангел Милев
в полза на Сдружение „Зачатие“
18:30 часа
Експо център „Флора“
Откриване Дни на австрийската култура и изкуство в Бургас
Прожекция на филма „Тони Ердман” на режисьорката Марен Аде
Номиниран за ''Оскар'' 2017 година за най-добър чуждоезичен филм.
Вход свободен!
18:30 часа
Галерия „Богориди“, ул. „Богориди“ №48 
Откриване на изложба-живопис
Васил Стоев и Здравко Йончев
19:00 часа
ДТ „Адриана Будевска“
„Малко комедия“

6 юни /вторник/
18:00 часа
Дом на писателя, ул. „Вола“ №1
„Бряг за безпътници“, стихосбирка
Автор Лили Качова
Представя Мина Кръстева
18:00 часа
НХК
Годишен концерт на ФА „Трите пъти'“
Вход свободен!
19:00 часа
Държавна опера – Бургас
„Мадам Бътерфлай“
Опера от Джакомо Пучини

7 юни /сряда/
17:00 часа
Археологически музей, ул. „Богориди“ № 21
Уикенд в Археологическия музей
„Дигитализация на културно наследство” 
Вход свободен! 
17:15 часа
Културен център „Морско казино“
Ателие 2
Театрална школа „Детско Царство“
към ЦПЛР-Бургас
18:00 часа 
Културен център „Морско казино“, открита сцена  „Охлюва“
Концерт на ВГ „Ретро Бургас“ при НЧ „Асен Златаров“
18:00 часа
Дом на писателя, ул. „Вола“ №1
Стихийните изповеди на Илеана Стоянова
в „Лятото на астрите”,
избрана любовна лирика
Редактор: Георги Константинов ИК „Знаци“
Представя Добрина Топалова
18:30 часа
Държавна опера – Бургас
„Дни на руската култура“
Концерт на група „Волжанка“- град Ярослав, Русия
18:30 часа
Куклен театър – Бургас
Театрален спектакъл „Смъртни грехове” от Феликс Митерер
Продукция на театър ''Наш свят''- Албена Ставрева, Петко Каменов, Маргарита Хлебарова и Ива Панева
Вход свободен
19:00 часа
ДТ „Адриана Будевска“
„Примадони“
19:30 часа
Културен център „Морско казино“
Уроци по Танго
19:30 часа
Летен театър
Корейската група за перкусии „Норъм Мачи“
Вход свободен!

8 юни /четвъртък/
10:00 часа
Културен център „Морско казино“,зала „Петя Дубарова“
Международен фестивал за изпълнение на руска и световна музикална класика
18:00 часа
Културен център „Морско казино“, зала „Георги Баев“, ет.0
Бургаски литературни дни – 2017
Официално закриване
Организатор: НЧ „Фар“
18:00 часа
НХК
Прожекция на игралния филм „Москва, я люблю тебя!“
Режисьор: Александър Какаткин
Част от програмата на Дни на руската култура в Бургас
Вход свободен!
18:00 часа
Дом на писателя, ул. Вола №1
Премиера на „Тъгата на ангелите“ от 
Йон Калман Стефансон (Исландия)
Представя Манол Пейков
19:00 часа
ДТ „Адриана Будевска“
„Опечалената фамилия
Гостува Драматичен театър - Ямбол

9 юни петък/
18:00 часа
НХК
Прожекция на игралния филм „Кромовь!“
Режисьор: Андрей Разенков
Част от програмата на Дни на руската култура в Бургас
Вход свободен!
18:30 часа
Експозиционен център „Флора“
Интеграл на изкуствата – музика, поезия/лирика, изобразително изкуство, танц. Различни стилове и епохи. Музикално представяне на поезията на австрийската поетеса Катя Кремзер
19:00 часа
Държавна опера – Бургас
Концерт на Трио „Тенорите“

