начало на съдържание

ПРОГРАМА НХК

Програма НХК април 2014 г.

Зрителна зала:

01.04. (вторник) 19.00 часа - Оздравителни сеанси със световноизвестния екстрасенс Александър Патечны

02.04. (сряда) 19.00 часа - Оздравителни сеанси със световноизвестния екстрасенс Александър Патечны

03.04. (четвъртък) 19.00 часа - Оздравителни сеанси със световноизвестния екстрасенс Александър Патечны

04.04. (петък) 19.00 часа - Оздравителни сеанси със световноизвестния екстрасенс Александър Патечны

07.04. (понеделник) 19.00 часа - "Луда мода" - комедиен моноспектакъл на Димитър Туджаров /Шкумбата/

08.04. (вторник) 19.00 часа - "Аз плащам" - комедия от Ив Жамиак. Режисьор Владлен Александров. С участието на Михаил Петров, Аня Пенчева, Георги Мамалев, София Бобчева, Христо Терзиев и Йорданка Кузманова /Галя Петкова - 0898 420 537/

09.04. (сряда) 19.00 часа - Концерт на танцова школа "Диамант"

10.04. (четвъртък) 13.00 часа - Национален конкурс за класически, характерни, съвременни танци и фрий-денс

11.04. (петък) 09.00 часа - Национален конкурс за класически, характерни, съвременни танци и фрий-денс

12.04. (събота) 09.00 часа - Национален конкурс за класически, характерни, съвременни танци и фрий-денс

13.04. (неделя) 09.00 часа - Национален конкурс за класически, характерни, съвременни танци и фрий-денс

16.04. (сряда) 12.00 часа - "Ние, врабчетата" по Йордан Радичков. Премиерна постановка на Младежка театрална школа

17.04. (четвъртък) 17.00 часа - Концерт на балет "Естрела"

27.04. (неделя) 18.00 часа - Концерт на хора с и без увреждания във връзка със заключителния етап на кампанията "Подай ръка"

28.04. (понеделник) 19.00 часа - "Възгледите на един учител за всеобщата просвета" - Спектакъл на Камен Донев /Галя Петкова - 0898 420 537/

29.04. (вторник) 18.00 часа - Концерт на Съюз на слепите в България

 


ШКОЛИ

Зала № 20

 

Танцова академия за латиноамерикански и стандартни танци "Бургас" /Илия Михов - 0878 861 910/

Понеделник - 17.30 - 18:30 часа; 19.00 - 20.00 часа

Сряда - 17.30 - 18:30 часа; 19.00 - 20.00 часа

Петък - 18.00 - 19.00 часа; 19.30 - 20.30 часа

 

Фолклорно студио за народни танци "Прибой" /Марин Бойчев - 0885 830 613/

Вторник - 18.30 - 20.30 часа

Четвъртък - 19.00 - 20.30 часа

 

Зала № 25

 

Фолклорен ансамбъл "Трите пъти" /Марио Егов - 0898 459 327/

Вторник - 18.00 - 20.00 часа

Петък - 18.00 - 20.00 часа

 

Танцов ансамбъл към СВН /Марио Егов - 0898 459 327/

Сряда - 18.00 - 19.30 часа

 

Фолклорен танцов ансамбъл "Нефтохомик" /Марио Егов - 0898 459 327/

Понеделник - 19.30 - 21.00 часа

Сряда - 19.30 - 21.00 часа

Четвъртък - 19.30 - 21.00 часа

 

Клуб народни танци Лукойл /Марио Егов - 0898 459 327/

Понеделник - 18.00 - 19.30 часа

Четвъртък - 18.00 - 19.30 часа

 

Детска танцова школа за модерен и класически балет "Естрела" /Олга Димитрова - 0896 663 647/

Събота - 11.00 - 12.00 часа

Неделя - 11.00 - 12.00 часа

 

Студио за модерни танци "Електра" /Ивелина Тодорова - 0887 360 949/

Събота - 13.00 - 15.00 часа

 

Зала № 53

 

Клуб за народни танци "Гергьовче" /Ивайло Стоянов - 0895 875 380/

Вторник - 18.00 - 19.00 часа

Четвъртък - 18.00 - 19.00 часа

 

Медитация /Мина Асенова - 0896 661 631/

Понеделник - 18.45 - 19.45 часа

 

Трансформационна йога /Соня Ганчева - 0884 711 038/

Сряда - 18.45 - 19.45 часа

 

Студио за модерни танци "Електра" /Ивелина Тодорова - 0887 360 949/

Петък - 17.30 - 19.30 часа

 

Детска танцова школа за модерен и класически балет "Естрела" /Олга Димитрова - 0896 663 647/

Понеделник - 19.30 - 20.30 часа

Сряда - 19.30 - 20.30 часа

 

Битова група към СВН - Лукойл /Веселин Тодоров - 0885 734 956/

Понеделник - 16.30 - 18.00 часа

Сряда - 16.30 - 18.00 часа

 

Младежка театрална школа /Румен Велев - 0887 261 900/

Събота - 10.00 - 19.00 часа

Неделя - 10.00 - 19.00 часа

 

Зала № 62

Джудо /Христо Терзиев - 0888 999 855/

Понеделник - 18.00 - 19.00 часа

Сряда - 18.00 - 19.00 часа

Петък - 18.00 - 19.00 часа

 

Спортен клуб "Бургас - Дожо" - Карате /Калоян Димов - 0897 903 503/

Понеделник - 19.30 - 21.00 часа

Сряда - 19.30 - 21.00 часа

Петък - 19.30 - 21.00 часа

 

Централен полицейски карате и джу-джицу клуб /Венелин Русинов - 0886 967 281/

Вторник - 19.00 - 20.30 часа

Четвъртък - 19.00 - 20.30 часа

Неделя - 17.00 - 18.30 часа

 

Зала № 76

 

Школа по пиано /Илонка Чакърова - 0899 000 655/

Понеделник - 16.20 - 18.00 часа /пиано и солфеж/

Понеделник - 18.00 - 19.30 часа /вокална група/

 

Детска вокална школа "Морски песъчинки" /Милена Добрева - 0898 652 554/

Вторник - 18.00 - 19.00 часа

Четвъртък - 18.00 - 19.00 часа

 

Зала № 74

 

Школа по пиано /Татяна Карагьозова - 0886 862 927//

Понеделник - 17.00 - 18.00 часа

 

Зала № 52

 

Курс по рисуване /Милка Христова - 0889 930 078/

Четвъртък - 18.00 - 19.00 часа

 

Зала № 26

 

Китайска гимнастика

Понеделник - 18.30 - 20.30 часа

Сряда - 18.30 - 20.30 часа

Петък - 18.30 - 20.30 часа

 

Горно Фоайе

 

Фехтовален клуб "Корсар" /Диан Зайков - 0888 708 654/




край на съдържание

Затвори

Добави търсене в burgas.bg в твоя Firefox браузър