РЕПЕТИЦИОНЕН ГРАФИК НХК 2016 год.- 2017 год.

Балетна зала № 20

Клуб за народни танци "Хоп-троп"/Цвета Бончева - 0888 36 21 40/ 
Понеделник - 18.00 до 19.00 часа
Сряда - 18.00 до 19.00 часа

Детска танцова школа "ESTRELLA" /Олга Димитрова - 0896 66 36 47/
Понеделник - 19.30 - 20.30 часа

Клуб за народни танци "Вая"/Таня Кръстинина - 0887 90 73 37/
Вторник - 18.00 - 20.30 часа
Четвъртък - 18.00 - 20.30 часа

Спортни танци /Светла Атанасова - 0876 55 50 53/ 
Сряда - 19.00 - 21.00 часа
Петък - 18.00 - 20.00 часа

"Диамант" - клуб по танци /Ивелина Тодорова - 0887 36 09 49/
 Събота - 11.00 - 14.00 часа

Клуб за народни танци /Любослава Щерионова - 0877 90 13 36/ 
Събота - 14.00 - 16.00 часа
Неделя - 10.00 - 12.00 часа

Паневритмия
Неделя - 15.00 - 17.00 часа

Зумба/ Гергана Найденова-0896700097
Неделя- 17.30-18.30 часа

Танцова зала № 25

Клуб народни танци Лукойл /Марио Егов - 0898 45 93 27/
Понеделник - 18.00 - 19.30 часа
Четвъртък - 18.00 - 19.30 часа

Танцов ансамбъл Лукойл /Марио Егов - 0898 45 93 27/
Понеделник - 19.30 - 21.00 часа
Сряда - 19.30 - 21.00 часа
Четвъртък - 19.30 - 21.00 часа

ТА СВН - Лукойл /Марио Егов - 0898 45 93 27/
Сряда - 18.00 - 19.30 часа

ДФА"Трите пъти" /Марио Егов - 0898 45 93 27/

-подготвителна група
Вторник - 18.00 - 19.00 часа
Петък - 18.00 - 19.00 часа
-основен състав
Вторник - 19.00 - 20.00 часа
Петък -  19.00 - 20.00 часа

Детска танцова школа "ESTRELLA" /Олга Димитрова - 0896 66 36 47/
Събота - 11.00 - 13.00 часа
Неделя - 09.00 - 12.00 часа

Зала №52

Изобразително изкуство /Милка Христова - 0889 93 00 78/
Четвъртък - 18.00 - 19.00 часа

Танцова зала №53

Хор СВН - Лукойл /Веселин Тодоров - 0885 73 49 56/
Понеделник - 16.30 - 18.00 часа
Сряда - 16.30 - 18.00 часа

"Диамант" - клуб по танци /Ивелина Тодорова - 0887 36 09 49/
Вторник - 19.00-21.00 часа
Петък - 17.00 - 20.00 часа

Зала №62

Джудо /Ирина Пауникова - 0887 40 23 45/
Вторник - 18.00 - 19.00 часа
Четвъртък - 18.00 - 19.00 часа
Петък - 18.00 - 19.00 часа

Клуб "Дожо" /Христо Терзиев - 0888 99 98 55; 0888 99 98 54 - Лъчезар/
Понеделник
18.30 - 19.30 часа - деца
19.30 - 21.00 часа - възрастни

Сряда
18.30 - 19.30 часа - деца
19.30 - 21.00 часа - възрастни

Петък - 19.30 - 21.00 часа

Карате ЦПК /Венелин Русинов - 0886 96 72 81/
Вторник - 19:00 - 20:30 часа
Четвъртък - 19.00 - 20.30 часа
Неделя - 17.00 - 18.30 часа

Акробатика  /Олга Димитрова - 0896 66 36 47/
Събота-15.00-16.00 часа

Зала пиано №73

Школа по пиано /Татяна Карагьозова - 0886 86 29 27/
Вторник - 17.00 - 18.00 часа

Зала пиано №76

Детска вокална школа "Морски песъчинки" /Милена Добрева - 0898 65 25 54/
Вторник - 18.00 - 20.00 часа
Четвъртък - 18.00 - 20.00 часа

Зала №26

Йога /Десислава Кесова - 0899 92 74 66/
Понеделник - 18.00 - 19-00 часа
Сряда - 18.00 - 19.00 часа

Китайска гимнастика /Асен Червенков - 0882 43 28 88/
Понеделник - 19.30 - 20.30 часа
Сряда - 19.30 - 20.30 часа
Петък - 19.30 - 20.30 часа

Организаторите си запазват правото за промени в програмата, които ще бъдат публикувани своевременно.