10 юни /събота/
08:00 часа
Открита сцена  „Охлюва“ Международен фестивал за изпълнение на руска и световна музикална класика
Организатор: НЧ „Фар“
10:00 до 14:00 часа
Кв. Рудник - V Национален конкурс за надсвирване с кавал "Никола Ганчев"- организатор НЧ "Възраждане 1927" -кв. Рудник
11:00 часа
Куклен театър - Бургас
„Принцесите и змеят”
13:00 часа
Експозиционен център „Флора“
IT конферерция на тема „Киберсигурност“ у дома, във фирмата, в банката, в магазина и на почивка"
17:30 часа
НХК
Благотворителен концерт в полза на Светослав Сандов
18:00 часа
Дом на писателя, ул. Вола №1
Представяне на романа „Училище“
Автор Начо Христосков от Пловдив
18:30 часа
Културен център „Морско казино“,Открита сцена „Охлюва“
Концерт на клубовете по народни танци
„Хоро се вие, извива на бургаския бряг

11 юни /неделя/
11:00 часа
Куклен театър - Бургас
„Принцесите и змеят”

12 юни /понеделник/
10:30 часа
Държавна опера – Бургас, зала Опера
„Четиримата близнаци“
Музикална комедия за малки и големи
18:00 часа
Културен център „Морско казино“, зала „Христо Фотев“, ет.0
Откриване Изложба „Влечугите – тайнствени и непознати“
18:00 часа
Дом на писателя, ул. „Вола“ 1
Откриване на Летни литературни салони –
„Рок и поезия“ с Росен Друмев и Петко Палов Перо
18:00 часа
Културен център „Морско казино“, зала „Петя Дубарова“, ет.1
ГПНЕ „Гьоте“ представя на немски език
пиесата „Мъката на избора“
19:00 часа
НХК
''Брачни безумия''- театрлана постановка – премиерна
Участват: Милица Гладнишка, Милена Маркова, Жанет Миовска, Симеон Владов и др.
Билети на касата на НХК
Тел: 0888/777 680
19:30 часа
Експозиционен център „Флора“
Концерт на Виолета Милчева и Диана Банчева
„Горяща пеперуда“
21:00 часа
Летен театър
Национален балет на Грузия –„Сухишвили“
Билети в мрежата на Еventim 
и на касата на Държавна опера Бургас - 0884 025918

13 юни /вторник/
11:00 часа
Културен център „Морско казино“, зала „Петя Дубарова“, ет.1
Премиера на книгата „Рисувай комикс“
Илюстраци: Христо Христов
Под редакцията на Пепа Ангелова
18.00 часа
Културен център „Морско казино“, зала „Георги Баев“, ет. 0
Фотоизложба „Приказки за Ева“
19:00 часа
ДТ „Адриана Будевска“
„Госпожица Юлия“
19:00 часа
НХК
„Румеу и Жолиета от Дунюву“
Театрлана постановка – премиерна
Гостува: Родопски драматичен театър ''Николай Хайтов''
Участват: Стефка Барбудова, Румен Шехов, Кристина Енгерова и др
Билети на касата на НХК
Тел. 0894/898 098
21:00 часа
Летен театър
Концерт на Владимир Ампов – Графа
билети в мрежата на Еventim 
и на касата на Държавна опера Бургас - 0884 025918

14 юни /сряда/
17:15 часа
Културен център „Морско казино“
Ателие 2
Театрална школа „Детско Царство“
19:00 часа
Държавна опера – Бургас
„Кармина Бурана“
19:00 часа
ДТ „Адриана Будевска“
„Да, господин Премиер!“
19:30 часа
Културен център „Морско казино“
Уроци по Танго
21:00 часа
Летен театър
„Една отворена врата“ - концерт на ТФ „Петлите“ с участието на Гери-Никол
билети в мрежата на Еventim и на каса на НХК

15 юни /четвъртък/
18:30 часа
Галерия на Дружеството на бургаските художници, ул. „Александровска“ №22
Изложба на Надя Пеовска и Елисавета Ангелова
19:00 часа
НХК
„Помощ, жена ми е луда!“ - френска комедия от Жан Барбие-премиерна
Постановка Орлин Дяков
Гостува Драматичен театър „Сава Огнянов“ – Русе
Участват: Христо Гърбов, Надя Банчева, Иля Пепеланов и др.
Билети на касата на НХК
Тел. 0898 420 537
19:30 часа
О-в Света Анастасия
*при лошо време Експо център Флора
Закриване Дни на австрийската култура и изкуство в Бургас
„Вълшебни места - омайваща музика“
Концерт на Ансамбъл „Виенски челисти “ - Герхард Кауфман, Флориан Егнер, Франц Ортнер, Милан Каранович, Себастиан Бру и Йоана Захрин
Билети в мрежата на Ивентим

