ЕЖЕСЕДМИЧЕН БЮЛЕТИН 16 НОЕМВРИ - 22 НОЕМВРИ

ЕЖЕСЕДМИЧЕН БЮЛЕТИН 16 НОЕМВРИ - 22 НОЕМВРИ

16 ноември 2020 11:41 - 22 ноември 2020 11:41

16 – 30 ноември

10:00 часа - 18:00 часа
БХГ „Петко Задгорски“, ул. „Митрополит Симеон“ № 24
I ет. - Изложба живопис и пластика на Климент Атанасов и Димитър Рашков "След 10 години"
II ет. - Изложба Италиянска и Българаска графика "Mirror - face to face" 2020 г.
III ет. - Постоянна изложба "Странджанска икона"

10:00 часа – 18:00 часа
КЦ „Морско казино“, Зала „Георги Баев“, ет. 0
Фотоизложба „Ладак – малкият Тибет“
Автори: Петър Паунчев и Диана Павлова

Алея пред КЦ „Морско казино“, Приморски парк
Фотоизложба „60 години Професионална гимназия по строителство, архитектра
и геодезия „Кольо Фичето“ - Бургас“

АЕГ "Гео Милев" – Бургас
По повод Деня на народните будители
Изложба на дипломирани Бакалаври от НХА - София

16 ноември – 4 декември

10:00 часа – 18:00 часа
Галерия "Неси", ул. „Хан Крум“ № 3
Изложба живопис Дарина Янева

16 ноември – 23 декември

10:00 часа – 18:00 часа
КЦ „Морско казино“, зала „Ал. Г. Коджакафалията“, ет. 0
Изложба „Поколения“
Автори: Георги Баев, Добрин Вътев, Живко Иванов

16 ноември – понеделник

19:30 часа – 22:30 часа
HashtagSTUDIO, ул. „Абоба“ № 1
Quiz Понеделници през Октомври в HashtagSTUDIO

20:00 часа
Клуб „Модерен театър“, ул. „Милин камък“ № 1
35 години на сцената в Бургас!
Как искам да съм остров...
Концерт с песните на актьора и поет Валери Еличов!
В дует с актрисата Ива Трифонова!
Билети на касата на Билетен център „Часовника“ на ул. „Александровска“
от 10:00 часа до 18:00 часа (от понеделник до петък)
и на място един час преди концерта
За допълнителна информация – тел. 0894898098

17 ноември – вторник

18:00 часа
Дружество на бургаските художници, ул.„Александровска“ № 22
НЧ „Асен Златаров 1940“ – Бургас чества 40 години школа по Батик

18:00 часа - 21:00 часа
Енотека Wine&Friends, ул. „Христо Фотев“ № 20А
Рисуване върху Стъкло
За записване: 0894 444 899

19.00 часа
Военен клуб, бул. „Христо Ботев“ 48
Културна организация „ Арт ателие” и Драматичен театър „Гео Милев” Стара Загора
Представят „ЕНЕРГИЧНИ ХОРА“ - ПРЕМИЕРА
Комедия от Василий Шукшин
Сценична редакция и постановка – Николай Урумов, Сценография и костюми – Кирил Наумов, Музикална картина – Иван Стоянов
Действащи лица и актьори:
Аристарх Петрович Кузкин – Михаил Билалов (гост); Вера Сергеевна – Галя Александрова
Семьонич-Шкембестия – Ивалин Димитров; Фомич-Плешивия – Христофор Недков; Митя-Хвърчащия – Цветомир Черкезов; Сучков-Многодетния – Георги Райчев; Василий-Простоватия – Кольо Стайков; Соня – Светла Тодорова; Глас Зад Кадър – Николай Урумов
Билети на касата на Билетен център „Часовника“ на ул. „Александровска“ от 10:00 часа до 18:00 часа (от понеделник до петък) и на място един час преди представлението.
За резервации и допълнителна информация: тел. 0894898098 - Маруся Русева, организатор Арт Ателие

18 ноември – сряда

17:00 часа
Експозиционен център „Флора“, Приморски парк - зала 2
Държавен куклен театър – Бургас представя „ЧАСЪТ НА КУКЛИТЕ“
„ПРИНЦЕСИТЕ И ЗМЕЯТ“

18:00 часа
Енотека Wine&Friends, ул. „Христо Фотев“ № 20А
Рисуване и Вино
За записване: 0894 444 899

18:30 часа
КЦ „Морско казино“, зала „Петя Дубарова“, ет. 1
Представяне на книгата „Винаги слушай сърцето си“
Автор: Даниела Емадиева

18:30 часа - 22:30 часа
Галерия „Георги Баев“, бул. „Демокрация“ № 6
“Wine Gogh” Ателие за рисуване и вино
За записване: 0889444819 и 0888282773

