Първи международен фестивал по ориенталски танци

Размер на шрифта: A A A Назад
Първи международен фестивал по ориенталски танци

15 август 2014 21:00 - 15 август 2014 23:00

15 и 16 август – 21.00 часа

Първи международен фестивал по ориенталски танци

“ORIENT EL HOB”  /Ориенталска любов/

Вход свободен

/0888 53 53 60 – М.Георгиева/

 

Естествената нужда на хората за знание, любопитството да познават различни култури, и историята и бита на други народи, никога не е била толкова спонтанна и искрена. Изкуството винаги е било мост за тяхното сближаване, а музиката и танцът най-прекият път при общуването и разбирането им.


Идеята на LAYALI BULGARIA е да представи и разпространи по автентичен начин красотата, разнообразието и богатството на арабското музикално и танцово изкуство. Нашето желание е да засвидетелстваме заслуженото уважение към Близкоизточната култура и традиции и да покажем сериозно отношение и професионален подход в изучаването и преподаването на ориенталския танц.

Целта ни е да допринесем за артистичното възраждане на арабския танц в България, да променим повърхностната представа и често неправилна интерпретация, като информираме и възпитаваме адекватно отношение към него.

Предстоящи събития

01 април 2023 - 31 декември 2023

СПОРТНИ СЪБИТИЯ

Свали като PDFСвали като PDF Последна промяна: 2014-08-01 19:32:06