Съобщения на Общинска Избирателна Комисия

Съобщение

Г Р А Ф И К
за обучение на СИК

 

дата

час

място

СИК от:

18.10.2011г.

17,30

зала "Лукойл - Нефтохим"

ТД "Приморие"

кв.Крайморие

18.10.2011 г.

17,30

зала "Бойчо Брънзов"

/ж.к. "Зорница"/

ТД "Овобождение"

ТД "Изгрев"

кв.Ветрен

кв.Банево

кв.Лозово

19.10.2011 г.

17,30

зала "Лукойл - Нефтохим"

ТД"Зора" (к-с"Лазур)

съставни селища на община Бургас

20.10.2011 г.

17,30

зала "Лукойл - Нефтохим"

ТД"Възраждане"

кв.Горно Езерово

 ТД "Долно Езерово"

 

 

Съобщение

ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ-БУРГАС

СЪОБЩЕНИЕ

Във връзка с приключила регистрация на кандидати и кандидатски листи от партии, коалиции и инициативни комитети за участие в изборите за общински съветници и кметове на 23 октомври 2011 г. в Община Бургас, публикуваме пълен списък на лицата, регистрирани като кандидати за ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ, както следва:

 


 Три имена

Политическа партия (коалици)/ инициативен комитет

1

Митка Пенкова Георгиева

ИК за издигане на кандидатурата на Митка Пенкова Георгиева за независим

2

Живко Михайлов Николов

ПП "Българска национално-радикална партия"

3

Стоян Атанасов Маринов

ПП "Българска национално-радикална партия"

4

Петър Георгиев Желязков

ПП "Българска национално-радикална партия"

5

Антоанета Христова Иванова

ПП "Българска национално-радикална партия"

6

Мирослав Михайлов Александров

ПП "ДРОМ"

7

Ангел ОАтанасов Илиев

ПП "ДРОМ"

8

Станимир Недков Василев

ПП "ДРОМ"

9

Радион Христов Фалаков

ПП "ДРОМ"

10

Ахмед Юсеин Ибрям

ПП "ДРОМ"

11

Вълчо Танев Атанасов

ПП "ДРОМ"

12

Методи Георгиев Гочев

ПП "ДРОМ"

13

Тодор Иванов Чавдаров

ПП "ДРОМ"

14

Дончо Стоянов Желязков

ПП "Земеделски народен съюз"

15

Георги Костов Станилов

ПП "Земеделски народен съюз"

16

Димитър Георгиев Калафатев

ПП "Земеделски народен съюз"

17

Радост Георгиева Милушева

ПП "Земеделски народен съюз"

18

Яни Николов Тодоров

ПП "Земеделски народен съюз"

19

Иво Великов Коев

ПП "Земеделски народен съюз"

20

Иван Славчев Кочев

ПП "Земеделски народен съюз"

21

Тоню Асенов Солаков

ПП "Земеделски народен съюз"

22

Живко Колев Жерков

ПП "Земеделски народен съюз"

23

Станислав Стоянов Чавдаров

ПП "Земеделски народен съюз"

24

Димо Николов Тадаръков

ПП "Земеделски народен съюз"

25

Димчо Грудев Грудев

ПП "Атака"

26

Илина Тодорова Йорданова

ПП "Атака"

27

Нели Тодорова Атанасова

ПП "Атака"

28

Петър Ралев Пеев

ПП "Атака"

29

Веселина Георгиева Николова

ПП "Атака"

30

Стоил Георгиев Чавдаров

ПП "Атака"

31

Наньо Птров Георгиев

ПП "Атака"

32

Анета Леонидова Лукова-Георгиева

ПП "Атака"

33

Жечко Пенчев Костенски

ПП "Атака"

34

Тодор Куцаров Аврамов

ПП "Атака"

35

Милан Петров Миланов

ПП "Атака"

36

Теодор Тотков Георгиев

ПП "Атака"

37

Росица Маркова Минкова

ПП "Атака"

38

Ангел Стоянов Русев

ПП "Атака"

39

Стефан Димитров Събев

ПП "Атака"

40

Петко Кънчев Петков

ПП "Атака"

41

Огнян Андреев Крушовенски

ПП "Атака"

42

Мирослав Павлов Павлов

ПП "Атака"

43

Ян Живков Златев

ПП "Атака"

44

Мина Генадиева Генадиева

ПП "Атака"

45

Скули Димитров Димитров

ПП "Атака"

46

Райко Дедев Пенков

МК "Нов път - ПП "Нова зора", Съюз на патриотичните сили "Защита", ПП "Партия на българските комунисти" ПП "Комунистическа партия на България

47

Тодор Недялков Недялков

МК "Нов път - ПП "Нова зора", Съюз на патриотичните сили "Защита", ПП "Партия на българските комунисти" ПП "Комунистическа партия на България

48

Дарина Вълканова Павлова - Радева

МК "Нов път - ПП "Нова зора", Съюз на патриотичните сили "Защита", ПП "Партия на българските комунисти" ПП "Комунистическа партия на България

49

Васил Димитров Аврамов

МК "Нов път - ПП "Нова зора", Съюз на патриотичните сили "Защита", ПП "Партия на българските комунисти" ПП "Комунистическа партия на България

50

Кирил Димитров Ников

МК "Нов път - ПП "Нова зора", Съюз на патриотичните сили "Защита", ПП "Партия на българските комунисти" ПП "Комунистическа партия на България

51

Марко Иванов Марков

МК "Нов път - ПП "Нова зора", Съюз на патриотичните сили "Защита", ПП "Партия на българските комунисти" ПП "Комунистическа партия на България

52

Георги Стоянов Димитров

МК "Нов път - ПП "Нова зора", Съюз на патриотичните сили "Защита", ПП "Партия на българските комунисти" ПП "Комунистическа партия на България

53

Мирена Ламбева Граматикова

МК "Нов път - ПП "Нова зора", Съюз на патриотичните сили "Защита", ПП "Партия на българските комунисти" ПП "Комунистическа партия на България

54

Георги Киров Георгиев

ПП "БСП"

55

Васил Петров Джелебов

ПП "БСП"

56

Чанко Миндов Мирчев

ПП "БСП"

57

Тодор Ангелов Ненов

ПП "БСП"

58

Бенчо Георгиев Бенчев

ПП "БСП"

59

Евгений Николов Мосинов

ПП "БСП"

60

Дарина Димитрова Стоянова

ПП "БСП"

61

Анна Христова Карагьозова

ПП "БСП"

62

Руси Николов Крумов

ПП "БСП"

63

Тинка Асенова Жерязков

ПП "БСП"

64

Николай Асенова Тишев

ПП "БСП"

65

Мария Константинова Карагьозова

ПП "БСП"

66

Красимира Стоянова Каракашева

ПП "БСП"

67

Алекси Тодоров Калоянов

ПП "БСП"

68

Милена Стефанова Николова - Димова

ПП "БСП"

69

Живко Павлов Господинов

ПП "БСП"

70

Христо Стефанов Илиев

ПП "БСП"

71

Петя Геоаргиева Джендова

ПП "БСП"

72

Радослава Христова Каргьозова

ПП "БСП"

73

Женя Димитрова Илиева

ПП "БСП"

74

Милен Димитров Димов

ПП "БСП"

75

Геиорги Драгомиров Драгнев

ПП "БСП"

76

Апростол Иванов Апостолов

ПП "БСП"

77

Георги Михайлов Спасов

ПП "БСП"

78

Таня Петрова Атанасова

ПП "БСП"

79

Тодор Димитров Тодоров

ПП "БСП"

80

Йордан Костадинов Которов

ПП "БСП"

81

Яна Стойчева Бистрева

ПП "БСП"

82

Стоян Димитров Бяндов

ПП "БСП"

83

Живко Колев Кунев

ПП "БСП"

84

Донка Иванова Иванова

ПП "БСП"

85

Величка Георгиева Момчилова

ПП "БСП"

86

Димо Янчев Карабелов

ПП "БСП"

87

Иван Луков Машонов

ПП "БСП"

88

Сергей Кръстев Димитров

ПП "БСП"

89

Димитър Атанасов Атанасов

ПП "БСП"

