Единен регистър за дейностите в читалищата на Община Бургас

Размер на шрифта: A A A Назад

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ПРОБУДА 1880", ГР.БУРГАС

НЧ "Пробуда 1880г- Бургас ", к.с "Братя Миладинови" бл. 57, и ул. "Дрин"№14, секретар Атанаска Пенкова -056-83-24-04

форма ръководител репетиции работа
Фолклорен ансамбъл "атанас Манчев" -детска танцова школа  Димитър Тонев, Павлина Кръстева  вторник, четвъртък, петък -17:00 -18:00 часа  целогодишно 
Детски танцов състав  Димитър Тонев , Павлина Кръстева вторник, четвърътк, петък - 18:00 -19:00 часа  целогодишно 
Юношески танцов състав  Димитър Тонев, Павлина Кръстева  вторник, четвъртък -19:00 -20:30 часа, петък -18:00-19:30 часа   целогодишно 
Представителен танцов състав  Димитър тонев, Павлина Кръстева  понеделник, сряда, петък -19:30 -21:00 часа  целогодишно 
Вокално студио "Сезони"  Кина Христова  понеделник - петък -11:00 -19:00 часа  целогодишно 
Арт ателие "Акварел" Калина Трошанова  петък -17:19:00 часа , събота -10:12:30 часа  целогодишно 
Библиотека  Ирина Овчарова , Цонка Желева  понеделник - петък - 9:00 -17:00 часа  целогодишно 

 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 1940", ГР.БУРГАС

Бургас, к-с „Възраждане“, ул. „Цар Калоян“ 24, тел: 0895 506 210, 056/844469
e-mail
:[email protected], Fb: НЧ „Любен Каравелов 1940“ Бургас

форма

ръководител

репетиции

работа

Фолклорна формация

"Тракийче"

Пенка Петрова

вторник и четвъртък –

17:30 часа

октомври - юни

Литературно студио
"Митични птици"

Роза Боянова

понеделник и вторник -

12:00 или 17:00 часа

октомври - юни

Вокален ансамбъл "Морски бриз"

Емануил Арнаудов

понеделник и сряда
17:30 часа

октомври - юни

Школа Пиано

Самира Алваш

индивидуален график

 

октомври- юни

Рок училище

„9 Бенд“

Школа Китара

 

Йордан Христозов

Йордан Христозов

Индивидуален график

октомври - юли

Гайдарска група

Васил Митков

петък – 18:00 ч.

събота – 10:00 ч.

октомври - юли

Библиотека

 

 

Веселина Димитрова

Стефка Панайотова

Валентина Кънева

понеделник - петък -
9:00 -17:30 часа

целогодишно

Лятна библиотечна работилница за деца

Валентина Кънева

понеделник – петък

10:00 – 12:00 ч.

 

юни-юли

 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "АСЕН ЗЛАТАРОВ 1940", ГР.БУРГАС

Бургас, ул. „Александровска“ 147, тел.: секретар Диана Радославова -0895506282/0878595340,

e-mail: [email protected]

Facebook: https://www.facebook.com/chitalishteburgas

Instagram: https://www.instagram.com/chitalishte_asen_zlatarov/

TikTok: https://vm.tiktok.com/ZM83fn9cn/

Форма

Ръководител

Репетиции

Работа

Детска школа Батик

Златка Бобева

Всяко дете с индивидуален час

Октомври-май

ВГ за шлагерни песни “Ретро-Бургас“

Александър Перпериев

Петък 17:00-19:00 ч.

Октомври-юни

МТТ „Валери и приятели“

Валери Еличов

Олег Еличов

Събота 13:00 – 18:00 ч.

Неделя 13:00 – 18:00 ч.

Октомври-юни

Клуб „Заплетени чудеса“

Марислава Лазарова

Събота 10:00 – 12:00 ч.

Октомври-юни

Клуб „Литерапия“

Антония Янакиева

Сряда 18:00 – 20:00 ч.

