Културна програма за месец ноември 2021 г. (обновена на 8 ноември, 15:57 ч.)

Размер на шрифта: A A A Назад
Културна програма за месец ноември 2021 г. (обновена на 8 ноември, 15:57 ч.)

01 ноември 2021 15:59 - 30 ноември 2021 15:59

1 ноември – понеделник

18:00 часа
Културен дом НХК, пл. „Тройката“ № 1
Зрителна зала „Тончо Русев“
Прожекция на документален филм за живота и делото на Г. С. Раковски  – „Философът на една свобода“
Сценарист: Мария Рачева
Режисьор: Чавдар Кръстев
Вход свободен

19:00 часа
Държавна опера Бургас, ул. „Климен Охридски“ № 2
ВОКАЛЕН КАМЕРЕН КОНЦЕРТ
ДЕН НА НАРОДНИТЕ БУДИТЕЛИ
Участват:
Людмила Михайлова – сопран
Мария Цветкова-Маджарова – сопран
Нона Кръстникова – сопран
Яни Николов  – тенор
Бранимир Недков  – баритон
Йордан Христозов  – баритон
Йоана Кадийска – мецосопран
Костадин Мечков –  бас
Диман Панчев  – бас
На рояла – Мира ИСКЪРОВА
В програмата – песни от български композитори
Вход: с билети

19:30 часа
HashtagSTUDIO, ул. „Абоба“ № 1
Quiz 51 въпроса
За контакт: GSM 089 465 8049

НЧ “Просвета“, с. Изворище
Празник на селото

1– 8 ноември

Галерия Пролет, ул. „Лермонтов“ № 32
“ОТ  ПРОТИВОПОЛОЖНОСТИ”
Изложба - графични конфигурации на СТОЙКО ДАСКАЛОВ
Oткриване: 14 октомври, от 16.00 часа до 19.30 часа
Работно време:
Вторник – петък от 12:30 часа до 18:30 часа
Събота с предварителна заявка
e-mail: [email protected]
Телефон за контакт: 0887 790 487

1– 13 ноември

Дружество на бургаските художници, ул. „Александровска“ № 22
Изложба на Георги Петков
Откриване: 26 октомври, 18:00 часа
Вход свободен
Работно време:
Вторник – събота от 10:30 до 18:30 часа

1– 14 ноември

НХА – Филиал Бургас, Ателие "Галерия" ет. 2
"Магазия"1, Пристанищен комплекс
Изложба "20 години специалност Мода"
Работно време:
Понеделник – петък от 10:00 часа до 18:00 часа

1  – 21 ноември

Бургаска художествена галерия „Петко Задгорски“, ул. „Митрополит Симеон“ № 24
Изложба „Процесът „Синьо“
Автор: Радостин Дамасков
Програма за съфинансиране на Културни проекти
Откриване: 21 октомври, 18:00 часа
Вход свободен
Работно време:
Вторник до петък – 9.00 часа – 18.00 часа
Събота от 9.00 часа – 17.00 часа

1 – 30 ноември

Галерия „Георги Баев“, Зала 1, ет. 0
Георги Баев
Постоянна експозиция
Работно време:
Вторник до събота – 10.00 часа – 18.00 часа

2 ноември – вторник

19:00 часа
Драматичен театър "Адриана Будевска", ул. „Цар Асен I“ № 26A
„Животът е вкусен”
Билетна каса от 10:00 часа до 18:00 часа
тел. 056 / 84 22 66; 056 / 84 60 40
e-mail: [email protected]

3 ноември – сряда

17:30 часа
Държавен куклен театър, ул. „Климент Охридски“ № 2
„МЪНИЧЕТА“
Билети: на място

18:30 часа – 22:30 часа
Галерия „Георги Баев“, Зала 1, ет. 0
„Wine Gogh” - рисуване с вино
За записване: 0889444819