90

Валентин Кръстев Райчев

ПП "БСП"

91

Снежана Великова Няголова

ПП "БСП"

92

Елена Миткова Кинева

ПП "БСП"

93

Ирина Николчева Ангелова

ПП "БСП"

94

Невена Михайлова Сариева

ПП "БСП"

95

Ана Василева Александрова

ПП "БСП"

96

Яни Петков Буланов

ПП "БСП"

97

Георги Петров Димитров

ПП "БСП"

98

Пламен Николаев Мартинов

ПП "БСП"

99

Виктор Иванов Иванов

ПП "БСП"

100

Никола Иванов Петров

ПП "БСП"

101

Пенчо Василев Николов

ПП "БСП"

102

Дилян Христов Христов

ПП "БСП"

103

Андрей Костадинов Андреев

ПП "БСП"

104

Анита Добринова Проданова

ПП "БСП"

105

Костадин Иванов Марков

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

106

Вълчо Иванов Чолаков 

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

107

Станка Василева Рускова-Кирязова

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

108

Стефан Евтимов Цинцарски

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

109

Константин Димитров Райков

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

110

Тошко Добрев Иванов

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

111

Емил Неделчев Гепов

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

112

Тома  Александров Кудев

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

113

Мариана Георгиева Димова

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

114

Станимир Димитров Апостолов

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

115

Илко Илиев Бонев

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

116

Стайко Симеонов Симеонов

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

117

Диана Костова Димова

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

118

Тошко Гетов Йотов

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

119

Радостина Стойчева Маринова

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

120

Димчо Рачев Рачев

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

121

Васил Пенчев Арнаудов

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

122

Елена Желева Марова

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

123

Атанас Константинов Чепъков

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

124

Стамен Димитров Стамов

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

125

Петър Георгиев Стойков

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

126

Красимир Николов Коларов

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

127

Иво Петков Барзов

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

128

Тодор Красимиров Кръстев

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

129

Жанет Захариева Илина

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

130

Иван Божидаров Пейчев

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

131

Николай Тинков Стоилов

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

132

Слави Димитров Карапачов

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

133

Жанета Георгиева Кюлюмова-Вачева

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

134

Красимира Ангелова Николова

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

135

Петър Станчев Станчев   

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

136

Георги Иванов Маринчев

КП "Синята коалиция"(СДС,ДСБ,Движение "Гергьовден" ОДС, БНД)

137

Ненчо Недялков Драгнев

ПП "НДСВ"

138

Валентин Колев Янчев

ПП "НДСВ"

139

Илияна Красимирова Драганова

ПП "НДСВ"

140

Христо Петков Димитров

ПП "НДСВ"

141

Пенчо Георгиев Попов

ПП "НДСВ"

142

Костадин Стоянов Доброволов

ПП "НДСВ"

143

Мария Василева Петрова

ПП "НДСВ"

144

Зафир Борисов Зафиров

ПП "НДСВ"

145

Ивелин Кирязова Пеева

ПП "НДСВ"

146

Георги Стефанов Чавдаров

ПП "НДСВ"

147

Надежда Николова Стоянова

ПП "НДСВ"

148

Николай Петков Желязков

ПП "НДСВ"

149

Станислав Христов Славов

ПП "НДСВ"

150

Румен Антонов Христов

ПП "НДСВ"

151

Димитър Румянов Балев

ПП "НДСВ"

152

Любомир Красимиров Мирчев

ПП "НДСВ"

153

Виолета Минчева Гуджева

ПП "НДСВ"

154

Илчо Георгиев Дуганов

ПП "НДСВ"

155

Милен Димитров Георгиев

ПП"ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"

156

Апостол Методиев Апостолов

ПП"ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"

157

Божин Христов Порточанов

ПП"ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"

158

Гроздан Христов Кръстев

ПП"ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"

159

Димитър Николов Стойчев

ПП"ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"

160

Пенка Димова Пеева

ПП"ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"

161

Станислав Иванов Гуджев

ПП"ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"

162

София Ангелова Ангелова

ПП"ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"

163

Георги Колев Георгиев

ПП"ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"

164

Диляна Венкова Вълканова

ПП"ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"

165

Георги Томов Стефанов

ПП"ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"

166

Христо Василев Кръстев

ПП"ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"

167

Александър Николаев Колев

ПП"ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"

168

Георги Иванов Иванов

ПП"ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА"

169

Петър Георгиев Цонев

ПП"ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА"

170

Венцислав Атанасов Тодоров

ПП"ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА"

171

Станко Стоянов Николов

ПП"ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА"

172

Христо Тодоров Луков

ПП"ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА"

173

Донка Димитрова Бъчварова

ПП"ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА"

174

Кирил Лазаров Василев

ПП"ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА"

175

Радостин Константинов Бачковски

ПП"ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА"

176

Румен Христов Николов

ПП "Политически клуб "ЕКОГЛАСНОСТ

177

Радомир Иванов Узунов

ПП "Политически клуб "ЕКОГЛАСНОСТ

178

Красимира Стаматова Мешинова

ПП "Политически клуб "ЕКОГЛАСНОСТ

179

Стефан Стоянов Апостолов

ПП "Политически клуб "ЕКОГЛАСНОСТ

180

Мая Атанасова Мавродиева

ПП "Политически клуб "ЕКОГЛАСНОСТ

181

Златина Христова Дерменджиева

ПП "Политически клуб "ЕКОГЛАСНОСТ

182

Георги Янев Марков

ПП "Политически клуб "ЕКОГЛАСНОСТ

183

Станко Василчев Калинчев

ПП "Политически клуб "ЕКОГЛАСНОСТ

184

Мартин Василев Иванов

ПП "Политически клуб "ЕКОГЛАСНОСТ

185

Костадин Михайлов Пехливанов

ПП "Политически клуб "ЕКОГЛАСНОСТ

186

Магдалена Иванова Манолова

ПП "ГЕРБ"

187

Диана Иванова Йорданова

ПП "ГЕРБ"

188

Димитър Илиев Людиев

ПП "ГЕРБ"

189

Семир Хусеин Абумелих

ПП "ГЕРБ"

190

Снежина Минчева Маджарова

ПП "ГЕРБ"

191

Жечо Дончев Станков

ПП "ГЕРБ"

192

Диян Вълков Димов

ПП "ГЕРБ"

193

Антон Пенев Берданков

ПП "ГЕРБ"

194

Георги Иванов Георгиев

ПП "ГЕРБ"

195

Виолета Маркова Илиева

ПП "ГЕРБ"

196

Живко Жеков Иванов

ПП "ГЕРБ"

197

Димитринка Иванова Буланова - Митрева

ПП "ГЕРБ"

198

Бойчо Стоянов Георгиев

ПП "ГЕРБ"

199

Живко Димитров Димитров

ПП "ГЕРБ"

200

Антонио Христов Душепеев

ПП "ГЕРБ"

201

Димитър Георгиев Георгиев

ПП "ГЕРБ"

202

Калчо Станков Белов

ПП "ГЕРБ"

203

Галя Стоянова Василева

ПП "ГЕРБ"

204

Илияна Благоева Гъбева

ПП "ГЕРБ"

205

Панайот Василев Жечков

ПП "ГЕРБ"

206

Красимира Семова Маркович

ПП "ГЕРБ"

207

Карамфилка Апостолова Апостолова

ПП "ГЕРБ"

208

Георги Николов Вдовичин

ПП "ГЕРБ"

209

Коста Василев Костов

ПП "ГЕРБ"

210

Стоян Евтимов Димитров

ПП "ГЕРБ"

211

Руслан Димитров Карагьозов

ПП "ГЕРБ"

212

Костантин Йорданов Луков

ПП "ГЕРБ"

213

Юлиян Станков Станков

ПП "ГЕРБ"

214

Николай Иванов Иванов

ПП "ГЕРБ"

215

Роза Арсова Желева

ПП "ГЕРБ"

216

Георги Стоилов Чавдаров

ПП "ГЕРБ"

217

София Стратиева Иванова

ПП "ГЕРБ"

218

Георги Пенчев Кузманов

ПП "ГЕРБ"

219

Нестор Петров Христов

ПП "ГЕРБ"

220

Милен Петров Петров

ПП "ГЕРБ"