Октомври-юни

Подготовка за Държавен зрелостен изпит по литература

Добрина Топалова

Петък 13:30 – 16:30 ч./

10:00 – 13:00 ч.

Октомври-май

Библиотека

Елена Пъкова

Ангелина Петрова

08:30 – 17:00 ч.

Понеделник - петък

целогодишно

Лятна занималня:

Клуб “Заплетени чудеса“

Клуб „Екология“

Клуб “Литерапия“

Клуб „Театър“

Школа Батик

 

Марислава Лазарова

Емилия Праматарова

Антония Янакиева

Елена Пъкова

Златка Бобева

Понеделник – петък

10:00 – 17:00 ч.

Юни- август

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ФАР 1946", ГР.БУРГАС

НЧ „Фар 1946“ град Бургас
ул. „Странджа планина“ №20 [email protected]
0889 564 262 , 0878 466 774

Школи за деца

преподаватели

телефони

1

Класически и модерен балет

Габриела Стефанова

0895 413 148

2

Поп и джаз пеене

Василена Чернаева

0888 931 690

3

Поп пеене, солфеж

Малинка Бакалова

0889 617 023

4

ВГ „Слънчеви капки“,

поп и рок пеене

Мария Митева

0893 413 585

5

Пиано

Теодора Кралева, Татяна Карагьозова

0897 937 161

0886 862 927

6

Цигулка

Едуард Василев

056 530 265

7

Китара

Атанас Недев

0899 929 261

8

Театрална школа „Усмивка“

Румяна Кралева

0878 300 671

9

Литературен клуб „Иван Апостолов“

Динко Динков

0877 953 579

10

Английски език

Ирина Костадинова

0878 466 774

11

Математика /начален етап/

Яна Маврова

0887 296 420

12

Арт студио Марина Матлина

Марина Матлина

0988 782 093

13

Неделно арт ателие „Седем“

Юлия Ангелова

0897 030 318

14

Приложно изкуство „Щастливи ръце“

Веселина Иванова

0889 220 594

15

Хатха йога

Ася

0879 585 062

 

Школи за възрастни

 

 

1

Народни танци – клуб „Гергьовче“

Ивайло Стоянов

0895 875 380

2

Женски хор „Ангира“

Александър Перпериев

0897 616 971

3

Хатха йога

Ася

0879 585 062

 

 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ИЗГРЕВ 1909", ГР.БУРГАС

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ИЗГРЕВ 1909", ГР.БУРГАС

8008 .Бургас, ж.к Изгрев до бл. 72 тел. 056 860 889; 0888910169 e-mail: [email protected] 
site: https://www.facebook.com/chiizgrev/

Форма

Ръководител

График

Работа

Вокално-театрална студия "Изгрев"

Детска вокална група "ИзгревЧет@"

Вокална група „Скай”

Индивидуално обучение

Валентина Тодорова

 

вторник и сряда
от 17:30 часа


индивидуален график

октомври-май

Клуб за родители "Тийн зона"

Антоанета Димчева

по програма
начало 18:00 часа

януари-декември

Ателие за самоделия (арт и хоби)

Даниела Тодорова

четвъртък
начало 17:30 часа

октомври-май

Арт терапия за деца и възрастни

Даниела Тодорова

по програма

октомври-май

Библиотека

Донка Костадинова
Албена Караиванова

понеделник – петък

9:00 - 12:30 часа
13:00 - 17:30 часа

януари- декември

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ПЕНЧО СЛАВЕЙКОВ 1983", ГР.БУРГАС

Народно читалище "Пенчо Славейков 1983" гр. Бургас 8010, к/с "Славейков", бл. 55, вх. 3-4 - секретар Тодорка Симеонова
e-mail: [email protected], тел.056- 860 -902

