начало на съдържание

ПРОГРАМА НХК

05.03.2015г. – 18.00 часа
"Дякон Левски“ – премиерна прожекция на филма за Бургас
билети: касата на НХК

06.03.2015г. – 11.00 часа
Концерт на ПМГ "Акад. Никола Обрешков“

07.03.2015г. – 18.00 часа
"Дякон Левски“ – втора прожекция на филма

11.03.2015г. – 16.30 и 19.00 часа
"Албена“ – театрална постановка по Йовков на Драматичен театър "Рачо Стоянов“ гр. Габрово 

12.03.2015г. – 18.00 часа
Концерт на НУМСИ "Панчо Владигеров“

13.02.2015г. – 19.00 часа
"Швейк“- театрална постановка
тел. за контакт: 0888 72 37 33

19.03.2015г. – 19.00 часа
"Госпожа стихийно бедствие“ – театрална постановка с участието на Стоянка Мутафова
тел. за контакт: 0887 42 42 40

20.03.2015г. – 19.00 часа
Концерт на танцова школа "Диамант“


21.03.2015г. – 19.00 часа
"Възгледите на един учител за народното творчество“ – авторски спектакъл на Камен Донев
тел. за контакт: 0898 42 05 37


25.03.2015г. 
Концерт на НЧ "Любен Каравелов“ 


26.03.2015г. – 17.30 часа
Концерт на СОУ "Йордан Йовков“


27.03.2015г. 
Концерт на Гръцко дружество и читалище "Фар“

30.03.2015г. – 19.00 часа
"Горката Франция“– театрална постановка с режисьор Богдан Петканин. Участват: Александър Дойнов, Александър Кадиев,Катерина Евро, Фахрадин Фахрадинов, Анелия Луцинова
тел. за контакт: 0888 72 37 33

31.03.2015г.
Очаквайте скоро информация! - театрална постановка
Организаторите си запазват правото за промени в програмата, които ще бъдат публикувани своевременно.

Организаторите си запазват правото за промени в програмата, които ще бъдат публикувани своевременно.

РЕПЕТИЦИОНЕН ГРАФИК НХК 2015г.

 

Балетна зала № 20


Рейки /рейки мастер Христо Денев- 0888 468 200/

Понеделник - 8.00 - 9.30 часа

Вторник - 8.00 - 9.30 часа

Сряда - 8.00 - 9.30 часа

Четвъртък - 8.00 - 9.30 часа

Петък - 8.00 - 9.30 часа

Събота - 8.30 - 10.00 часа

Неделя - 8.30 - 10.00 часа

 

Клуб за народни танци  "Вая" /Таня Малчева- 0887 90 73 37/

Вторник - 18.30 - 20.30 часа

Четвъртък - 18.30 - 20.30 часа

Спортни танци /Светла Атанасова - 0876 55 50 53/

Понеделник - 20.00 - 21.00 часа

Сряда - 20.00 до 21.00 часа

 

Зумба / Станислав Краев - 0897 88 04 80/

Понеделник - 19.00 до 20.00 часа

Сряда - 19.00 до 20.00 часа

Петък - 18.30 до 19.30 часа

Клуб за народни танци  "Хоп-троп" /Цвета Бончева/

Понеделник -  18.00 до 19.00 часа

Сряда -  18.00 до 19.00 часа

Петък - 17.30 до 18.30 часа

 

Танцова зала № 25

Клуб народни танци Лукойл

Понеделник - 18.00 - 19.30 часа

Четвъртък - 18.00 - 19.30 часа

 

Танцов ансамбъл Лукойл

Понеделник - 19.30 - 21.00 часа

Сряда - 19.30 - 21.00 часа

Четвъртък - 19.30 - 21.00 часа

 

ТА СВН - Лукойл

Сряда - 18.00 - 19.30 часа

 

ДФА"Трите пъти" /Марио Егов - 0898 45 93 27/

-подготвителна група

Вторник - 18.00 - 19.00 часа

Петък - 18.00 - 19.00 часа

-основен състав

Вторник - 19.00 - 20.00 часа

Петък -  19.00 - 20.00 часа

 

Детска танцова школа /Олга Димитрова - 0896 66 36 47/

Събота - 11.00 - 13.00 часа

Неделя - 11.00 - 13.00 часа

 

"Диамант" - клуб по танци /Ивелина Тодорова - 0887 36 09 49/

Събота - 13.00 - 15.00 часа

 

Зала №52

Изобразително изкуство /Милка Христова - 0889 93 00 78/

Четвъртък - 18.00 - 19.00 часа

 

Танцова зала №53

Хор СВН - Лукойл /Веселин Тодоров-0885 73 49 56/

Понеделник - 16.30 - 18.00 часа

Сряда - 16.30 - 18.00 часа

 

"Диамант"- клуб по танци /Ивелина Тодорова-0887 36 09 49/

Петък - 17.30 - 19.30 часа

 

 

Зала №62

Джудо /Ирина Пауникова-0887 40 23 45/

Понеделник - 18.00 - 19.00 часа

Сряда - 18.00 - 19.00 часа

Петък - 18.00 - 19.00 часа

 

Клуб "Дожо" /Христо Терзиев-0888 99 98 55/

Понеделник - 19.30 - 21.00 часа

Сряда - 19.30 - 21.00 часа

Петък - 19.30 - 21.00 часа


Карате ЦПК /Венелин Русинов-0886 96 72 81/

Четвъртък - 19.00 - 20.30 часа

Неделя - 17.00 - 18.30 часа

 

 

Зала пиано №73

Школа по пиано /Татяна Карагьозова-0886 86 29 27/

Понеделник - 17.00 - 18.00 часа

 

Зала пиано №76

Детска вокална школа "Морски песъчинки" /Милена Добрева- 0898 65 25 54/

Вторник - 18.00 - 19.00 часа

Четвъртък - 18.00 - 19.00 часа

Школа по пиано /Станислава Недева/

Понеделник - 18.30 - 20.00 часа

Петък - 19.00 - 20.30 часа

 

Зала №26

Китайска гимнастика /Асен Червенков-0882 43 28 88/

Понеделник - 19.30 - 20.30 часа

Сряда - 19.30 - 20.30 часа

Петък - 19.30 - 20.30 часа




край на съдържание

Затвори

Добави търсене в burgas.bg в твоя Firefox браузър