221

Красимир Стойчев Хараламбов

ПП "ГЕРБ"

222

Красимир Стоянов Димитров

ПП "ГЕРБ"

223

Петър Емилов Пенчев

ПП "ГЕРБ"

224

Красимир Христов Димитров

ПП "ГЕРБ"

225

Ваньо Маринов Вълчев

ПП "ГЕРБ"

226

Валентин Тодоров Вълков

ПП "ГЕРБ"

227

Весела Атанасова Атанасова

ПП "ГЕРБ"

228

Анета Димитрова Младенова

ПП "ГЕРБ"

229

Стоян Тодоров Димитров

ПП "ГЕРБ"

230

Щерю Желев Таралов

ПП "ГЕРБ"

231

Диян Денев Славов

ПП "ГЕРБ"

232

Петър Янчев Симеонов

ПП "ГЕРБ"

233

Павлин Панов Генов

ПП "ГЕРБ"

234

Живко Събев Куцаров

ПП "ГЕРБ"

235

Златин Надков Гиздов

ПП "ГЕРБ"

236

Светлина Танева Николова

ПП "ГЕРБ"

237

Таня Янкова Тодорова

ПП "ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ"

238

Манол Николов Манолов

ПП "ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ"

239

Цветелина Огнянова Иванова

ПП "ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ"

240

Димитър Кънчев Христов

ПП "ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ"

241

Йордан Петров Петров

ПП "ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ"

242

Стоян Николов Николов

ПП "ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ"

243

Александър Христов Йоргов

ПП"ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИЕ

244

Весела Василева Димитрова

ПП"ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИЕ

245

Станимир Иванов Трендафилов

ПП"ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИЕ

246

Ивайло Танев Автански

ПП"ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИЕ

247

Иван Иванов Сивов

ПП"НОВОТО ВРЕМЕ

248

Ани Цонева Гуджукова

ПП"НОВОТО ВРЕМЕ

249

Велин Стефанов Величков

ПП"НОВОТО ВРЕМЕ

250

Мариана Димитрова Полименова

ПП"НОВОТО ВРЕМЕ

251

Димитър Златев Златев

ПП"НОВОТО ВРЕМЕ

252

Диан Тодоров Николов

ПП"НОВОТО ВРЕМЕ

253

Илчо Георгиев Ангелов

ПП"НОВОТО ВРЕМЕ

254

Веселин Тодоров Терзиев

ПП"НОВОТО ВРЕМЕ

255

Гергана Димчева Борисова

ПП"НОВОТО ВРЕМЕ

256

Радостина Янкова Георгиева

ПП"НОВОТО ВРЕМЕ

257

Теодора Георгиева Михайлова

ПП"НОВОТО ВРЕМЕ

258

Димитър Паунков Колев

ПП "Лидер"

259

Въльо Димов Дучев

ПП "Лидер"

260

Георги Петров Янев

ПП "Лидер"

261

Димитър Христов Христов

ПП "Лидер"

262

Евгени Иванов Николов

ПП "Лидер"

263

Стефан Стоянов Стойчев

ПП "Лидер"

264

Станислава Георгиева Стойкова

ПП "Лидер"

265

Илияна Тодорова Васова

ПП "Лидер"

266

Чавдар Евгениев Микулашев

ПП "Лидер"

267

Радослав Статев Добрев

ПП "Лидер"

268

Иван Димитров Мишинов

ПП "Лидер"

269

Валентина Тодорова Симеонова - Колева

ПП "Лидер"

270

Стати Петров Добрев

ПП "Лидер"

271

Величко Калчев Станчев

ПП "Лидер"

272

Асен Иларионов Асенов

ПП "Лидер"

273

Янко Георгиев Георгиев

ПП "Лидер"

274

Христо Стефанов Вергиев

ПП "Лидер"

275

Петър Ташков Йовчев

ПП "Лидер"

276

Таня Николова Лилкова

ПП "Лидер"

277

Илиана Евгениева Богданова

ПП "Лидер"

278

Петко Ангелов Иванов

КП НОВА ЛЕВИЦА (Партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" и "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Български лейбъристи")

279

Константин Николаев Николов

КП НОВА ЛЕВИЦА (Партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" и "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Български лейбъристи")

280

Димитър Янчев Гальов

КП НОВА ЛЕВИЦА (Партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" и "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Български лейбъристи")

281

Снежана Ромалдова Ченешкова

КП НОВА ЛЕВИЦА (Партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" и "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Български лейбъристи")

282

Павлина Илиева Миринчева

КП НОВА ЛЕВИЦА (Партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" и "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Български лейбъристи")

283

Таня Ненкова Ангелова

КП НОВА ЛЕВИЦА (Партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" и "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Български лейбъристи")

284

Стоян Георгиев Рошидовски

КП НОВА ЛЕВИЦА (Партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" и "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Български лейбъристи")

285

Маркар Варужан Терзиян

КП НОВА ЛЕВИЦА (Партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" и "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Български лейбъристи")

286

Щерьо Асенов Воденичаров

КП НОВА ЛЕВИЦА (Партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" и "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Български лейбъристи")

287

Кристияна Янева Велинова

КП НОВА ЛЕВИЦА (Партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" и "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Български лейбъристи")

288

Васил Иванов Грънчаров

КП НОВА ЛЕВИЦА (Партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" и "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Български лейбъристи")

289

Жулиета Иванова Хаджинешева - Андонова

КП НОВА ЛЕВИЦА (Партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" и "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Български лейбъристи")

290

Иван Христов Кирилов

КП НОВА ЛЕВИЦА (Партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" и "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Български лейбъристи")

291

Павлин Василев Василев

КП НОВА ЛЕВИЦА (Партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" и "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Български лейбъристи")

292

Мара Пенева Петрова

КП НОВА ЛЕВИЦА (Партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" и "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Български лейбъристи")