4 ноември – четвъртък

19:00 часа
Драматичен театър "Адриана Будевска", ул. „Цар Асен I“ № 26A
„Омразна любов”
Билетна каса от 10:00 часа до 18:00 часа
тел. 056 / 84 22 66; 056 / 84 60 40
e-mail: [email protected]

19:00 часа
Държавна опера Бургас, ул. „Климен Охридски“ № 2
СИМФОНИЧЕН КОНЦЕРТ
Диригент – Цанислав ПЕТКОВ
Концертмайстор – Ваня ЗЛАТЕВА
Оркестър на Държавна опера – Бургас
Вход: с билети

20:00 часа
Bar “Target”, ул. „Климент Охридски“ № 2
„Да потанцуваме?”
20:00 часа - Безплатен урок Бачата
21:00 часа - Латино парти

4 ноември – 12 декември

Арт галерия "Неси", ул. „Хан Крум“ № 3
Изложба живопис на Йордан Ангелов
Работно време:
Понеделник – петък от 10:00 часа до 18.30 часа
Събота от 10:00 часа до 14:00 часа

5 ноември – петък

18:30 часа – 22:30 часа
Галерия „Георги Баев“, Зала 1, ет. 0
„Wine Gogh” - рисуване с вино
За записване: 0889444819

6 ноември – събота

10:30 часа – 14:30 часа
Галерия „Георги Баев“, бул. „Демокрация“ № 6
Зала 2, ет. 1
Художествено ателие с ръководител Добрин Вътев
За записване: 0887882890

11:00 часа
Държавен куклен театър, ул. „Климент Охридски“ № 2
„ПОЛИЦАЯТ АРТЪР И НЕГОВИЯТ КОН ХАРИ“
Билети: на място

11:00 часа – 13:00 часа
Галерия „Георги Баев“, Зала 1, ет. 0
Арт ателие „ЦвЕтНо” с ръководител Таня Стоянова
За записване: 0889444819

7 ноември – неделя

11:00 часа
Държавен куклен театър, ул. „Климент Охридски“ № 2
„ЛЮБОПИТНОТО СЛОНЧЕ“
Билети: на място

 

8 ноември – понеделник

19:30 часа
HashtagSTUDIO, ул. „Абоба“ № 1
Quiz 51 въпроса
За контакт: GSM 089 465 8049

9 ноември – вторник

19:00 часа
Драматичен театър "Адриана Будевска", ул. „Цар Асен I“ № 26A
„Милионерът”
Билетна каса от 10:00 часа до 18:00 часа
тел. 056 / 84 22 66; 056 / 84 60 40
e-mail: [email protected]

19:00 часа
Държавна опера Бургас, ул. „Климен Охридски“ № 2
САМСОН И ДАЛИЛА
ОПЕРА ОТ КАМИЙ СЕН-САНС

Диригент - Иван КОЖУХАРОВ
Режисьор - Александър ТЕКЕЛИЕВ
Сценография и костюми - Каталин АРБОРЕ
Диригент на хора - Невена МИХАЙЛОВА
Хореография - Галина КАЛЧЕВА
Концертмайстор - Христо БЕЛЧЕВ
Солисти:
Далила - Даниела ДЯКОВА
Самсон - Даниел ДАМЯНОВ
Върховен жрец на Дагон - Александър КРУНЕВ
Абимелех - Делян Славов
Старият евреин - Диман ПАНЧЕВ
Пратеник на филистимците - Любомир ТОДОРОВ
Първи филистимец - Милен ДИНОЛОВ
Втори филистимец - Бранимир НЕДКОВ
Оркестър, хор и балет на Държавна опера - Бургас
Вход: с билети

10 ноември – сряда

17:30 часа
Държавен куклен театър, ул. „Климент Охридски“ № 2
„ПРИНЦЕСИТЕ И ЗМЕЯТ“
Билети: на място

18:30 часа – 22:30 часа
Галерия „Георги Баев“, Зала 1, ет. 0
„Wine Gogh” - рисуване с вино
За записване: 0889444819