18:30 часа
Cactus art space, ул. „Абоба“ № 7
Рисуване и вино
За записване: 087 660 2776

19:00 часа
Военен клуб, бул. „Христо Ботев“ № 46
Концерт на ТФ Петлите - 14 години на сцената

19:00 часа
Artoholics, ул. „Княз Борис I“ № 89
За записване: 088 746 1226

19.30 часа
Клуб „Модерен театър“, ул. „Милин камък“ № 1
Младежка театрална трупа Валери и приятели към НЧ "Асен Златаров" 1940 – гр. Бургас
представя „Четящият човек – Homo legere" - един театрален спектакъл по всичките наши тела от Георги Господинов
Сценарий и режисура: Валери Еличов
Билети на касата на Билетен център „Часовника“ на ул. „Александровска“
от 10:00 часа до 18:00 часа (от понеделник до петък)
и на място един час преди представлението.

19 ноември – четвъртък

18:30 часа
АРТ Студио Be creartive, ул. „Странджа планина“
Рисуване и вино
За записване: 0889230856

19:00 часа
Държавна опера – Бургас, ул. „Климент Охридски“ № 2
КАМЕРЕН КОНЦЕРТ
Диригент ЙОРДАН ДАФОВ
Концертмайстор ВАНЯ ЗЛАТЕВА
Оркестър на Държавна опера – Бургас

20 ноември – петък

18:00 часа
Енотека Wine&Friends, ул. „Христо Фотев“ № 20А
Рисуване и Вино
За записване: 0894 444 899

18:30 часа
Cactus art space, ул. „Абоба“ № 7
За записване: 087 660 2776

18:30 часа - 22:30 часа
Галерия „Георги Баев“, бул. „Демокрация“ № 6
“Wine Gogh” Ателие за рисуване и вино
За записване: 0889444819 и 0888282773

18:30 часа - 22:30 часа
Галерия „Георги Баев“, бул. „Демокрация“ № 6
“Wine Gogh” Ателие за рисуване и вино
За записване: 0889444819 и 0888282773

21 ноември – събота

10:30 часа - 14:30 часа
Галерия „Георги Баев“, бул. „Демокрация“ № 6
Художествено ателие с ръководител Добрин Вътев
За записване: 0887882890

11:00 часа
Държавен куклен театър – Бургас, ул. „Климент Охридски“ № 2
"ЗЛАТНАТА ГЪСКА"

11:00 часа
Държавна опера – Бургас, ул. „Климент Охридски“ № 2
СНЕЖАНКА И СЕДЕМТЕ ДЖУДЖЕТА
СПЕКТАКЪЛ ЗА ДЕЦА ОТ АТАНАС КОСЕВ
Режисьор - Дарина ГЛАВАНАКОВА – БАКЪРДЖИЕВА
Сценография - Иван ТОКАДЖИЕВ
Танци - Галина КАЛЧЕВА
Пом. - режисьори - Лина ПЕЕВА, Петър ТИХОЛОВ
Солисти:
Снежанка - Шмилена СУЛТАНОВА
Царица - Лина ПЕЕВА
Принц - Милен ДИНОЛОВ
Разказвач - Николай НИКОЛОВ
Огледало - Милен ДИНОЛОВ
Професора - Калина ПОПОВА
Кихльо - Мирослав ДИМИТРОВ
Смешко - Александър ПЕРПЕРИЕВ
Любопитко - Весела АПОСТОЛОВА
Всезнайко - Петър ТИХОЛОВ
Мърморко - София ЛОВДЖИЕВА
Малчугана - Мария ДОБРЕВА
С участието на балет на Държавна опера - Бургас

15:00 часа - 17:00 часа
Галерия „Георги Баев“, бул. „Демокрация“ № 6
Арт ателие „ЦвЕтНо“ с ръководител Таня Стоянова
За записване: 0889444819

16:30 часа
Държавен куклен театър – Бургас, ул. „Климент Охридски“ № 2
СИТУАЦИИ ПО ГОЛДБЪРГ – НОЩ НА ТЕАТРИТЕ

22 ноември – неделя

11:00 часа
Държавен куклен театър – Бургас, ул. „Климент Охридски“ № 2
„ЗЛАТНАТА ГЪСКА“

17:00 часа
Artoholics, ул. „Княз Борис I“ № 89
За записване: 088 746 1226

18:00 часа - 21:00 часа
Енотека Wine&Friends, ул. „Христо Фотев“ № 20А
Рисуване върху Стъкло
Записвания на тел.: 0894 444 899

18:30 часа
Cactus art space, ул. „Абоба“ № 7
За записване: 087 660 2776

свали като pdf последна промяна: 2020-11-12 17:32:05