293

Дина Димитрова Димитрова

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

294

Румен Атанасов Христов

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

295

Георги Петков Базотев

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

296

Димитър Иванов Костадинов

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

297

Георги Станков Бахчеванов

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

298

Петър Николов Петров

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

299

Мая Илиева Неделчева

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

300

Пепа Димитрова Воденичарова

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

301

Стефан Петков Симеонов

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

302

Станимира Павлова Павлова

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

303

Цветелина Георгиева Добрева

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

304

Пламен Янев Стойков

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

305

Георги Димитров Калоянов

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

306

Никола Николов Добрев

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

307

Катя Атанасова Ганчева

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

308

Тодор Николов Хльостаров

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

309

Иван Дочев Дочев

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

310

Стела Сотирова Дачева

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

311

Ицо Аврамов Аврамов

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

312

Мара Желязкова Демирева

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

313

Мария Димитрова Попова

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

314

Веселинка Петрова Бурова

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

315

Дарина Борисова Стаматова

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

316

Станка Илиева Иванова

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

317

Диан Иванов Костадинов

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

318

Таня Николова Кинчева

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

319

Златина Пенчева Боева

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

320

Соня Сотирова Милева

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

321

Биляна Георгиева Димова

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

322

Георги Господинов Димов

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

323

Гавраил Димитров Андреев

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

324

Илиян Дянков Дянков

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

325

Дора Николова Димова

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

326

Милка Славчева Мерджанова

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

327

Росица Станчева Тодорова

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

328

Петър Димитров Андреев

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

329

Маргарита Желязкова Петрова

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

330

Таня Георгиева Мойсеева

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

331

Атанас Димитров Бойчев

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

332

Соня Николова Методиева

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

333

Златина Димитрова Дечева

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

334

Нели Михова Маринова

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

335

Илиана Димитрова Христова

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

336

Нина Апостолова Неделчева

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

337

Мара Станкова Костова

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

338

Добринка Вълева Бурмова

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

339

Динко Николов Петров

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

340

Николай Тодоров Костов

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

341

Красимир Тодоров Савов

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

342

Васил Тодоров Керанов

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

343

Иван Димитров Костадинов

ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

344

Георги Димитров Мигаров

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

345

Иван Димитров Кичев

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

346

Йордан Георгиев Георгиев

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

347

Галина Георгиева Костова

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

348

Иван Минчев Цанев

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

349

Светлин Желязков Желязков

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

350

Борислав Аспарухов Тодоров

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

351

Сава Неделчев Неделчев

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

352

Йордан Атанасов Атанасов

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

353

Маруся Александрова Коджейкова

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

354

Анна Димитрова Събева

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

355

Алберт Исак Калдерон

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

356

Димчо Желев Тенев

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

357

Антоний Живков Атанасов

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

358

Стела Кирова Желева

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

359

Константин Миндов Желев

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

360

Ивайло Валериев Петров

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

361

Димитър Тодоров Тодоров

ПП "ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

362

Стоян Георгиев Стоянов

ПП "ВЯРА МОРАЛ РОДОЛЮБИЕ ОТГОВОРНОСТ- НАЦИОНАЛЕН ИДЕАЛ ЗА ЕДИНСТВО

363

Димитър Атанасов Стоилов

ПП "ВЯРА МОРАЛ РОДОЛЮБИЕ ОТГОВОРНОСТ- НАЦИОНАЛЕН ИДЕАЛ ЗА ЕДИНСТВО

364

Минчо Петков Георгиев

ПП "ВЯРА МОРАЛ РОДОЛЮБИЕ ОТГОВОРНОСТ- НАЦИОНАЛЕН ИДЕАЛ ЗА ЕДИНСТВО

365

Светла Димитрова Ангелова

ПП "ВЯРА МОРАЛ РОДОЛЮБИЕ ОТГОВОРНОСТ- НАЦИОНАЛЕН ИДЕАЛ ЗА ЕДИНСТВО

366

Елка Станкова Делева

ПП "ВЯРА МОРАЛ РОДОЛЮБИЕ ОТГОВОРНОСТ- НАЦИОНАЛЕН ИДЕАЛ ЗА ЕДИНСТВО

367

Мария Енчева Енева

ПП "ВЯРА МОРАЛ РОДОЛЮБИЕ ОТГОВОРНОСТ- НАЦИОНАЛЕН ИДЕАЛ ЗА ЕДИНСТВО

368

Христо Димитров Чопаров

ПП "ВЯРА МОРАЛ РОДОЛЮБИЕ ОТГОВОРНОСТ- НАЦИОНАЛЕН ИДЕАЛ ЗА ЕДИНСТВО

369

Валери Симеонов Симеонов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

370

Валентин Кирилов Касабов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

371

Георги Дражев Атанасов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

372

Ангел Димитров Божидаров

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

373

Валентин Иванов Фъртунов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

374

Здравко Сталев Сталев

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

375

Делян Иванов Иванов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

376

Христиан Радев Митев

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

377

Гинка Москова Дянкова

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

378

Манук Левон Манукян

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

379

Петър Христов Петров

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

380

Ваня Георгиева Чечева

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

381

Мария Стоянова Петрова

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

382

Георги Иванов Костадинов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

383

Константина Михайлова Турлакова

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

384

Севдалина Николова Пенева

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

385

Ивайло Харалампиев Стаматов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

386

Янка Венелинова Георгиева - Джанкова

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

387

Даниела Желева Лазарова

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

388

Светослав Георгиев Стойнов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

389

Николай Димитров Дичев

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

390

Георги Неделчев Караилиев

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

391

Галина Костадинова Русенова

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

392

Степан Онник Дадурян

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

393

Наталия Петкова Ятакчиева

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

394

Кеворк Онник Дадурян

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

395

Неделчо Неделчев Карабелов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

396

Диана Славчева Фъртунова

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

397

Стефан Иванов Чолаков

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

398

Стойчо Николов Иванов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

399

Петко Калоянов Калоянов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

400

Веселин Атанасов Симеонов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

401

Евгени Методиев Чекаларов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

402

Станимир Мартинов Кожухаров

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

403

Илко Дамянов Златев

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

404

Иван Гарабед Вичинян

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

405

Йордан Желев Иванов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

406

Атанас Стойчев Терзиев

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

407

Любозар Желев Желев

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

408

Красимир Христов Богдев

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

409

Калин Стоянов Иванов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

410

Димчо Богданов Богданов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

411

Жечка Иванова Великова

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

412

Петър Славчев Мечев

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

413

Светослав Господинов Славов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

414

Драгомир Димитров Димитров

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

415

Николай Димов Полименов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

416

Живко Атанасов Топалов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

417

Пламен Иванов Иванов

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

418

Костадин Киров Мънев

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

419

Панайот Стойчев Георгиев

ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"

420

Атанас Сашев Маринов

ПП"Политическо движение ЕВРОРОМА"

421

Константин Петров Петров

ПП"Политическо движение ЕВРОРОМА"

422

Страхил Ангелов Снежанов

ПП"Политическо движение ЕВРОРОМА"

423

Асен Здравков Атанасов

ПП"Политическо движение ЕВРОРОМА"

424

Даниела Стоянова Божинова

ПП "ЗЕЛЕНИТЕ"

425

Борислав Ненков Борисов

ПП "ЗЕЛЕНИТЕ"

426

Маргрета Константинова Анастасова

ПП "ЗЕЛЕНИТЕ"

427

Елена Петкова Петкова

ПП "ЗЕЛЕНИТЕ"

428

Мариян Пламенов Нончев

ПП "ЗЕЛЕНИТЕ"

429

Румена Тодорова Карабинова

ПП "ЗЕЛЕНИТЕ"

430

Динко Христов Димитров

ПП "ЗЕЛЕНИТЕ"

431

Ганка Желязкова Атанасова

ПП "ЗЕЛЕНИТЕ"

432

Асен Ненков Стефанов

ПП "ЗЕЛЕНИТЕ"

433

Мария Георгиева Инджова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

434

Валя Иванова Павлова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

435

Атанас Мирчев Костадинов

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

436

Мирослав Иванов Чобанов

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

437

Мария Христова Кузманова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

438

Антония Ганчева Атанасова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

439

Емил Климентов Калудов

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

440

Елза Щелиянова Милушева

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

441

Донка Стефанова Стоянова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

442

Йовка Илчева Вълева

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

443

Станка Георгиева Янчева

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

444

Иван Искренов Иванов

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

445

Гергана Сталинова Ненкова- Николова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

446

Петя Петрова Маринова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

447

Валентин Георгиев Вълев

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

448

Пламена Петкова Димитрова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

449

Нели Илиева Милушева 

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

450

Долорес Христова Кушева- Славова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

451

Иван Димов Бъчваров

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

452

Неделчо Красимиров Петков

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

453

Татяна Кирилова Стамова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

454

Радослава Златомирова Николова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

455

Станислава Димитрова Кирова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

456

Василка Димитрова Петрова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

457

Велимира Николаева Вълчева

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

458

Веселин Костадинов Георгиев

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

459

Георги Николаев Велев

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

460

Сашка Павлова Пенова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

461

Росен Стоилов Стоилов

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

462

Илияна Димитрова Иванова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

463

Николай Росенов Колев

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

464

Соня Илиева Димитрова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

465

Тинка Вълчева Генчева

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

466

Господинка Красимирова Трошанова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

467

Цветана Миткова Падешева

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

468

Мартин Атанасов Щерев

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

469

Нели Петкова Ганева

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

470

Петкана Петкова Георгиева

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

471

Теодота Такис Златева

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

472

Славка Павлева Иванова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

473

Пенка Маринова Камбурова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

474

Йонка Тодорова Тодорова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

475

Стоянка Костова Дубарова

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

476

Зюмбюлка Василева Колева

ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

477

Георги Петров Дракалиев

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

478

Иван Маринов Иванов

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

479

Радостинка Алексиева Господинова

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

480

Женя Тодорова Чолакова

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

481

Илия Николов Пандев

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

482

Светлана Костадинова Янушева

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

483

Михаил Георгиев Георгиев

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

484

Николай Георгиев Стоянов

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

485

Добромир Георгиев Янев

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

486

Кристиан Ангелов Рангелов

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

487

Веселин Ангелов Лафчиев

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

488

Борис Ясенов Гроздев

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

489

Мирослава Калоянова Петрова

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

490

Милен Иванов Русев

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

491

Николай Димов Дросев

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

492

Босилка Танева Алексова

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

493

Елена Георгиева Ставрева

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

494

Мария Георгиева Стоянова

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

495

Теодор Пенчев Бординяшки

ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"