11 ноември – четвъртък

19:00 часа
Драматичен театър "Адриана Будевска", ул. „Цар Асен I“ № 26A
„Лазарица”
Билетна каса от 10:00 часа до 18:00 часа
тел. 056 / 84 22 66; 056 / 84 60 40
e-mail: [email protected]

20:00 часа
Bar “Target”, ул. „Климент Охридски“ № 2
„Да потанцуваме?”
20:00 часа - Безплатен урок Бачата
21:00 часа - Латино парти

12 ноември – петък

18:30 часа – 22:30 часа
Галерия „Георги Баев“, Зала 1, ет. 0
„Wine Gogh” - рисуване с вино
За записване: 0889444819

19:00 часа
Държавна опера Бургас, ул. „Климен Охридски“ № 2
ШЕХЕРЕЗАДА / РОМАНТИЧНО
БАЛЕТ ПО МУЗИКА НА Н. РИМСКИ-КОРСАКОВ / БАЛЕТ ПО МУЗИКА НА ФР. ШУБЕРТ
ШЕХЕРЕЗАДА
Балет по музика на Н. РИМСКИ-КОРСАКОВ
Хореография и режисура проф. ХИКМЕТ МЕХМЕДОВ
Сценография БОРИС СТОЙНОВ
Художник на костюмите ЦВЕТАНКА ПЕТКОВА - СТОЙНОВА
Солисти и ансамбъл към балета на Дуржавна опера - Бургас
РОМАНТИЧНО
Балет по музика на ФР. ШУБЕРТ
Хореография проф. ХИКМЕТ МЕХМЕДОВ
Сценография и костюми НЕДКО ГЕОРГИЕВ
Солисти и ансамбъл към балета на Дуржавна опера - Бургас
Вход: с билети

13 ноември – събота

10:30 часа – 14:30 часа
Галерия „Георги Баев“, Зала 2, ет. 1
Художествено ателие с ръководител Добрин Вътев
За записване: 0887882890

11:00 часа
Държавен куклен театър, ул. „Климент Охридски“ № 2
„КУЦОТО ПЕТЛЕ“
Билети: на място

11:00 часа – 13:00 часа
Галерия „Георги Баев“, Зала 1, ет. 0
Арт ателие „ЦвЕтНо” с ръководител Таня Стоянова
За записване: 0889444819

14 ноември – неделя

11:00 часа
Държавен куклен театър, ул. „Климент Охридски“ № 2
„НЕРОДЕН ПЕТКО“
Билети: на място

15 ноември – понеделник

19:00 часа
Държавна опера Бургас, ул. „Климен Охридски“ № 2
СЛУЖБОГОНЦИ
МЮЗИКЪЛ В ТРИ ДЕЙСТВИЯ ОТ ПАРАШКЕВ ХАДЖИЕВ
Либрето Банчо Банов
По едноименната комедия на Иван Вазов
Диригент – Иван КОЖУХАРОВ
Режисьор – Александър ТЕКЕЛИЕВ
Сценография – Иван ТОКАДЖИЕВ
Художник на костюмите – Чавдар ЧОМАКОВ
Диригент на хора – Невена МИХАЙЛОВА
Танци – Галина КАЛЧЕВА
Концертмайстор – Христо БЕЛЧЕВ
Помощник-режисьори – Лина ПЕЕВА, Петър ТИХОЛОВ
Солисти:
Никола Балтов – Петър ТИХОЛОВ,
Аничка – Мария ЦВЕТКОВА - МАДЖАРОВА
Баба Дона – Сребрина СЛАВОВА,
Станчо Квасников – Йордан ХРИСТОЗОВ,
Хоров – МАРЧО АПОСТОЛОВ – гост
Боздугански – Диман ПАНЧЕВ /дебют/
Терзийска – Шмилена СУЛТАНОВА,
Шийкова – Людмила МИХАЙЛОВА,
Поликсена – Лина ПЕЕВА,
Стоянка – Весела АПОСТОЛОВА,
Илия – Николай НИКОЛОВ,
Драмков – Веселин СПАСОВ,
Чалканов – Вълю ТОТЕВ,
Какавидов – Александър ПЕРПЕРИЕВ
Оркестър,хор и балет на Държавна опера – Бургас
Вход: с билети

