РЕПЕТИЦИОНЕН ГРАФИК НХК 2017 год.

Балетна зала № 20

Клуб за народни танци "Хоп-троп"/Цвета Бончева - 0888 36 21 40/
Понеделник -18.00 до 19.00 часа
Сряда - 18.00 до 19.00 часа

Клуб за народни танци "Вая"/Таня Кръстинина - 0887 90 73 37/
Вторник - 18.00 - 20.30 часа
Четвъртък - 18.00 - 20.30 часа

Спортни танци /Светла Атанасова - 0876 55 50 53/
Сряда - 19.00 - 20.00 часа
Петък - 18.00 - 20.00 часа

"Диамант" - клуб по танци /Ивелина Тодорова - 0887 36 09 49/
Събота - 10.30 - 13.30 часа

Клуб за народни танци /Любослава Щерионова - 0877 90 13 36/
Събота - 14.00 - 16.00 часа
Неделя - 10.00 - 12.00 часа

Зумба/ Гергана Найденова-0896 70 00 97/
Понеделник- 19:30-20:30 часа
Неделя- 17.30-18.30 часа

Танцова зала № 25

Клуб народни танци Лукойл /Марио Егов - 0898 45 93 27/
Понеделник - 18.00 - 19.30 часа
Четвъртък - 18.00 - 19.30 часа

Танцов ансамбъл Лукойл /Марио Егов - 0898 45 93 27/
Понеделник - 19.30 - 21.00 часа
Сряда - 19.30 - 21.00 часа
Четвъртък - 19.30 - 21.00 часа

ТА СВН - Лукойл /Марио Егов - 0898 45 93 27/
Сряда - 18.00 - 19.30 часа

ДФА"Трите пъти" /Марио Егов - 0898 45 93 27/

-подготвителна група
Вторник - 18.00 - 19.00 часа
Петък - 18.00 - 19.00 часа
-основен състав
Вторник - 19.00 - 20.00 часа
Петък - 19.00 - 20.00 часа

Детска танцова школа "ESTRELLA" /Олга Димитрова - 0896 66 36 47/
Събота - 11.00 - 14.00 часа
Неделя - 11.00 - 13.00 часа

 

Танцова зала №53

Хор СВН - Лукойл /Веселин Тодоров - 0885 73 49 56/
Понеделник - 16.30 - 18.00 часа
Сряда - 16.30 - 18.00 часа

Йога/ Мирослав Рахнев- 0888 31 59 95/
Понеделник- 18:30-19:30 часа
Сряда- 18:30-19:30 часа

Тае- БО/ Елена Димова- 0888 93 73 32/
Понеделник- 20:00-21:00 часа
Сряда- 20:00-21:00 часа

ТС "Бели денс-Бургас"- Ориенталски танци/ Таня Шахова- 0899 11 06 66/
Вторник- 18:00-19:00 часа
Четвъртък- 18:00-19:00 часа

Кизомба и бачата/ Владимир Първанов- 0893 49 49 36
Вторник- 20:00-22:00 часа
Четвъртък- 20:00-22:00 часа

"Диамант" - клуб по танци /Ивелина Тодорова - 0887 36 09 49/
Петък - 17.30 - 20.30 часа

Зала №62

Джудо /Ирина Пауникова - 0887 40 23 45/
Вторник - 18.00 - 19.00 часа
Четвъртък - 18.00 - 19.00 часа
Петък - 18.00 - 19.00 часа

Клуб "Дожо" /Христо Терзиев - 0888 99 98 55; 0888 99 98 54 - Лъчезар/
Понеделник
18.30 - 19.30 часа - деца
19.30 - 21.00 часа - възрастни
Сряда
18.30 - 19.30 часа - деца
19.30 - 21.00 часа - възрастни
Петък - 19.30 - 21.00 часа

Карате ЦПК /Венелин Русинов - 0886 96 72 81/
Вторник - 19:00 - 20:30 часа
Четвъртък - 19.00 - 20.30 часа
Неделя - 17.00 - 18.30 часа

Зала пиано №73

Школа по пиано /Татяна Карагьозова - 0886 86 29 27/
Вторник - 17.00 - 18.00 часа
Петък- 17.00 - 18.00 часа

Зала пиано №76

Детска вокална школа "Морски песъчинки" /Милена Добрева - 0898 65 25 54/
Вторник - 18.00 - 19.00 часа
Четвъртък - 18.00 - 19.00 часа

Зала №26

Йога /Десислава Кесова - 0899 92 74 66/
Понеделник - 18.00 - 19-00 часа
Сряда - 18.00 - 19.00 часа

Чигунг /Асен Червенков - 0882 43 28 88/
Понеделник - 19.30 - 21.00 часа
Сряда - 19.30 - 20.30 часа
Петък - 19.30 - 21.00 часа

Клуб по бойни изкуства "Вихриом"/ Христо Денев- 0888 46 82 00
Вторник- 18:30-19:30 часа
Сряда- 18:00-19:00 часа
Четвъртък- 18:30-19:30 часа

 

Организаторите си запазват правото за промени в програмата, които ще бъдат публикувани своевременно.