16 юни /петък/
18:00 часа
Дом на писателя, ул. Вола №1
„Градина под прозореца“, стихосбирка
Автор Лилия Христова
Представя Елка Димитрова
18:00 часа
Фестивал „Включи града“
Културен център „Морско казино“
Арт инсталация „Ветропоказателят на седемте морета“
18:00 часа
Фестивал „Включи града“
Дружеството на бургаските художници
Включи класиката със струнен квартет „Арте“
18:00 часа
Фестивал „Включи града“
Художествена галерия „Пролет“
Включи балета
Изпълнение на детски балетен театър „Капка“
18:00 часа
Фестивал „Включи града“
Художествена галерия „Бургас“
Включи илюстрования стих с Христо Тодоров
Литературно четене на стихове илюстровани от Христо Тодоров
18:00 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, Балюстрада
Рисуване с колела
19:00 часа
Фестивал „Включи града“
БХГ „Петко Задгоски“
Включи класиката с Благовеста Рядкова
Класически изпълнения на роял от Благовеста Рядкова
19:00 часа
Туристически комплекс „Остров Света Анастасия“
Отпътуване с кораб от „Магазия 1“ в 18:00 часа
„В открито море“ – театрална постановка на Младежки експериментален театър към НУМСИ „Проф. Панчо Владигеров” – Бургас
Участват: Александър Джимджинов, Мартин Йорданов, Симеон Димов и Стоян Величков от класовете по „Актьорско майсторство“ на Георги Минков и Даниела Георгиева
Музикално  оформление: Христо Симеонов
Костюми: ученици  от класа по „Сценичен костюм“ на Аглика Атанасова
19:30 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, Мостика
Включи мегдана
Масово надиграване
20:30 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, Балюстрада
Включи танца
Салса Парти
21:30 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, Балюстрада
Включи огнените кокилари
22:30 часа
Фестивал „Включи града“
Автогара юг, Регионална Библиотека „П.Яворов“ –ул. „Богориди“ №21
Включи киното
Прожекция на филми

17 юни /събота/
10:00 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, Стената на приказките
Turn on the photobooth /Включи фотопавилиона
10:00 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, Графична база – графити стена
Включи Стенографика
10:00 часа
Фестивал „Включи града“
Стената на приказките
Арт работилнички
10:00 часа
Фестивал „Включи града“
Открита сцена в Морската градина в близост до паметника на Петя Дубарова
Детски приказки за духови музикални инструменти
Концерт на НУМСИ „Панчо Владигеров“
11:00 часа
Фестивал „Включи града“
Открита сцена в Морската градина в близост до паметника на Петя Дубарова
Включи класиката с дамски квартет „Вива“
11:00 часа
Фестивал „Включи града“
Открита сцена в Морската градина в близост до паметника на Петя Дубарова
Включи класиката със струнен квартет „Арте“
11:00 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, градинката до Графична база
„Включи града харесва младите“
Пикник, флашмоб и уъркшоп с младежи
11:00 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, Стената на приказките
Театрален спектакъл „Малката баба Яга“
11:00 часа
Фестивал „Включи града“
Дружеството на бургаските художници
Нарисувай светът през погледа на пеперуда
Уъркшоп за рисуване с деца
16:00 часа
Фестивал „Включи града“
Блюстрада – Летен театър – Експоцентър „Флора“
Изтанцувай Града
Танцова разходка с „Дюн“
16:00 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, Стената на приказките
Арт работилнички
16:00 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, двора на Графична база
„Глината оживява“
Уъркшоп за изделия от глина
17:00 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, Стената на приказките
Играй с „Дюн“
18:00 часа
Експозиционен център „Флора“
„Дъга“ - спектакъл за бебета
Държавен куклен театър Бургас
18:00 часа
Фестивал „Включи града“
Дружеството на бургаските художници
„Символът на Бургас“
Уъркшоп за рисуване с възрастни
18:00 часа
Фестивал „Включи града“
Открита сцена в Морската градина в близост до паметника на Петя Дубарова
„Театър без думи“
Театрална постановка на НУМСИ „Панчо Владигеров“
19:00 часа
Фестивал „Включи града“
Пушкиновата алея
Включи балета – фрагменти от класическия балет
20:00 часа
Фестивал „Включи града“
Открита сцена в Морската градина в близост до паметника на Петя Дубарова
Включи класиката
Симфоничен концерт на НУМСИ „Панчо Владигеров“
20:30 часа
Фестивал „Включи града“
Галерия - музей „Георги Баев“
Включи класиката с Трио „Куатро“
21:00 часа
Фестивал „Включи града“
ул. „Богориди“ и ул. „Александровска“
„Охлюмотив“ - атрактивно мобилно шоу
22:00 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, Мостика
Включи рока
Рок концерт с участието на група „Nevermind“, „Souicore“, „Stiff Bones“
22:00 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк,  Мостика
Включи тока в снимката
Интерактивна светлинна игра
22:00 часа
Фестивал „Включи града“
Автогара юг, библиотека „П.Яворов“
Включи киното - Прожекция на филми

