ПРОГРАМА НХК

ПРОГРАМА НХК

19.08. от 19:00 часа
Творческа среща с акад. Норбеков

20.08. от 19:00 часа
Триумф моделс - конкурс

30.08. от 19:00 часа
Благотворителен концерт за Натали - "Музиката дарява надежда"

Организаторите си запазват правото за промени в програмата, които ще бъдат публикувани своевременно.

РЕПЕТИЦИОНЕН ГРАФИК

БАЛЕТНА ЗАЛА № 20

Клуб за народни танци  "Вая" /Таня Малчева- 0887 90 73 37/

Вторник - 18.30 - 20.30 часа

Четвъртък - 18.30 - 20.30 часа

 

Спортни танци /Светла Атанасова - 0876 55 50 53/

Понеделник - 20.00 - 21.00 часа

Сряда - 19.00 - 20.00 часа

                                         

Зумба / Станислав Краев - 0897 88 04 80/

Понеделник - 19.00 до 20.00 часа

Петък - 18.00 - 19.00 часа

Неделя - 17.00 - 18.00 часа

 

Клуб за народни танци  "Хоп-троп" /Цвета Бончева - 0888 36 21 40/

 От 14.09.2015г.

Понеделник -  18.00 - 19.00 часа

Сряда -  18.00 - 19.00 часа

 

"Диамант"- клуб по танци /Ивелина Тодорова-0887 36 09 49/

Събота - 11:00 - 12:00 часа
 

 

ТАНЦОВА ЗАЛА № 25

Клуб народни танци Лукойл /Марио Егов - 0898 45 93 27/

Понеделник - 18.00 - 19.30 часа

Четвъртък - 18.00 - 19.30 часа

 

Танцов ансамбъл Лукойл /Марио Егов - 0898 45 93 27/

Понеделник - 19.30 - 21.00 часа

Сряда - 19.30 - 21.00 часа

Четвъртък - 19.30 - 21.00 часа

 

ТА СВН - Лукойл /Марио Егов - 0898 45 93 27/

Сряда - 18.00 - 19.30 часа

 

ДФА"Трите пъти" /Марио Егов - 0898 45 93 27/

-подготвителна група

Вторник - 18.00 - 19.00 часа

Петък - 18.00 - 19.00 часа

-основен състав

Вторник - 19.00 - 20.00 часа

Петък -  19.00 - 20.00 часа

 

Детска танцова школа /Олга Димитрова - 0896 66 36 47/

Събота - 11.00 - 13.00 часа

Неделя - 11.00 - 13.00 часа

 

 "Диамант" - клуб по танци /Ивелина Тодорова - 0887 36 09 49/

Събота - 13.00 - 14.00 часа

 

ЗАЛА №52

Изобразително изкуство /Милка Христова - 0889 93 00 78/

Четвъртък - 18.00 - 19.00 часа

 

ТАНЦОВА ЗАЛА №53

Хор СВН - Лукойл /Веселин Тодоров-0885 73 49 56/

Понеделник - 16.30 - 18.00 часа

Сряда - 16.30 - 18.00 часа

 

"Диамант"- клуб по танци /Ивелина Тодорова-0887 36 09 49/

Петък - 17.30 - 19.30 часа

 

ЗАЛА №62

Джудо /Ирина Пауникова-0887 40 23 45/

Понеделник - 18.00 - 19.00 часа

Сряда - 18.00 - 19.00 часа

Петък - 18.00 - 19.00 часа

 

Клуб "Дожо" /Христо Терзиев-0888 99 98 55/

Понеделник - 19.30 - 21.00 часа

Сряда - 19.30 - 21.00 часа

Петък - 19.30 - 21.00 часа


Карате ЦПК /Венелин Русинов-0886 96 72 81/

Четвъртък - 19.00 - 20.30 часа

Неделя - 17.00 - 18.30 часа

 

ЗАЛА ПИАНО №73

Школа по пиано /Татяна Карагьозова-0886 86 29 27/

Вторник- 17.00 - 18.00 часа

 

ЗАЛА ПИАНО №76

Детска вокална школа "Морски песъчинки" /Милена Добрева- 0898 65 25 54/

Вторник - 18.00 - 19.00 часа

Четвъртък - 18.00 - 19.00 часа

 

Школа по пиано /Станислава Недева/
Понеделник - 18.30 - 20.00 часа
Петък - 19.00 - 20.30 часа

 

ЗАЛА №26

Китайска гимнастика /Асен Червенков-0882 43 28 88/

Понеделник - 19.30 - 20.30 часа

Сряда - 19.30 - 20.30 часа

Петък - 19.30 - 20.30 часа

свали като pdf разглеждания: 54888 последна промяна: 16:49:02, 02 август 2016