Форма

Ръководител

Репетиции

Работа

Школа по рисуване, моделиране и керамика

Николай Николов - Ник Мазаров

четвъртък от 17:30 до 18:50 часа

октомври - май, с възможност за занимания и през лятото

Детска музикална школа
Клас пиано

Мариана Канева

вторник и четвъртък след 17:00 часа по индивидуален график

през учебната година, с възможност за уроци и през лятото

Детска музикална школа
Клас пиано

Теодорина Апостолова

сряда и петък след 17:00 часа по индивидуален график

през учебната година, с възможност за уроци и през лятото

Детска музикална школа
Клас китара

Яким Якимов

събота и неделя след  09:00 часа по индивидуален график

през учебната година, с възможност за уроци и през лятото

Приказен театър

Даниела Николова

понеделник и сряда - 17:30 - 18:15 часа

 

октомври - май

Клуб "Ваканция"

Даниела Николова

всеки делничен ден от 10:00 - 12:00 и  14:00 - 16:00 часа

през лятната ваканция

Литературен клуб

Борис Бухчев

сряда 15:00 - 17:00 часа

целогодишно

Хор "Самодивски огън"

Стойко Василев

веднъж седмично - понеделник или сряда според заетостта на ръководителя от 12:00 часа .

целогодишно

Библиотека

Светлана Милчева

понеделник-петък  -

с читатели - 9:00 -17:00 часа

целогодишно

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "Христо Ботев 1937" -Бургас, кв. "Победа", ул. "Кубрат"№7,

НЧ "Христо Ботев 1937" -Бургас, кв. "Победа", ул. "Кубрат"№7,
Секретар Атанаска Желязова – 089 5506280, школи-089 309100,
[email protected] , школи и конкурси- [email protected]

форма

ръководител

репетиции

работа

ЛФ "Фантазия" - изобразително изкуство, приложно творчество и български народни занаяти

Атанаска Желязова

вторник -11:00 и 13:00, четвъртък – 11:00 и 13:00 часа

Целогодишно

ПШ “Крафт“-крафт приложно изкуство

Олга Цонева

вторник - 13:00, четвъртък –13:00 часа

Септември-юни

ДТШ “ПясъчинкиТЕ“ -танцова формация за деца

 

Златина Стефанова, Петя Колева

Сряда, петък-според графика на учениците

Октомври-май

ШПД „ Денс Зумба“-танцова формация за пораснали деца

Златина Стефанова, Петя Колева

Понеделник и петък-18:00 часа

Октомври-май

Арт терапия и позитивна психотерапия, психолог

Атанаска Желязова

Индивидуален график

Целогодишно

Лятна библиотечна образователна игротека

Атанаска Желязова, Рафие Алиосман, Таня Георгиева

дните в процес на уточняване

Юни -август

Библиотека

Рафие Алиосман

понеделник - петък - 8:00 -16:00 часа

целогодишно

 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "СВ.СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 1985", ГР.БУРГАС

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 1985“ ГР. БУРГАС
8011 к/с „Меден рудник“ бл. 25 партер, за контакти: 0895 506 219;

http://www.chitalishte-km.org/ ; h

ttps://www.facebook.com/chitalishteKiriliMetodii

ФОРМА

РЪКОВОДИТЕЛ

РЕПЕТИЦИИ

РАБОТА

Театрална школа „Барберини“

Алекс Анмахян

Вторник и четвъртък от 17:30 – 19:00 часа

Септември – Юни

Фолклорна формация „Чинките“

Веселка Пачкалова

Събота
10 – 11:30 часа

Септември – Юни

Вокално студио „Примо“

Красимир Петков

Понеделник и сряда
17:00 – 18:00 часа

Септември – Юни

Арт школа „Вая“

Дарина Ралева

Събота
10:00 – 12:00 часа

Септември – Юни

Музикална школа клас пиано

Саша Глушкова

Понеделник – петък
по индивидуален график

Септември – Юни

Музикална школа клас китара

Деметра Димитрова

Понеделник – петък
по индивидуален график

Септември – Юни

Школа по английски език

Плума Желязкова

 