496

Мая Николаева Ташева

ПП "БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ"

497

Деница Стоянова Бахарова-Стойкова

ПП "БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ"

498

Тошко Ненчов Кочовски

ПП "БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ"

499

Георги Димитров Николов

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

500

Стефан Стоянов Колев

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

501

Тодор Димитров Ангелов

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

502

Николай Димов Ралев

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

503

Сашо Пенев Янев

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

504

Киро Стоев Дженков

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

505

Йордан Алексиев Велков

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

506

Гергана Георгиева Арамова

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

507

Тодор Димов Николов

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

508

Георги Тодоров Георгиев

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

509

Милена Добрева Генова

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

510

Кънчо Георгиев Беров

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

511

Здравка Димитрова Борисова

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

512

Борислав Господинов Господинов

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

513

Росица Симеонова Стамболийска

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

514

Данаил Йорданов Митев

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

515

Ренета Стоилова Стоилова

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

516

Стоян Костадинов Атанасов

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

517

Асен Александров Асенов

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

518

Христо Сотиров Стоянов

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

519

Вълканка Недялкова Тодорова

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

520

Здравко Димитров Колев

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

521

Григор Костадинов Пеев

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

522

Желязко Марков Желязков

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

523

Валери Асенов Аначков

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

524

Янка Михайлова Чехларова

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

525

Стойчо Бонев Недев

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

526

Христо Атанасов Атанасов

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

527

Стефан Георгиев Борисов

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

528

Йордан Димов Иванов

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

529

Катерина Апостолова Колева

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

530

Златина Недялкова Касабова

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

531

Мирослав Маринов Ченов

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

532

Ивайло Георгиев Атанасов

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

533

Антон Юлиянов Кушинов

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

534

Пеньо Кирилов Аврамов

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

535

Иванка Славова Иванова

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

536

Елена Иванова Филипова

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

537

Михаил Петров Петров

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

538

Димитринка Атанасова Стоянова

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

539

Ваня Недялкова Петрова

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

540

Марийка Димитрова Стоянова

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

541

Илияна Николова Филипова

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

542

Бърза Минчева Пачева

КП "Земеделски съюз "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"

543

Ваклин Атанасов Стойновски

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

544

Соня Стоянова Георгиева

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

545

Дена Кралева Димова

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

546

Минчо Павлов Иванов

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

547

Атанас Василев Димитров

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

548

Мирослав Вълчев Вълчев

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

549

Йордан Ташев Видев

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

550

Веселин Костов Живков

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

551

Златин Димитров Александров

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

552

Мартина Бончева Кръстева

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

553

Румяна Антонова Бинева

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

554

Стоян Кралев Ковачев

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

555

Калин Господинов Даскалов

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

556

Митко Янков Янков

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

557

Иван Николов Бъчваров

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

558

Васил Атанасов Димитров

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

559

Живко Стоянов Ковачев

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

560

Весела Димитрова Велкова

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

561

Петранка Иванова Деведжиева

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

562

Наско Славчев Димитров

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

563

Женя Неделчева Андонова

КП "Ваклин Стойновски за БУРГАС"

564

ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ МАНЕВ

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

565

КОНСТАНТИН ЖИВКОВ БАЧИЙСКИ

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

566

ИВАН ЯНЧЕВ ШОШОЛОВ

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

567

ДИЯНА НИКОЛОВА КОЛЧЕВА

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

568

НИКОЛИНА ПЕНЕВА ДАМБУЛОВА

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

569

СТОЯН ДИМИТРОВ ЦАРЕВ

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

570

ИВАН ХРИСТОВ ВЪЛКАНОВ

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

571

ЕВА КИРИЛОВА НАЙДЕНОВА

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

572

РАДОСТИН ПРОДАНОВ КИШИШЕВ

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

573

ИВЕЛИНА МИЛКОВА ИЛИЕВА

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

574

ЖЕЧКА ТОДОРОВА МУТАФЧИЕВА

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

575

ПЕТКО АТАНАСОВ ЯНЕВ

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

576

ДАНИЕЛ ДИМИТРОВ РУСЕВ

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

577

МИНЧО ИВАНОВ НЕДЕВ

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

578

ЙОРДАН ЯНКОВ БЪЧВАРОВ

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

579

ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ ГОЧЕВ

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

580

 ГЕОРГИ ИВАНОВ АНДРЕЕВ

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

581

ДЕНКА ГЕОРГИЕВА ГРАМАТИКОВА

ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"

582

Деан Любомиров Панчев

ПП "СОЛИДАРНОСТ"

583

Митко Върбанов Доков

ПП "СОЛИДАРНОСТ"

584

Петко Тодоров Стамболиев

ПП "СОЛИДАРНОСТ"

585

Николина Николова Тодорова

ПП "СОЛИДАРНОСТ"

586

Стоян Тодоров Варелов

ПП "СОЛИДАРНОСТ"

587

Иван Милчев Спасов

ПП "СОЛИДАРНОСТ"

588

Паунка Димова Димова

ПП "СОЛИДАРНОСТ"

589

Валентин Иванов Вълчев

ПП "СОЛИДАРНОСТ"

590

Селим Смаил Иса

ПП "ДПС"

591

Шерафет Асан Мехмед

ПП "ДПС"

592

Ангел Илиев Исаев

ПП "ДПС"

593

Красимир Стойчев Маринчев

ПП "ДПС"

594

Мустафа Ибрям Мустафа

ПП "ДПС"

595

Илкин Мустафа Тащан

ПП "ДПС"

596

Гюлчихан Рухи Хасан

ПП "ДПС"

597

Хафизе Мехмед Мехмед

ПП "ДПС"

598

Хюсеин Исмаил Ахмет

ПП "ДПС"

599

Нури Вели Тюли

ПП "ДПС"

600

Халил Енвер Шабан

ПП "ДПС"

601

Халил Адем Азис

ПП "ДПС"

602

Али Юмер Али

ПП "ДПС"

603

Огнян Миланов Катърджиев

ПП "ДПС"

604

Мерал Хюсеин Исмаил

ПП "ДПС"

605

Джюнейт Гюлтекин Шабан

ПП "ДПС"

606

 Анка Георгиева Янева

ПП "ДПС"

607

Айтен Мюмюн Сали

ПП "ДПС"

608

Месут Ахмед Азис

ПП "ДПС"

609

Йордан Тодоров Стоянов

ПП "ДПС"

610

Алеко Недев Митев

ПП "ДПС"

611

Алдин Василев Алдинов

ПП "ДПС"

612

Атанас Иванов Попов

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО"

613

Христо Неделчев Ников

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО"

614

Адриан Емилианов Хаджиев 

ПП "ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ"

615

Ваня Антова Георгиева

ПП "ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ"

616

Минчо Тотев Николов

ПП "ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ"

617

Петя Борисова Йорданова

ПП "ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ"

618

Живко Михайлов Томов

ПП "ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ"

619

Алдин Хасан Тюли

ПП "ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ"

620

Любен Атанасов Дуганов

ПП "ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ"

621

Венелин Събев Жечев

ПП "Движение за европейска интеграция"

622

Огняна Рашкова Христова

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

623

Айше Мехмедали Алиева

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

624

Румен Златев Златинов

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

625

Светлана Янкова Ковачева

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

626

Галина Иванова Толумова

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

627

Деян Христов Христов

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

628

Галина Иванова Кънчева

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

629

Марина Иванова Стефанова

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

630

Жека Димова Христова

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

631

Никола Найденов Николов

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

632

Биляна Николова Малинова - Иванова

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

633

Георгина Атанасова Желева

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

634

Христо Тодоров Христов

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

635

Хюлия Айханова Топал

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

636

Радостин Жеков Фотев

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

637

Нина Томова Стоянова

ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

 

Съобщение


ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ - ОБЩИНА БУРГАС
СЪОБЩЕНИЕ


ОТНОСНО: Работно време на ОИК - Бургас в периода 22 - 25 септември 2011 г.
ОИК-БУРГАС уведомява, че през почивните дни - 22, 23, 24 и 25 септември 2011 г. комисията няма да заседава, но през този период всички заинтересовани лица могат да се свържат с Общинска избирателна комисия на следните дежурни телефони:
0889 59 00 50 - Председател
0888 75 81 52 - Секретар
0889 35 40 96 - технически сътрудник
При възникнала необходимост от подаване на всякакъв вид документи, следва да се свържете с някой от посочените телефони, за да бъде обезпечено приемането на съответния документ и завеждането му под номер в регистрите на комисията.
ОИК-Бургас честити на всички Независимостта на България.

