начало на съдържание

ПРОГРАМА НХК

Програма НХК октомври 2014 г.

Зрителна зала:

07.10.14 год.- 11.00 часа
Концерт на Френската гимназия

18.10.14 год. - 18.00 часа
Театрална постановка "Йерма"

19.10.14 год. - 18.00 часа
Концерт Общество "Бяло братство"

29.10.14 год. - 19.00 часа
Арт Мелпомена "Мъже под чехъл"

 

Организаторите си запазват правото за промени в програмата, които ще бъдат публикувани своевременно.


РЕПЕТИЦИОНЕН ГРАФИК НХК 2014г.

Балетна зала № 20

Танцова академия /Илия Михов-0878 86 19 10/

Понеделник - 18.00 - 20.00 часа

Сряда - 18.00 - 20.00 часа

Петък - 18.00 - 20.00 часа

 

Народни танци  /Таня Малчева- 0887 90 73 37/

Вторник - 18.30 - 20.30 часа

Четвъртък - 18.30 - 20.30 часа

 

Танцова зала № 25

Клуб народни танци Лукойл

Понеделник - 18.00 - 19.30 часа

Четвъртък - 18.00 - 19.30 часа

 

Танцов ансамбъл Лукойл

Понеделник - 19.30 - 21.00 часа

Сряда - 19.30 - 21.00 часа

Четвъртък - 19.30 - 21.00 часа

 

ТА СВН - Лукойл

Сряда - 18.00 - 19.30 часа

 

 

ДФА"Трите пъти" /Марио Егов - 0898 45 93 27/

-подготвителна група

Вторник - 18.00 - 19.00 часа

Петък - 18.00 - 19.00 часа

-основен състав

Вторник - 19.00 - 20.00 часа

Петък -  19.00 - 20.00 часа

 

Детска танцова школа /Олга Димитрова - 0896 66 36 47/

Събота - 11.00 - 13.00 часа

Неделя - 11.00 - 13.00 часа

 

"Диамант" - клуб по танци /Ивелина Тодорова - 0887 36 09 49/

Събота - 13.00 - 15.00 часа

 

Зала №52

Изобразително изкуство /Милка Христова - 0889 93 00 78/

Четвъртък - 18.00 - 19.00 часа

 

Изобразително изкуство /Таня Попова-0889 44 48 19/

Събота - 16.30 - 17.30 часа

 

Танцова зала №53

Хор СВН - Лукойл /Веселин Тодоров-0885 73 49 56/

Понеделник - 16.30 - 18.00 часа

Сряда - 16.30 - 18.00 часа

 

"Диамант"- клуб по танци /Ивелина Тодорова-0887 36 09 49/

Петък - 17.30 - 19.30 часа

 

 

Зала №62

Джудо /Ирина Пауникова-0887 40 23 45/

Понеделник - 18.00 - 19.00 часа

Сряда - 18.00 - 19.00 часа

Петък - 18.00 - 19.00 часа

 

Клуб "Дожо" /Христо Терзиев-0888 99 98 55/

Понеделник - 19.30 - 21.00 часа

Сряда - 19.30 - 21.00 часа

Петък - 19.30 - 21.00 часа

 

Карате ЦПК /Венелин Русинов-0886 96 72 81/

Четвъртък - 19.00 - 20.30 часа

Неделя - 17.00 - 18.30 часа

 

Зала пиано №73

Школа по пиано /Татяна Карагьозова-0886 86 29 27/

Понеделник - 17.00 - 18.00 часа

 

Зала пиано №76

Детска вокална школа "Морски песъчинки" /Милена Добрева- 0898 65 25 54/

Вторник - 18.00 - 19.00 часа

Четвъртък - 18.00 - 19.00 часа

 

Зала №26

Китайска гимнастика /Асен Червенков-0882 43 28 88/

Понеделник - 19.30 - 20.30 часа

Сряда - 19.30 - 20.30 часа

Петък - 19.30 - 20.30 часа




край на съдържание

Затвори

Добави търсене в burgas.bg в твоя Firefox браузър