 

Целогодишно

Компютърно обучение

 

 

 

Целогодишно

Библиотека

Мариана Среброва

 

Понеделник – петък
9:00 - 12:30 ч.
13:30 - 18:00 часа

Целогодишно

Училище за родители

 

Психолог Ст. Калинова

Ежемесечно по програма

Целогодишно

 

 

 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ 1928", ГР.БУРГАС

НЧ „Паисий Хилендарски 1928“ – Бургас
секретар Светломира Възелова -0895-506-283

Школа

Име на ръководителя

Музикална школа – клас гайда

Георги Миронски

Музикална школа – клас пиано

Татяна Карагьозова

Музикална школа – клас китара

Евгени Тодоров

Арт школа

Теодора Бобчева – Иванова

Детска фолклорна група „Звъника“

Ваня Дженезова

 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ 1937", КВ.ГОРНО ЕЗЕРОВО

НЧ „Васил Левски 1937“ – кв. Горно Езерово

Секретар Милена Дросева -089-881-03-71

форма

ръководител

репетиции

работа

Битова група
"Златни кестени"

Тинка Паскалева

понеделник и
сряда

10:30 -12:00 часа

септември - юли

Детска Арт работилница

Милена Дросева

По предварителна уговорка

за празници, Великден, Коледа, баба Марта, 8-ми март, през лятната ваканция и др.

Лазарска група

Милена Дросева

 

един месец преди датата на празника

Коледарска група

Милена Дросева

 

един месец преди датата на празника

Детска група за модерни танци

Милена Дросева

събота – 10:30 – 12:30

септември - юли

Библиотека

Милена Дросева

понеделник – петък

8:30 – 17:00

целогодишно

 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ПРОСВЕТА 1927, КВ.ДОЛНО ЕЗЕРОВО

НЧ "Просвета 1927" -кв. Долно Езерово - секретар Донка Димова -0895-506-209/ 056-589-601

форма ръководител репетиции работа
Детско ателие по рисуване и приложни изкуства  Вили Колева  събота -от 13:00 часа  целогодишно - без септември 
Вокална група "Галакси"  Руси Русев  сряда -четвъртък - 16:00 -18:30 часа  октомври -юни 
Гайдарска група "Вая"  Николай Иванов  понеделник, сряда, четвъртък -16:30 -18:30 часа  октомври -юни 
Клуб за народни танци "Бургос"  Стефан Димитров понеделник  и сряда -от 18:30 часа  октомври -юни 
Клуб зумба  Радостина Бахчеванова  вторник от 18:30 и неделя от 9:00 часа  октомври - юни 
Библиотека  Илиана Стянова  понеделник - петък -9:00 -17:30 часа  целогодишно 
Летни занимания в библиотеката  Илиана Стоянова  вторник, сряда и четвъртък -10:00 -12:00 часа  юни, юли август 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ТРАКИЯ 1930" - КВ.ЛОЗОВО

форма

ръководител

репетиции

работа

Школа по народни танци -жени

Димитър Атанасов

вторник -18:30 -19:40
четвъртък - 18:30 -19:40

Октомври - юни

Лазарска група

Стоянка Алексиева

 

Един месец преди датата на празника

Коледарска група

 

 

Един месец преди датата на събитието

Библиотека

Стоянка Алексиева

9:30 -18:30 понеделник - петък

целогодишно В четвъртък преди обяд библиотеката не работи с читатели 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ПЕТЪР ЯНЕВ 1939", КВ.КРАЙМОРИЕ

форма

ръководител

репетиции

работа

Група за народни танци

Михо Атанасов

понеделник -18:30
сряда -18:30

октомври - май

Школа по зумба

Ваня Богдева

петък -19:00 часа

октомври - май

Библиотека

Мария Петрова

9:30  -18:30 часа
 понеделник - петък

целогодишно

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "АНГЕЛ ДИМИТРОВ 1929", КВ.САРАФОВО