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елка Стоянова

СЕКРЕТАР:
Михаил Хаджиянев

 

 

Съобщение


ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ - ОБЩИНА БУРГАС
СЪОБЩЕНИЕ


ОТНОСНО: ПРЕДСТАВЯНЕ НА ДАННИ ЗА БАНКОВАТА СМЕТКА НА ПАРТИИ, КОАЛИЦИИ ОТ ПАРТИИ И ИНИЦИАТИВНИ КОМИТЕТИ ПРЕД СМЕТНАТА ПАЛАТА
ОИК-БУРГАС напомня на всички регистрирани за участие в изборите за общински съветници и кметове на 23 октомври 2011 г. партии, коалиции от партии и инициативни комитети, че съгласно чл. 157 от Изборния кодекс, имат задължение да представят пред Сметната палата данни за банковата сметка по обслужване на предизборната им кампания.

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елка Стоянова

СЕКРЕТАР:
Михаил Хаджиянев

 

 

Съобщение


ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ - ОБЩИНА БУРГАС
СЪОБЩЕНИЕ


ОТНОСНО: процедура за определяне чрез жребий на реда за представяне на партиите, коалициите от партии, местните коалиции и инициативните комитети в диспутите по регионалните радио- и телевизионни центрове на БНР и БНТ в изборите за общински съветници и кметове на 23 октомври 2011 г.
На основание чл. чл. 33, ал. 1, т. 1, чл. 146, ал. 3 от Изборния кодекс, както и във връзка с Решение № 783-ПВР/МИ/15.09.2011 г. на ЦИК, Общинска избирателна комисия Бургас,
ПОКАНВА
Всички представители на партиите, коалициите от партии, местните коалиции и инициативните комитети, регистрираните от тях кандидати за участие в изборите за общински съветници и кметове на 23 октомври 2011 г., както и представители на средствата за масово осведомяване, на 21 септември 2011 г., от 13.00 часа, в сградата на Община Бургас - Заседателна зала, когато ще бъде изтеглен жребият за определяне на реда за представяне на участващите партии, коалиции и инициативни комитети в диспутите по регионалните радио- и телевизионни центрове на БНТ и БНР.
Подробности за начина на провеждане на жребия: В сайта на Община Бургас, секция "Избори 2011", "Решения на Общинска избирателна комисия" - "Други решения", Решение № 183/17.09.2011 г.


ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елка Стоянова

СЕКРЕТАР:
Михаил Хаджиянев

 

 

Съобщение


ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ - ОБЩИНА БУРГАС
СЪОБЩЕНИЕ


ОТНОСНО: процедура за определяне чрез жребий на поредните номера на партиите, коалициите от партии, местните коалиции и независимите кандидати в бюлетините за гласуване за общински съветници и кметове на 23 октомври 2011 г.
На основание чл. чл. 33, ал. 1, т. 9, чл. 173, ал. 1 и 2 и § 5, т. 6 от ДР на Изборния кодекс, както и във връзка с Решение № 784-ПВР/МИ/15.09.2011 г. на ЦИК, Общинска избирателна комисия Бургас,
ПОКАНВА
Всички представители на партиите, коалициите от партии, местните коалиции и инициативните комитети, регистрираните от тях кандидати за участие в изборите за общински съветници и кметове на 23 октомври 2011 г., както и представители на средствата за масово осведомяване, на 21 септември 2011 г., от 12.00 часа, в сградата на Община Бургас - Заседателна зала, когато ще бъде изтеглен жребият за определяне на поредните номера върху бюлетината.
Подробности за начина на провеждане на жребия: В сайта на Община Бургас, секция "Избори 2011", "Решения на Общинска избирателна комисия" - "Други решения", Решение № 182/17.09.2011 г.


ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елка Стоянова

СЕКРЕТАР:
Михаил Хаджиянев

 

 

Съобщение


ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ - ОБЩИНА БУРГАС
СЪОБЩЕНИЕ

Със свое съобщение от 13 септември 2011 г., Централна избирателна комисия прави следното уточнение относно попълването на Приложение № 52 и Приложение № 53 от изборните книжа от кандидатите за общински съветници и кметове:
"В декларациите по чл. 126, ал. 1, т. 3 от Изборния кодекс (Приложение № 52 и Приложение № 53 от изборните книжа за общински съветници и кметове) кандидатите за общински съветници и кметове посочват точната дата на адресна регистрация по настоящ адрес или ако не им е известна точната дата - след текста в първия параграф "дата на адресна регистрация по настоящ адрес" вписват "преди 23 юни 2011 г.". "

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елка Стоянова

СЕКРЕТАР:
Михаил Хаджиянев

 

 

Съобщение


ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ - ОБЩИНА БУРГАС


СЪОБЩЕНИЕ


Във връзка със предходно съобщение, касаещо изискуеми документи по решение № 690 МИ/05.09.2011 г., уточняваме:
Проверката, касаеща постоянния и настоящ адрес и датата на адресните регистрации на кандидатите - български граждани, се извършва въз основа на ИЗДАДЕНА СПРАВКА ОТ СЪОТВЕТНАТА ОБЩИНСКА АДМИНИСТРАЦИЯ. ( т.3 от Решение 690 МИ). Със свое съобщение от 09.09.2011 г., ЦИК определя начина на извършването на справката.
С оглед горното, кандидатите за общински съветници и кметове НЯМАТ ЗАДЪЛЖЕНИЕ ДА ПРЕДСТАВЯТ ТАЗИ СПРАВКА, ТЪЙ КАТО ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ ЩЕ ИЗВЪРШВА ПРОВЕРКАТА СЛУЖЕБНО, СЪВМЕСТНО С ОБЩИНСКА АДМИНИСТРАЦИЯ-БУРГАС.
В случаите, когато се установи, че кандидат - български гражданин или гражданин на друга държава - членка на Европейския съюз не отговаря на изискванията на чл.4, ал. 5 или ал. 6 от Изборния кодекс съответната ОИК заличава регистрацията на кандидата по реда на чл.33, ал.1, т. 16 от ИК.

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елка Стоянова

СЕКРЕТАР:
Михаил Хаджиянев

 

 

Съобщение


ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ - ОБЩИНА БУРГАС
СЪОБЩЕНИЕ


Със свое РЕШЕНИЕ № 690-МИ/05.09.2011г. Централна избирателна комисия определи редът, по който ОИК да извършва проверка на кандидатските листи за общински съветници и кметове, предложени от партии, коалиции от партии и инициативни комитети в изборите за общински съветници и кметове на 23 октомври 2011 г.
В тази връзка, при представяне на документите пред ОИК, ЛИЦЕТО, ПОДАВАЩО ПРЕДЛОЖЕНИЕТО И ПРИЛОЖЕНИЯТА КЪМ НЕГО, представя пред ОИК, освен изброените в Решение № 520 МИ/24.08.2011г на ЦИК приложения от изборните книжа, И ЗАВЕРЕНИ ОТ КАНДИДАТИТЕ КОПИЯ ОТ ЛИЧНАТА ИМ КАРТА (личен паспорт за страната). Личната карта (личният паспорт за страната) или копията от тях се връщат на приносителя им след извършване на проверката ( т.2 от Решение 690 МИ)
Проверката, касаеща постоянния и настоящ адрес и датата на адресните регистрации на кандидатите - български граждани, се извършва въз основа на ИЗДАДЕНА СПРАВКА ОТ СЪОТВЕТНАТА ОБЩИНСКА АДМИНИСТРАЦИЯ. ( т.3 от Решение 690 МИ)
В случаите, когато се установи, че кандидат - български гражданин или гражданин на друга държава - членка на Европейския съюз не отговаря на изискванията на чл.4, ал. 5 или ал. 6 от Изборния кодекс съответната ОИК заличава регистрацията на кандидата по реда на чл.33, ал.1, т. 16 от ИК.