18 юни /неделя/
10:00 часа
Фестивал „Включи града“
Културен център „Морско казино“
Арт инсталация „Ветропоказателят на седемте морета“
10:00 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, Стената на приказките
Turn on the photobooth /Включи фотопавилиона
10:00 часа
Фестивал „Включи града“
Блюстрада – Летен театър – Експоцентър „Флора“
Изтанцувай града
Танцова разходка с „Дюн“
10:00 часа
Фестивал „Включи града“
Графична база – графити стена
Включи Стенографиката
10:00 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, Стената на приказките
Арт работилнички
10:00 часа
Фестивал „Включи града“
Открита сцена в Морската градина в близост до паметника на Петя Дубарова
Детски приказки по Джани Родари
Концерт на НУМСИ „Панчо Владигеров“
11:00 часа
Фестивал „Включи града“
Открита сцена в Морската градина в близост до паметника на Петя Дубарова
Включи класиката с дамски квартет „Вива“
11:00 часа
Фестивал „Включи града“
Градинката до Графична база
„Включи града харесва младите“
Танцово колело и уъркшоп с младежи
11:00 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, Стената на приказките
„Марионетката“
Куклена улична атракция с Ирена Ненчева
11:00 часа
Фестивал „Включи града“
Дружеството на бургаските художници
„Нарисувай светът през погледа на пеперуда“
Уъркшоп за рисуване с деца
16:00 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, Стената на приказките
Арт работилнички
16:00 часа
Фестивал „Включи града“
Двора на Графична база
„Глината оживява“
Уъркшоп за изделия от глина
18:00 часа
Фестивал „Включи града“
Пл. Тройката – Компаса – Община Бургас
Изтанцувай града
Танцова разходка с „Дюн“
18:00 часа
Фестивал „Включи града“
Галерия на Дружеството на бургаските художници
„Символът на Бургас“
Уъркшоп за рисуване с възрастни
19:00 часа
Фестивал „Включи града“
Пл. „Атанас Сиреков“ /пред Общината/
Играй с „Дюн“
19:00 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, Пушкиновата алея
Включи балета
Фрагменти от класическия балет
19:00 часа
Фестивал „Включи града“
Открита сцена в Морската градина в близост до паметника на Петя Дубарова
Включи Джаза
Джаз концерт с участието на Духов оркестър, Джаз формация „Бургас“ и формация „Съркъл“
20:00 часа
Фестивал „Включи града“
Пл. „Атанас Сиреков“ /пред Общината/
Включи танца
Спектакъл на танцова школа „Дюн“
21:00 часа
Фестивал „Включи града“
Общината – ул. „Богориди“ - Културен център „Морско казино“
„Богомолки“
Улично шествие
22:00 часа
Фестивал „Включи града“
Приморски парк, Мостика
Включи рока
Рок концерт с участието на група „Стокхолм“ и група „Шантаж“
22:00 часа
Фестивал „Включи града“
Автогара юг, библиотека „П.Яворов“
Включи киното - Прожекция на филми