19:30 часа
HashtagSTUDIO, ул. „Абоба“ № 1
Quiz 51 въпроса
За контакт: GSM 089 465 8049

16 ноември – вторник

19:00 часа
Културен дом НХК, пл. „Тройката“ № 1
Зрителна зала „Тончо Русев“
„АЗ, ДОСАДНИКЪТ”
Комедия от Франсис Вебер
Режисьор : Богдан Петканин
Участват: Александър Кадиев, Мариан Бачев, Асен Лозанов, Цветомир Ангелов, Цветана Радушева, Тихомир Благоев, Димитрина Гинева, Филип Янев
Билети се продават в билетен център „ Часовника” и на касата на НХК.
За повече информация тел. 0894/898-098-Маруся Русева –организатор „Арт ателие”.

17 ноември – сряда

17:30 часа
Държавен куклен театър, ул. „Климент Охридски“ № 2
„НА ДВОРА“
Билети: на място

18:30 часа – 22:30 часа
Галерия „Георги Баев“, Зала 1, ет. 0
„Wine Gogh” - рисуване с вино
За записване: 0889444819

18 ноември – четвъртък

20:00 часа
Bar “Target”, ул. „Климент Охридски“ № 2
„Да потанцуваме?”
20:00 часа - Безплатен урок Бачата
21:00 часа - Латино парти

19 ноември – петък

18:30 часа – 22:30 часа
Галерия „Георги Баев“, Зала 1, ет. 0
„Wine Gogh” - рисуване с вино
За записване: 0889444819

19:00 часа
Държавна опера Бургас, ул. „Климен Охридски“ № 2
СВАТБАТА НА ФИГАРО
КОМИЧНА ОПЕРА ОТ В. А. МОЦАРТ
Диригент – Цанислав ПЕТКОВ
Режисьор – Павел ГЕРДЖИКОВ
Диригент на хора – Невена МИХАЙЛОВА
Концертмайстор – Ваня ЗЛАТЕВА
Художник – Чавдар ЧОМАКОВ
Пластика – Гриша РОГЛЕВ
Пом.-режисьори: Лина ПЕЕВА, Петър ТИХОЛОВ
Солисти:
Фигаро – Костадин МЕЧКОВ
Сузана – Мария ЦВЕТКОВА-МАДЖАРОВА
Графиня Алмавива – Нона КРЪСТНИКОВА
Граф Алмавива – Бранимир НЕДКОВ
Керубино – Лина ПЕЕВА
Марчелина – Калина ПОПОВА
Дон Бартоло – Диман ПАНЧЕВ
Дон Базилио – Яни НИКОЛОВ
Дон Курцио – Яни НИКОЛОВ
Антонио – Петър ТИХОЛОВ
Барбарина – Стефка ХРИСТОЗОВА
Оркестър и хор на Държавна опера – Бургас
Вход: с билети

20 ноември – събота

10:30 часа – 14:30 часа
Галерия „Георги Баев“, Зала 2, ет. 1
Художествено ателие с ръководител Добрин Вътев
За записване: 0887882890

11:00 часа
Държавен куклен театър, ул. „Климент Охридски“ № 2
„МАЛКИЯТ МУК“
Билети: на място

11:00 часа – 13:00 часа
Галерия „Георги Баев“, Зала 1, ет. 0
Арт ателие „ЦвЕтНо” с ръководител Таня Стоянова
За записване: 0889444819

18:30 часа
Културен дом НХК, пл. „Тройката“ № 1
Зрителна зала „Тончо Русев“
„Сърдечен ритъм“ – романтична комедия
Младежка театрална трупа „Валери и приятели“
Билети на каса “НХК”
Тел: 0894898098.