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елка Стоянова

СЕКРЕТАР:
Михаил Хаджиянев

 

 

Съобщение

СЪОБЩЕНИЕ
ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ
ОБЩИНА БУРГАС


Във връзка с приключила регистрация на партии, коалиции и инициативни комитети за участие в изборите за общински съветници и кметове в Община Бургас на 23 октомври 2011 г.,
Публикуваме пълен списък (наименование + номер на решение на ОИК), на заявилите желание за участие партии, коалиции и инициативни комитети, регистрирани от ОИК -Бургас:


А. РЕГИСТРИРАНИ ПАРТИИ, КОАЛИЦИИ И ИНИЦИАТИВНИ КОМИТЕТИ ЗА участие в изборите за ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ


ОБЩО - 47 от които 3 инициативни комитета, 5 коалиции


1. ПП ГЕРБ - Решение 8/22.08.11
2. КОАЛИЦИЯ ВАКЛИН СТОЙНОВСКИ ЗА БУРГАС - ПП БУРГАС и ПП БЪЛГАРСКА ПАРТИЯ ЛИБЕРАЛИ- Решение 11/22.08.11
3. ПП ДРОМ - Решение 14/22.08.11
4. ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА ЕВРОПЕЙСКА ИНТЕГРАЦИЯ - Решение 16/22.08.11
5. ПП СОЛИДАРНОСТ - Решение 17/22.08.11
6. ПП НДСВ - Решение 18/22.08.11
7. ПП - НОВОТО ВРЕМЕ - Решение 21/22.08.11
8. ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ - Решение 23/22.08.11
9. ПП БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКТРАТИ - Решение 26/23.08.11
10. ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ - Решение 27/23.08.11
11. ПП ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ - Решение 28/23.08.11
12. ПП РЕД ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - Решение 29/23.08.11
13. ПП СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА - Решение 34/23.08.11
14. ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ - Решение 35/23,08,11
15. ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ- Решение 36/23,08,11
16. ПП ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ - Решение 39/23,08,11
17. ПП БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛНО - РАДИКАЛНА ПАРТИЯ - Решение 40/23,08,11
18. ПП ПОЛИТИЧЕСКИ КЛУБ - ЕКОГЛАСНОСТ - Решение 56/24,08,11
19. ПП ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА - Решение 75/24,08,11
20. ПП ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ - Решение 82/24,08,11
21. ПП НОВА СИЛА - Решение 78/24,08,11
22. ПП -ЛИДЕР - Решение 81/24,08,11
23. ИК - ЗА ИЗДИГАНЕ КАНДИДАТУРАТА НА МИТКА ПЕНКОВА ГЕОРГИЕВА -независим общински съветник - Решение 86/24,08,11
24. ПП АТАКА- Решение 83/24,08,11
25. ПП НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ - Решение 87/25,08,11
26. СИНЯТА КОАЛИЦИЯ БУРГАС / СДС ,ДСБ ,ГЕРГЬОВ ДЕН ,ОДС /общност на демократичните сили /, БНД /българска нова демокрация / - Решение 91/25,08,11
27. ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ - - Решение 93/25,08,11
28. ПП КАУЗА ЗА БЪЛГАРИЯ - Решение 96/25,08,11
29. ПП ВЯРА МОРАЛ РОДОЛЮБИЕ ОТГОВОРНОСТ - НАЦИОНАЛЕН ИДЕАЛ ЗА ЕДИНСТВО - Решение 98/25,08,11
30. ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ - Решение 100/25,08,11
31. КОАЛИЦИЯ НОВ - ПЪТ ЗА БУРГАС / НОВА ЗОРА , СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ ЗАЩИТА - ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИ КОМУНИСТИ И КОМУНИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ НА БЪЛГАРИЯ - Решение 103/25,08,11
32. КОАЛИЦИЯ НОВА ЛЕВИЦА ЗА БУРГАС -/ ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ И ПП ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА - Български лейбъристи - Решение 105/26,08,11
33. ПП НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО - Решение 107/26,08,11
34. ПП ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ - Решение 108/26,08,11
35. ПП ЕСИ / европейска сигурност и интеграция/ - Решение 111/26,08,11
36. КОАЛИЦИЯ ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ ,ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ - Решение 112/26,08,11
37. ПП НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ - Решение 115/26,08,11
38. ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ - Решение 116/26,08,11
39. ПП ЗЕЛЕНИТЕ - Решение 119/26,08,11
40. ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ ЗА ИЗДИГАНЕ НА КАНДИДАТУРАТА НА СОНЯ АТАНАСОВА АТАНАСОВА ЗА НЕЗАВИСИМ КАНДИДАТ ЗА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ - Решение 118/27,08,11
41. ПП ЕВРОРОМА - Решение 123/27,08,11
42. ПП БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ - Решение 124/27,08,11
43. ПП БЪЛГАРСКАТА ЛЕВИЦА - Решение 127/28,08,11
44. ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ - Решение 129/28,08,11
45. ПП ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ - Решение 132/28,08,11
46. ПП ДВИЖЕНИЕ ЕКСПЕРТИ ЗА РЕГИОНИТЕ - Решение 131/28,08,11
47. ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ ЗА ИЗДИГАНЕ НА КАНДИДАТУРАТА НА НИКОЛАЙ КОЛЕВ ДИМИТРОВ-НЕЗАВИСИМ КАНДИДАТ ЗА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ - Решение 126/27,08,11

Б. РЕГИСТРИРАНИ ПАРТИИ, КОАЛИЦИИ И ИНИЦИАТИВНИ КОМИТЕТИ ЗА КМЕТ НА КМЕТСТВА

 


Общо 21


От които 4 КОАЛИЦИИ, 1 инициативен комитет


1. ПП ГЕРБ - Решение 9/22,08,11
2. КОАЛИЦИЯ ВАКЛИН СТОЙНОВСКИ ЗА БУРГАС- Решение 12/22,08,11
3. ПП ДРОМ - Решение 15/22,08,11
4. ПП НДСВ- Решение 20/22,08,11
5. ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ- Решение 25/22,08,11
6. ПП РЕД ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - Решение 31/23,08,11
7. ПП СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА - Решение 32/23,08,11
8. ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ - Решение 38/23,08,11
9. ПП ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА - Решение 77/24,08,11
10. ПП НОВА СИЛА - Решение 80/24,08,11
11. ПП АТАКА - Решение 85/24,08,114
12. СИНЯТА КОАЛИЦИЯ БУРГАС / СДС ,ДСБ ,ГЕРГЬОВ ДЕН ,ОДС , БНД - Решение 90/25,08,11
13. ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ - Решение 94/25,08,11
14. ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ ЗА ИЗДИГАНЕ КАНДИДАТУРАТА НА ЛЮБОМИР ВЪЛЧЕВ СЪБЕВ- ЗА НЕЗАВИСИМ КАНДИДАТ НА КМЕТ НА С. ЧЕРНО МОРЕ - Решение 97/25,08,11
15. ПП ВЯРА МОРАЛ РОДОЛЮБИЕ ОТГОВОРНОСТ - НАЦИОНАЛЕН ИДЕАЛ ЗА ЕДИНСТВО - Решение 99/25,08,11
16. ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ - Решение 101/25,08,11
17. КОАЛИЦИЯ НОВА ЛЕВИЦА ЗА БУРГАС - /ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ И ПП ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА - български лейбъристи /,- Решение 106/26,08,11
18. КОАЛИЦИЯ ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ ,ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ - Решение 114/26,08,11
19. ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ - Решение 117/26,08,11
20. ПП ЗЕЛЕНИТЕ - Решение 121/27,08,11
21. ПП ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ - Решение 134/28,08,11