19 юни /понеделник/
10:30 часа
Държавна опера – Бургас, зала Опера
„Четиримата близнаци“
Музикална комедия за малки и големи
18:00 часа
Експозиционен център "Флора", зала № 6.
Благотворителна изложба-базар
„Фрагменти от едно бъдещо завръщане -щрихи от
постмодернистичното шизофренно изкуство“
18:00 часа
Културен център „Морско казино“, зала „Георги Баев“ ет. 0
Представяне на книга „Филаделфия регалис – корени и цвят“
Автор Ренета Инджова
Представя: Архимандрит Дионисий
18:00 часа
Културен център „Морско казино“, зала „Петя Дубарова“
Седмица на португалската култура

20 юни /вторник/
18:00 часа
Дом на писателя, ул. Вола №1
19 години след излизането на „Зана”,
първата белетристична книга на Керана Ангелова
За повестта ще говори Добрина Топалова
18:30 часа
ДТ „Адриана Будевска“
Премиерна прожекция на
новия български филм „Пътят на войната
18:30 часа
Художествена галерия „Бургас, ул. „Абоба“ №13
Изложба на Здравко Палазов

21 юни /сряда/
17:15 часа
Културен център „Морско казино“
Ателие 2
Театрална школа „Детско Царство“
към ЦПЛР-Бургас
18:00 часа
Галерия „Неси“, ул. Александровска / Хан Крум №3 
Изложба живопис на Месрур Сабит
19:30 часа
Културен център „Морско казино“
Уроци по Танго

22 юни /четвъртък/
19:00 часа
НХК
„Щастливеца“ - театрален спектакъл 
Гостува ДСТ „Алеко Константинов“- София- 60 години юбилей
Участват: Калин Врачански, Александра Сърчаджиева, Ивайло Калоянчев, Нона Йотова и др.
Билети на касата на НХК
Тел. 0898 420 537
20:00 часа
Летен театър
„Една романтична вечер с делфините“
Концерт на формация „Юноши“
и Клуб по латино танци „Делфин“
билети на касата на НХК

23 юни /петък/
11:00 часа
Културен център „Морско казино“
Зала "Георги Баев", ет. 0
Училище за бъдещи и настоящи родители "Биберон"
18:00 часа
Културен център „Морско казино“, открита сцена „Охлюва“ Концерт на Тони Минасян
18:00 часа
Дом на писателя, ул. Вола №1
Премиера на стихосбирката „Зверобой”
Автор: Красимир Симеонов от Варна
19:00 часа
Туристически комплекс „Остров Света Анастасия“
Отпътуване с кораб от „Магазия 1“ в 18:00 часа
Класически концерт - НУМСИ „Проф. Панчо Владигеров” – Бургас
20:00 часа
Експозиционен център „Флора“
Джаз концерт на формация „Съркъл“
Билети в деня на събитието

24 юни /събота/
7:00-22:00 часа
Експозиционен център „Флора“
Международен ден на Йога
10:00 часа
Културен център „Морско казино“, открита сцена „Охлюва“
Преглед на фолклорни състави
Организатор CIOFF  България
От 10:00 до 21:00 часа
Експозиционен център „Флора“
Фестивал „Аз обичам България“
18:00 часа
Културен център „Морско казино“, Зала „Петя Дубарова“
Награждаване на бургаски ученици от литературния конкурс
„Моят град, моят Бургас“
18:00 часа
Културен център „Морско казино“, зала „Георги Баев“
Концерт на  Оркестъра на Съюза на юристите в България
Организатор СЮБ
20:00 часа
Летен театър
„50 години на сцената с Милка Андреева“ - юбилеен концерт
Вход свободен

25 юни /неделя/
10:00-21:00 часа
Експозиционен център „Флора“
Фестивал „Аз обичам България“
11:00 часа
Културен център „Морско казино“, открита сцена „Охлюва“
Концерт на Тони Минасян
18:00 часа
Зала „Ал. Г. Коджакафалията“, ет. 0
Откриване „Подводен свят. Екзотични риби”
20:00 часа
Летен театър
Театрална постановка „Скакалци“ - с участието на Стоянка Мутафова, Любомир Нейков, Христо Гърбов, Ненчо Илчев, Август Попов
билети в мрежата на Тicketpro.bg