НЧ „Ангел Димитров 1929“ Сарафово - Желязка Стефанова -0895-506-214

форма

ръководител

репетиции

работа

Пиано

Айседора Силвестрова

индивидуален

октомври -май

Китара

Пламен Маринчев

индивидуален

целогодишно

Поп и джаз пеене

Живка Карастоянова

индивидуален

целогодишно

Арт струдио

Неделина Роселинова

индивидуален

целогодишно

Ментална аритметика

Димитър Георгиев

16:30 -18:00 часа -петък

целогодишно

Народни танци възрастни

Красимир Куцаров

18:00 -19:00 часа -понеделник и сряда

октомври -май

Народни танци деца

Михаела Стефанова

17:00-18:00 часа – понеделник и сряда

октомври -май

Народно пеене

Милка Андреева

15:00 -16:00 часа -петък и събота

целогодишно

Коледуване

Кристиян Димитров

19:00 -20:00 часа -вторник и събота

ноември-декември

Хип - хоп

Дебора Ангелова

17:00 -18:00 часа -вторник и петък

целогодишно

Йога

Кръстю Генов

19:00-20:30 часа – вторник и петък

октомври -май

Табата

Мирослава Кискинова

18:00 -19:00 -понеделник и събота

целогодишно

Библиотека

Желязка Стефанова

9:00 -17:00 часа -всеки делник

целогодишно

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ХРИСТО БОТЕВ 1928", КВ.БАНЕВО

секретар Станка Вангелова -0895-506-233

форма

ръководител

репетиции

работа

Детска театрална група "Талантино"

Станимир Карагьозов

четвъртък -14:00 -17:00 часа

целогодишно

Фолклорна група "Иглика"

Теодора Стоянова

четвъртък -16:00 -18:00 неделя -16:00 -18:00 часа

целогодишно

Група за стари градски и руски песни "Пейте с нас"

Красимир Кръстев

вторник -10:00 -12:00 петък -10:00-12:00 часа

целогодишно

Библиотека

Станка Вангелова

9:30 -18:30 часа понеделник - петък

целогодишно

 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ОБНОВА 1923" - КВ.ВЕТРЕН

Народно Читалище "Обнова-1923г."- кв. Ветрен - секретар Мариана Костадинова - 0895-506-234 - [email protected]

Форма

Ръководител

Репетиции

Работа

Фолклорна група "Ветренски славеи"

Пепа Запрянова
Стойко Георгиев

вторник -17:00 -18:00 часа

целогодишно

Фолклорна танцова група "Тракийци"
 

Нели Ненкова

вторник
четвъртък -
18:30-19:30 часа

септември - юни

Детска фолклорна танцова група "Тракийче"

Нели Ненкова

вторник
четвъртък – 17:00-18:00часа

септември - юни

Детска Театрална школа "Талантино"

Станимир Карагьозов

сряда -
14:45 -16:45 часа

септември - юни

Школа по народни танци
"Бургос Денс"

Стефан Димитров

понеделник и сряда
19:30 -20:30 часа

септември- юни

Библиотека

Мариана Костадинова

понеделник - петък
8:30 -16:30 часа

целогодишно

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ВЪЗРАЖДАНЕ" - кв.РУДНИК

форма

ръководител

репетиции

работа

Тракийска певческа група "Никола Ганчев"

Стоянка Минева

понеделник -10:00 часа

септември - юни

Женска танцова формация "Самодиви"

Ваня Делчева

вторник -18:00 часа

септември - юни

Детска танцова формация "Слънчеви усмивки"

Ваня Делчева

вторник -17:00 часа

септември - юни

Арт - клуб "Сръчко"

Катя Христова

петък -14:00 часа

целогодишно

Библиотека

Пенка Димова

понеделник - петък - 9:30 -18:30 часа

целогодишно

НЧ "АНТОН СТРАШИМИРОВ 1980" - КВ.ЧЕРНО МОРЕ

секретар Янка Андреева -0895-506-216

форма

ръководител

репетиции

работа

Клуб по приложно изкуство за деца от 8 до 14 г.