Б. РЕГИСТРИРАНИ ПАРТИИ, КОАЛИЦИИ И ИНИЦИАТИВНИ КОМИТЕТИ ЗА КМЕТ НА ОБЩИНА


РЕГИСТРИРАНИ ПАРТИИ - 18
МЕСТНИ КОАЛИЦИИ - 4


1. ПП ГЕРБ - Решение 7/22,08,11
2. КОАЛИЦИЯ ВАКЛИН СТОЙНОВСКИ ЗА БУРГАС/ПАРТИЯ БУРГАС, БЪЛГАРСКА ПАРТИЯ ЛИБЕРАЛИ/ - Решение 10/22,08,11
3. ПП ДРОМ - Решение 13/22,08,11
4. ПП НДСВ - Решение 19/22,08,11
5. ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ - Решение 24/22,08,11
6. ПП РЕД ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - Решение 30/23,08,11
7. ПП СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА - Решение 33/23,08,11
8. ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ - Решение 37/23,08,11
9. ПП ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА - Решение 76/24,08,11
10. ПП НОВА СИЛА - Решение 79/24,08,11
11. ПП АТАКА - Решение 84/24,08,11
12. ПП НАЦИОНАЛНЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ - Решение 88/25,08,11
13. СИНЯТА КОАЛИЦИЯ БУРГАС / СДС ,ДСБ ,ГЕРГЬОВ ДЕН ,ОДС , БНД- Решение 89/25,08,11
14. ПП БЪТГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ - Решение 92/25,08,11
15. ПП КАУЗА ЗА БЪЛГАРИЯ - Решение 95/25,08,11
16. КОАЛИЦИЯ НОВА ЛЕВИЦА ЗА БУРГАС /- ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ И ПП ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА - български лейбъристи , БЪЛГАРСКИ КОМУНИСТИ - Решение 104/26,08,11
17. КОАЛИЦИЯ " ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ ,ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ - Решение 113/26,08,11
18. ПП ЗЕЛЕНИТЕ - Решение 120/27,08,11
19. ПП БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ - Решение 125/27,08,11
20. ПП ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ - Решение 133/28,08,11
21. ПП БЪЛГАРСКАТА ЛЕВИЦА - Решение 128/28,08,11
22. ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ - Решение 130/28,08,11

От 29 август 2011 г. започна регистрацията на кандидати и кандидатски листи на гореизброените участници в изборния процес. Крайният срок за регистрация на кандидати и кандидатски листи на партии, коалиции и инициативни комитети, е 20 септември 2011 г. След тази дата ще бъдат публикувани имената на лицата, издигнати от регистриралите се партии, коалиции и инициативни комитети .

 

Съобщение

ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ - БУРГАС

СЪОБЩЕНИЕ                                   

Със свое решение № 6/22 август 2011 г. ОИК Бургас определи избирателните райони в Община Бургас, в които ще се провеждат избори за общински съветници и кметове на населени места. Това са, както следва:                                 

1. Избирателен район гр. Бургас 02 04 07 079
2. Избирателен район гр. Българово 02 04 07 332
3. Избирателен район с. Драганово 02 04 23 090
4. Избирателен район с. Изворище 02 04 32 425
5. Избирателен район с. Маринка 02 04 47 202
6. Избирателен район с. Равнец 02 04 61 145
7. Избирателен район с. Рудник 02 04 63 183
8. Избирателен район с. Твърдица 02 04 72 151
9. Избирателен район с. Черно Море 02 04 81 164
10. Избирателен район с. Извор 02 04 32 367

Само за тези кметства се извършват регистрации на политически партии, коалиции от партии, местни коалиции от партии и инициативни комитети.

За населени места, където няма образувани кметства до 21.06.2011 г., или броят на всички жители в тези кметства по постоянен адрес е под 350, избори за кметове на 23 октомври 2011 г. не се произвеждат и не се регистрират политически партии, коалиции от партии, местни коалиции от партии и инициативни комитети. 

Броят на населението се определя към дата 21.06.2011 г. по справка на ТЗ "ГРАО".                                                                               

Председател ОИК:   

Елка  Стоянова                                                                             

Секретар ОИК: 

Михаил  Хаджиянев

Съобщение

ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ-БУРГАС

СЪОБЩЕНИЕ

Във връзка с предстоящата регистрация на кандидати и кандидатски листи за участие в местните избори за общински съветници и кметове на 23 октомври 2011 г.

От 28.08.2011 г.(понеделник),  всеки ден от 09.00 до 17.00 ч.,

Кандидатите за общински съветници и кметове, предложени от партии, коалиции от партии и местни коалиции, могат да бъдат регистрирани в ОИК в срок до 20 септември 2011 г. включително (не по-късно от 32 дни преди изборния ден).

Кандидатите за общински съветници и кметове, предложени от инициативни комитети, могат да бъдат регистрирани в ОИК в срок до 20 септември 2011 г. включително (не по-късно от 32 дни преди изборния ден)

На 20.09.2011 г., когато изтича срокът за регистрация, ОИК ще работи с удължено работно време до 19.00 ч.  След този част регистраци НЯМА да се извършват.

1. Кандидатите за общински съветници и кметове, предложени от партия, коалиция от партии или местна коалиция представят пред ОИК:

- писмено предложение от централното ръководство на съответната партия, компетентно съгласно устава, или ръководството на съответната коалиция от партии или местна коалиция, компетентно съгласно решението за образуване на коалицията, с имената, единния граждански номер и постоянния адрес (настоящ адрес или адрес на пребиваване) на кандидата за общински съветник (Приложение № 42 от изборните книжа) или на кандидатите за кметове (Приложение № 43 от изборните книжа). Предложението се подписва от представляващия/те партията или представляващия/те коалицията лице/а или от изрично упълномощени от тях лица. Към предложението се прилагат само следните документи:        
а) решението на партията или коалицията от партии, взето от компетентния съгласно устава на партията или решението за образуване на коалицията от партии орган, за издигането и подреждането на кандидатите в кандидатската листа за общински съветници и за издигането на кандидатите за кметове;        
б) заявление от всеки кандидат, че е съгласен да бъде регистриран от посочилата го партия, коалиция от партии или местна коалиция (съответно Приложение №48 или Приложение №49 от изборните книжа);        
в) декларация по образец от кандидата за общински съветник или кандидат за кмет, че отговаря на условията по чл.4, ал.5 или 6 от ИК (съответно Приложение №52 и Приложение №53 от изборните книжа);       
г) декларация по образец от кандидата за общински съветник или кмет, че отговаря на условията по чл.122, ал.1, 2, 3 и 4 от ИК (съответно Приложение №55 и Приложение №56 от изборните книжа);        
д) кандидатът за общински съветник - гражданин на друга държава - членка на Европейския съюз, който не е български гражданин, представя и декларация по образец, в която декларира обстоятелствата по чл. 126, ал. 1, т. 5 от ИК (Приложение № 54 от изборните книжа);        
е) кандидатът по предходната буква "д" представя удостоверение от компетентните органи на държавата членка, на която е гражданин, че не е лишен от правото да бъде избиран и че на тези органи не им е известно да съществува такова лишаване от права. В случай, че кандидатът не може да представи удостоверението, в декларацията по буква "д" декларира, че не е лишен от правото да бъде избиран в държавата членка, на която е гражданин;       
ж) пълномощно на лицата, упълномощени да представляват партията или коалицията пред ОИК, в случаите, когато документите се подават от упълномощени лица. 

ВАЖНО: Пълномощното следва да бъде изрично и да е указан конкретно обемът на представителна власт, особено относно това кой има право да подрежда листите с общински съветници.

2. Кандидатите за общински съветници и кметове, предложени от инициативен комитет, представят пред ОИК:

- писмено предложение от инициативния комитет с имената, единния граждански номер и постоянния адрес (настоящ адрес или адрес на пребиваване) на кандидата за общински съветник (Приложение № 44 от изборните книжа) или на кандидатите за кметове (Приложение № 45 от изборните книжа). Предложението се подписва от представляващото инициативния комитет лице. Към предложението от името на инициативния комитет се прилагат документите по т. 1, букви "б", "в", "г", "д" и "е", както и подписка на подкрепящите го избиратели(съответно Приложение № 46 и Приложение № 47 от изборните книжа). Всеки избирател може да участва само в една подписка за съответния вид избор. 

 

                                                                                     Председател ОИК:

                                                                                                       Елка Стоянова

                                                                                     Секретар ОИК:

                                                                                                       Михаил Хаджиянев

свали като pdf разглеждания: 22936 последна промяна: 12:04:29, 12 октомври 2011