 

21 ноември – неделя

11:00 часа
Държавен куклен театър, ул. „Климент Охридски“ № 2
„МАЛКИЯТ МУК“
Билети: на място

22 ноември – понеделник

19:00 часа
Драматичен театър "Адриана Будевска", ул. „Цар Асен I“ № 26A
„Лоши момчета”
Билетна каса от 10:00 часа до 18:00 часа
тел. 056 / 84 22 66; 056 / 84 60 40
e-mail: [email protected]

19:00 часа
Културен дом НХК, пл. „Тройката“ № 1
Зрителна зала „Тончо Русев“
„ГРАМОФОНЪТ”
АВТОРСКИ КОНЦЕРТ-СПЕКТАКЪЛ
НА ВИКТОР КАЛЕВ
Текст: Ваня Щерева /по разкази на Виктор Калев/
Билетите са пуснати в продажба в билетен център “Часовника” и на касата на НХК
За повече информация и резервации тел.0894/898-098-Маруся Русева-организатор/ Арт ателие/

19:30 часа
HashtagSTUDIO, ул. „Абоба“ № 1
Quiz 51 въпроса
За контакт: GSM 089 465 8049

23 ноември – вторник

19:00 часа
Драматичен театър "Адриана Будевска", ул. „Цар Асен I“ № 26A
„Омразна любов”
Билетна каса от 10:00 часа до 18:00 часа
тел. 056 / 84 22 66; 056 / 84 60 40
e-mail: [email protected]

24 ноември – сряда

17:30 часа
Държавен куклен театър, ул. „Климент Охридски“ № 2
„КОЛКО ВКУСНО“
Билети: на място

18:30 часа – 22:30 часа
Галерия „Георги Баев“, Зала 1, ет. 0
„Wine Gogh” - рисуване с вино
За записване: 0889444819

19:00 часа
Държавна опера Бургас, ул. „Климен Охридски“ № 2
ВИЕНСКА КРЪВ
ОПЕРЕТА В ТРИ ДЕЙСТВИЯ ОТ ЙОХАН ЩРАУС – СИН
Либрето Вицтор Леон и Лео Щайн
Диригент –  Цанислав ПЕТКОВ
Режисьор – Марио НИКОЛОВ
Сценография –  Иван ТОКАДЖИЕВ
Художник на костюмите –  Цветанка СТОЙНОВА
Диригент на хора – Невена МИХАЙЛОВА
Танци – Галина КАЛЧЕВА
Концертмайстор – Христо БЕЛЧЕВ
Помощник-режисьор – Лина ПЕЕВА
Солисти:
ГРАФ БАЛДУИН ЦЕДЛАУ –  МАРИО НИКОЛОВ  /гост/
ГАБРИЕЛА, ГРАФИНЯ ЦЕДЛАУ – ВАЛЕНТИНА КОРЧАКОВА  /гост/
ФРАНЦИСКА (ФРАНЦИ) КАЛЯРИ – Мария ЦВЕТКОВА-МАДЖАРОВА
КНЯЗ ИПСХАЙМ-ГИНДЕЛБАХ – Йордан ХРИСТОЗОВ
ЙОЗЕФ – Бранимир НЕДКОВ
ПЕПИ – Шмилена СУЛТАНОВА
КАГЛЕР – Петър ТИХОЛОВ
МАЛИ – Весела АПОСТОЛОВА
ГРАФ БИТОВСКИ – Александър ПЕРПЕРИЕВ
Оркестър, хор и балет на Държавна опера - Бургас
Вход: с билети

25 ноември – четвъртък

20:00 часа
Bar “Target”, ул. „Климент Охридски“ № 2
„Да потанцуваме?”
20:00 часа - Безплатен урок Бачата
21:00 часа - Латино парти

26 ноември – петък

18:30 часа – 22:30 часа
Галерия „Георги Баев“, Зала 1, ет. 0
„Wine Gogh” - рисуване с вино
За записване: 0889444819