Атанаска Ганева

вторник , четвъртък, петък от 15.00 ч.

целогодишно

Самодейна женска певческа група за народни песни

Елена Чопарова

сряда -15:00 ч.

целогодишно

Лазарска група
Коледарска група

Янка Андреева

един месец преди празника

март-април

декември

Библиотека

Янка Андреева

понеделник - петък
8:30 -16:00 часа

целогодишно

 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ПРОБУДА 1929" - С.РАВНЕЦ

НЧ "Пробуда 1929" - с. Равнец, секретар Сийка Атанасова - 0895-506-216 Сийка Атанасова -0889-44-65-69

форма ръководител репетиции работа
Арт клуб "Патиланци"  Сийка Атанасова  петък -15:00 -16:00 часа  целогодишно 
Клуб "Приятели на книгата"  Сийка Атанасова  петък -14:00-15:00 часа  целогодишно 
Клуб "Весела "Ваканция"  Сийка Атанасова  четвъртък -11:00 -13:00 часа  целогодишно 
Детска певческа група "Деница"  Теодора Атанасова  вторник -14:30 -15:30 часа  целогодишно 
Детски танцов състав "Мечта" -деца  Ивайло Стоянов  петък -17:00 -18:00 часа, събота - 10:00 -11:00 часа  октомври -май
Детски танцов състав "Мечта" -юноши  Ивайло Стоянов  петък -18:00 -19:00 часа, събота -11:00 -12:00 часа  октомври -май 
Фолклорен танцов състав "Бял равнец"  Ивайло Стоянов  петък -19:00 -20:00 часа  октомври -май
Детски ромски клуб "Йълдъзлар"  Сийка Атанасова  четвъртък -15:30 -16:30 часа  целогодишно 
Група за автентичен фолклор  Сийка Атанасова  в удобно за участниците време  преди Коледа, Лазаровден, Трифон Зарезан 
Библиотека  Сийка Атанасова  понеделник - петък -9:30 -18:30 часа  целогодишно 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "СЪЗНАНИЕ 1927" , С.МАРИНКА

НЧ "СЪЗНАНИЕ 1927" - с. МАРИНКА   Калояна Иванова -0895- 506-235  [email protected] 
понеделник - петък - 9:30 -18:30ч. 

форма

ръководител

репетиции

работа

Формация за автентичен фолклор

"Маринкювска росна китка"

Калояна Иванова

вторник -17:00 -19:00 часа 
четвъртък -17:00 -19:00 часа

целогодишно

Клуб за разучаване на хора и танци -деца

Дафинка Тигърова

понеделник - 19:00 -20:00 часа 
сряда -19:00 -20:00 часа

октомври - юни

Библиотека

Калояна Иванова

9:30 -18:30 часа 
понеделник - петък

целогодишно

 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ПРОБУДА 1931" - С.ТВЪРДИЦА

форма

ръководител

репетиции

работа

Библиотека

 Фотина Василева

14:00  -18:00 часа

 целогодишно

Лазарки
Коледари

Фотина  Василева

Две седмици преди празника

 март- април  декември

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "СЪГЛАСИЕ 1905" - ГР.БЪЛГАРОВО

форма

ръководител

репетиции

работа

Фолклорна певческа група "Канатица"

 Пламен Янев

понеделник
14:00 -16:00 часа

целогодишно

Група за народни танци "Българово"

Митьо Димитров

сряда 19:00 -20:00 часа
неделя -10:00-11:00 часа

целогодишно

Детска школа за народни танци "Детелини"

Ваня Делчева

понеделник
четвъртък -17:00-18:00 часа

октомври - май

Любителска група за народни танци "Българит"