26 юни /понеделник/
18:00 часа
Дом на писателя, ул. Вола №1
Литературна среща със
Звезделина Праматарова
Представя Лилия Стоянова
От 26 до 29.06. 
Бизнес инкубатора на ул. „Княз Александър Батенберг“ №28.
Уъркшоп по  творческо писане с  Вяра Николова

27 юни /вторник/
10:00 часа
КЦ „Морско казино“, открита сцена  „Охлюва“,
Национален конкурс за актьорско майсторство
„Аз имам дарба“

28 юни /сряда/
17:15 часа
Културен център „Морско казино“
Ателие 2
Театрална школа „Детско Царство“
към ЦПЛР-Бургас
18:00 часа
Дом на писателя, ул. Вола №1
Йордан Атанасов и Румен Стоянов
представят „Литературен глас”, Стара Загора
19:30 часа
Културен център „Морско казино“
Уроци по Танго

29 юни /четвъртък/
18:00 часа
Дом на писателя, ул. „Вола“ №1
Литературен кръг „Смисъл“ и
поетесата Виолета Христова представят:
„Благословени върхове на пръстите“ от Елена Денева и
„Морфология на въртенето“ от Росица Ангелова
19:00 часа
НХК
„Аз, досадникът“ от Франсис Вебер
Постановка Богдан Петканин
Участват: Мариан Бачев, Александър Кадиев, Николай Сяров и др.
Билети на касата на НХК
Тел. 0898 420 537

30 юни /петък/
11:00-22:00 часа
30.06 до 02.07
Експозиционен център „Флора“
Винен Джулай Фест
11:00 часа
Културен център „Морско казино“
Зала "Георги Баев", ет. 0
Училище за бъдещи и настоящи родители „Биберон“
19:00 часа
Туристически комплекс „Остров Света Анастасия“
Отпътуване с кораб от „Магазия 1“ в 18:00 часа
Поп концерт - НУМСИ „Проф. Панчо Владигеров” – Бургас
21:00 часа
Летен театър
"Разходка из Бродуей"- концерт на Люси Дяковска и Плевенска филхармония
Билети в мрежата на Еventim
и на касата на Държавна опера Бургас - 0884 025918

 

Община Бургас си запазва правото за промени по програмата.
ЗА ИНФОРМАЦИЯ
АДРЕСИ И ТЕЛЕФОНИ НА КУЛТУРНИ ИНСТИТУТИ
ГАЛЕРИЯ НА ДБХ БУРГАС 
ул. Александровска, № 22 
Телефон: (056) 84 05 48

ХУДОЖЕСТВЕНА ГАЛЕРИЯ „ПЕТКО ЗАДГОРСКИ“ БУРГАС
ул. Митрополит Симеон, № 24 
Телефон: (056) 84 21 69

РЕГИОНАЛЕН ИСТОРИЧЕСКИ МУЗЕЙ - БУРГАС
ул. Славянска, № 69
Телефони: +359 56 82 03 44, +359 56 84 25 82

МЛАДЕЖКИ КУЛТУРЕН ЦЕНТЪР
ул. Гладстон, № 39
Телефон:056 840 790
ТЕАТРИ
ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР „АДРИАНА БУДЕВСКА“
ул. Цар Асен I, № 36А
Телефон: 056 84 60 40
056 84 14 81

ДЪРЖАВНА ОПЕРА БУРГАС
ул. Климент Охридския, № 2
Телефон: 056 84 17 40

ДЪРЖАВЕН КУКЛЕН ТЕАТЪР 
ул. Климент Охридски, № 2
Телефон: (056) 84 12 35 - каса.
(056) 84 07 35

ОП „ЛЕТЕН ТЕАТЪР, ФЕСТИВАЛИ И КОНЦЕРТИ“
площад Тройката, № 1 - Културен дом на нефтохимика
Телефон: 056 844 274

КУЛТУРЕН ЦЕНТЪР „МОРСКО КАЗИНО“
Приморски парк 
Телефон: 056 911 868

свали като pdf последна промяна: 2017-06-19 11:18:11