19:00 часа
Държавна опера Бургас, ул. „Климен Охридски“ № 2
PRIMADONNA-DONNA-DONNA!!!
КОНЦЕРТ
Солисти:
Мария ЦВЕТКОВА-МАДЖАРОВА – сопран
Нона КРЪСТНИКОВА – сопран
Йоана КАДИЙСКА – мецосопран
На рояла – Мира ИСКЪРОВА
В програмата: Гуно, Бизе, Масне, Верди, К. Вайл, Б. Бритън, Ф. Пуленк, В. Хърбърт.  Дж. Гершуин
Вход: с билети

27 ноември – събота

10:30 часа – 14:30 часа
Галерия „Георги Баев“, Зала 2, ет. 1
Художествено ателие с ръководител Добрин Вътев
За записване: 0887882890

11:00 часа
Държавен куклен театър, ул. „Климент Охридски“ № 2
„ВЪЛШЕБНИКЪТ ОТ ОЗ“
Билети: на място

11:00 часа – 13:00 часа
Галерия „Георги Баев“, Зала 1, ет. 0
Арт ателие „ЦвЕтНо” с ръководител Таня Стоянова
За записване: 0889444819

28 ноември – неделя

11:00 часа
Държавен куклен театър, ул. „Климент Охридски“ № 2
„ВЪЛШЕБНИКЪТ ОТ ОЗ“
Билети: на място

29 ноември – понеделник

19:00 часа
Драматичен театър "Адриана Будевска", ул. „Цар Асен I“ № 26A
„Женитба по обяви”
Билетна каса от 10:00 часа до 18:00 часа
тел. 056 / 84 22 66; 056 / 84 60 40
e-mail: [email protected]

30 ноември – вторник

19:00 часа
Драматичен театър "Адриана Будевска", ул. „Цар Асен I“ № 26A
„Лазарици”
Билетна каса от 10:00 часа до 18:00 часа
тел. 056 / 84 22 66; 056 / 84 60 40
e-mail: [email protected]

19:00 часа
Държавна опера Бургас, ул. „Климен Охридски“ № 2
КАРМИНА БУРАНА / ПАХИТА
KАНТАТА ОТ КАРЛ ОРФ / БАЛЕТ ОТ ЛУДВИГ МИНКУС
КАРМИНА БУРАНА
Kантата от Карл Орф
Диригент – Иван КОЖУХАРОВ
Режисьор – Дарина ГЛАВАНАКОВА-БАКЪРДЖИЕВА
Художник – Мария ТРЕНДАФИЛОВА
Танци – Желка ТАБАКОВА
Диригент на хора – Невена МИХАЙЛОВА
Концертмайстор – Ваня ЗЛАТЕВА
Помощник-режисьор – Лина ПЕЕВА
Суфльор – Дoра ФЪРТУНОВА
Субтитри – Сребрина СЛАВОВА
Солисти:
Мария ЦВЕТКОВА-МАДЖАРОВА – сопран
ДИМИТЪР АРНАУДОВ – контратенор /гост/
Александър КРУНЕВ – баритон
Оркестър, хор и балет на Държавна опера – Бургас

ПАХИТА
Балет от Лудвиг Минкус
Хореография – Мариус Петипа
Диригент – Иван КОЖУХАРОВ
Концертмайстор – Ваня ЗЛАТЕВА
Постановка – Галина КАЛЧЕВА
Концертмайстор – Ваня ЗЛАТЕВА
Помощник-режисьор – Петър ТИХОЛОВ
Солисти и ансамбъл към балета на Държавна опера – Бургас
Вход: с билети