Ваня Делчева

понеделник
четвъртък
18:00 -19:00 часа

октомври -юни

Школа по английски език

Мариела Арнаудова

по график

октомври- май

Библиотека

Галина Дараданова

понеделник - петък
8:00 -12:00
13:00 -17:00 часа

целогодишно

 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ПРОСВЕТА 1928", С.ДИМЧЕВО

форма

ръководител

репетиции

работа

Библиотека

 Елена Атанасова

понеделник - петък
8:00  -12:00 часа

 целогодишно

Битова група за автентичен

фолклор

Елена Атанасова

1 път седмично по график

 целогодишно

 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "СВЕТЛИНА 1928", С.БРЯСТОВЕЦ

НЧ „Светлина 1928“ – с. Брястовец – секретар Кремена Мавродиева

0897-88-82-33

форма

ръководител

репетиции

работа

Библиотека

Кремена Мавродиева

вторник-събота - 9:30-13:30

и 14:30-18:30 часа

целогодишно

Кръжок по рисуване за деца

Кремена Мавродиева

1 път седмично по график

целогодишно

Кръжок по рисуване за възрастни

Кремена Мавродиева

петък по график

октомври - май

Пилатес

Кремена Мавродиева

по график

юни - октомври

Детски клуб "Таланти" -тематични кръжоци

 

сряда –10:00 -12:00 часа

юни - октомври

Онлайн урок по готвене "Много лесно"

Борис Мавродиев

събота 10:00 -11:00 часа

целогодишно

Спортен Дартс клуб "Брястовец"

Пламен Христов

събота 11:00 -12:00

целогодишно

Култура, обичаи и традиции

на постоянно пребиваващите чужденци в Брястовец

 

последната събота на всеки

месец

целогодишно

 

"Фермата" - биологично земеделие

Пепа Радионова

Мария Ташева

вторник-събота 16:00-18:00

март - октомври

Народни танци

Мария Дамянова

1 път месечно по график

целогодишно

Кръжок "Направи си сам"

Николай Мавродиев

по график

целогодишно

Караоке вечер

Десислава Митева-Паскалева

веднъж месечно

целогодишно

Кръжок -"От нищо- нещо"

Назиле Юзеир

 

юни-декември

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ПРОСВЕТА 1938", С.ИЗВОРИЩЕ

форма

ръководител

репетиции

работа

Кръжок по рисуване     

Селиме Ахмед

вторник -16:00 -17:00 часа

октомври - май

Кръжок по плетиво     

Селиме Ахмед

петък -16:00 -17:00 часа

октомври - май

Библиотека   

Селиме Ахмед

  понеделник - петък  14:000 -18:00 часа    

целогодишно

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 1948", С.ДРАГАНОВО

АЙТЕН САЛИ - 0899148215 понеделник- петък -14:00 -18:00 часа  [email protected]

форма

ръководител

репетиции

работа

Кръжок по рисуване

Айтен Сали

петък
16:00 -17:00 час

октомври- май

Кръжок по готварство

Айтен Сали

вторник
16:00 -17:00 часа

октомври- май

Библиотека

Айтен Сали

Понеделник
петък-
14:00 -18:00 часа

целогодишно

Спортна зала - фитнес

Айтен Сали

всеки ден
8:30 -17:30 часа

целогодишно

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ПРОБУДА 1929", С.ИЗВОР

Форма

Ръководител

Репетиции

Работа

 

Певческа фолклорна група „Дъбравка“

Донка Грудева

Вторник и петък

от 10.00 до 11.00 ч.

 

целогодишно

Танцова група „Странджанско изворче“

Гинка Каловска

Петък и събота

От 17.00 до 18.00 ч.

 

целогодишно

Детска група „Радост“

Екатерина Стоянова

От 15.00 до 17.00 ч.

При изпълнение на дейностите от празничния календар и при чествания

Библиотека

Екатерина Стоянова

Понеделник - Петък

8.30-12.00 ч.

13.30 – 18.00 ч.

 

целогодишно