19:00 часа
Културен дом НХК, пл. „Тройката“ № 1
Зрителна зала „Тончо Русев“
„ИЗНЕВЕРИ В ПОВЕЧЕ”
комедия от от Артур Нюфийлд
ПОСТАНОВЪЧЕН ЕКИП:
Постановка: ЕМИЛ МАРКОВ
Сценография: МИЛЕН БОРИЧЕВ
Участват:
ХРИСТО ГЪРБОВ, АЛБЕНА МИХОВА, ЕВГЕНИ БУДИНОВ, СТЕЛА ГАНЧЕВА, ТИХОМИР БЛАГОЕВ
БИЛЕТИ СЕ ПРОДАВАТ НА КАСАТА НА „ЧАСОВНИКА” и НА КАСАТА НА НХК.
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ: 0894/898-098-Маруся Русева-организатор /Арт ателие/

ноември

Студио на ул. „Лермонтов” № 41
ДАЛЕКОГЛЕД подкаст
платформи за аудио излъчване: Spotify / Apple Podcasts / Google Podcasts / SoundCloud / correspondentluna.com_[ теми ] Artspace Luna
Организатор: Антония Кесерджиева
Програма за съфинансиране на Културни проекти

__________________________________________________________________________________________________________

КУЛТУРНИ ИНСТИТУТИ

Регионален исторически музей - Бургас
Археологическа експозиция, ул. „Алеко Богориди“ № 21
Етнографска експозиция, гр. Бургас, ул. „Княз Александър Батенберг“ № 12-14
Историческа експозиция, ул. „Лермонтов“ № 31
Природонаучна експозиция, ул. „Фотинов“ № 30
Работно време:
Вторник – събота от 9:00 часа до 17:00 часа
Такси за посетители:
За възрастни: 5.00 лв.; За учащи и пенсионери: 2.00 лв.; За деца до 7 години и инвалиди: безплатно
Беседа на български език: 5.00 лв.; Беседа на чуждезик: 10.00 лв.
Промоционален пакет на входни такси за единични и групови посещения:
2 музея – 6.00 лв.; 3 музея – 8.00 лв.; 4 музея – 10.00 лв.
https://www.burgasmuseums.bg/

Къща-музей „Петя Дубарова“, ул."Гладстон" № 68
Работно време:
Понеделник – петък от 9.00 часа до 17.00 часа
Билети:
За ученици, студенти, пенсионери: 1.00 лв.
За възрастни: 2.00 лв.
Телефон за контакт: 056 / 81 41 10
https://museumdubarova.com/

Туристически комплекс „Аква калиде“, кв. Ветрен
Музейна експозиция
Работно време:
Понеделник – неделя от 8:30 часа до 18:30 часа
Посещение с 3D прожекция - на всеки кръгъл час от 9:00 часа до 18:00 часа
Такси за посетители:
http://www.aquae-calidae.com/bg/tseni
Телефон за контакт: 0882 004 126

Авиомузей Бургас
кв. Сарафово, на входа на Летище Бургас
Работно време:
Сряда – неделя от 9:00 часа до 17:00 часа
Такси за посетители:
https://avioburgas.bg/price-summer/
Телефон за контакт: 0882 622 408

Бургаска художествена галерия „Петко Задгорски“, ул. „Митрополит Симеон“ № 24
Работно време:
Вторник – петък от 9.00 часа до 18.00 часа
Събота от 9.00 до 17.00 часа

Дружество на бургаските художници, ул. „Александровска“ № 22
Работно време:
Вторник – събота от 10:30 до 18:30 часа

Център за съвременно изкуство и библиотека, ул. „Св. св. Кирил и Методий“ № 41-45
Работно време:
Понеделник –неделя от 10:00 до 19:00 часа

НХА – Филиал Бургас, Ателие "Галерия" ет. 2
"Магазия"1, Пристанищен комплекс
Работно време:
Понеделник – петък от 10:00 часа до 18:00 часа

Галерия „Георги Баев“, бул. „Демокрация“ № 6
Работно време:
Вторник – събота от 10:00 до 18:00 часа

Предстоящи събития

Свали като PDFСвали като PDF Последна промяна: 2021-11-12 13:50:39