24 отбора ще вземат участие в детското първенство „Футбол 7"

понеделник, 08 октомври 2018
Публикувано от: Мариета Ханджиева

Домакин  е Плувен Спортен Комплекс "Парк Арена ОЗК"

 

 Общо 360 малки футболисти от 24 отбора  от Бургас и областта ще вземат участие в детското първенство "Футбол 7".

Домакин на първенството за малки таланти ще бъде плувен спортен комплекс "Парк Арена ОЗК".

Срещите ще се играят  всяка събота от 9.30-14.30 часа до 17.11.2018г (вкл.).

Първенството "Футбол 7" е  за деца родени през 2008-2009г.

  На 12,13,14 .10.2018г. модерният плувен комплекс ще е домакин на  Международен турнир, организиран от Плувен клуб "Бриз", а на  10 и 11 ноември на  Международно състезание " Burgas Swimming Open 2018", чийто организатори са: СК "Акулите" и Унибетони     https://www.burgas.bg/bg/news/details/1/35956

 

 

ПРОГРАМА

 

За провеждане на областно първенство по "Футбол 7" деца, Обл. Бургас, сезон (есен) 2018-2019г. Всички срещи се провеждат на територията на Плувен спортен комплекс  "Парк Арена ОЗК"

 

 

1 кръг - 22.09 /събота/

 

ФК "Черноморец 1919" Бургас - ФК "Вихър"Айтос - 9.30ч.

ПФК "Нефтохимик Б-с 1962"Бургас - ДФК "Звездичка"Бургас - 10.30ч.

ФК "Карнобат"Карнобат - ФК "Равда" Равда - 11.30 ч.

ФК "Черноморски спортист" Обзор - ФК "Чайка" Бургас - 12.30ч.

ОФК "Несебър"Несебър - ОФК "Ропотамо" Приморско - 13.30ч.

 

2 кръг - 29.09 (събота)

 

Равда - "Чайка" - 9.30ч.

Айтос - Несебър - 10.30 ч.

Карнобат - "Черноморец 1919" - 11.30ч.

"Звездичка"- Обзор - 12.30ч.

Приморско - "Нефтохимик" - 13.30ч.

 

3 кръг - 06.10. (събота)

 

"Чайка" - "Звездичка" - 9.30ч.

Несебър - Карнобат - 10.30ч.

"Нефтохимик" - Айтос - 11.30ч.

Обзор - Приморско - 12.30ч.

"Черноморец 1919" - Равда - 13.30ч.

 

4 кръг - 13.10. (събота)

Равда - "Звездичка" - 9.30ч.

"Черноморец 1919" - Несебър - 10.30ч.

Карнобат - "Нефтохимик" - 11.30ч.

Айтос - Обзор - 12.30ч.

Приморско - "Чайка" - 13.30ч.

 

5 кръг - 20.10. (събота)

 

"Нефтохимик" - "Черноморец 1919" - 9.30ч.

"Чайка" - Айтос - 10.30ч.

Несебър - Равда - 11.30ч.

Обзор - Карнобат - 12.30ч.

"Звездичка" - Приморско - 13.30ч.

 

6 кръг - 27.10. (събота)

Айтос - "Звездичка" - 9.30ч.

Несебър - "Нефтохимик" - 10.30ч.

Карнобат - "Чайка" - 11.30ч.

"Черноморец 1919" - Обзор - 12.30ч.

Равда - Приморско - 13.30ч.

 

7кръг - 03.11. (събота)

 

"Чайка" - "Черноморец 1919" - 9.30ч.

"Звездичка" - Карнобат - 10.30ч.

"Нефтохимик" - Равда - 11.30ч.

Приморско - Айтос - 12.30ч

Обзор - Несебър - 13.30ч.

 8кръг - 10.11. (събота)

 

"Черноморец 1919" - "Звездичка" - 9.30ч.

"Несебър" - "Чайка" - 10.30 ч.

Равда - Айтос - 11.30ч.

Карнобат - Приморско - 12.30ч.

"Нефтохимик" - Обзор - 13.30ч.

 

9кръг - 17.11. (събота)

 

"Чайка" - "Нефтохимик" - 9.30ч.

"Звездичка" - Несебър - 10.30ч.

Обзор - Равда - 11.30ч.

Айтос - Карнобат - 12.30ч.

Приморско - "Черноморец 1919" - 13.30ч.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Последни новини

Бургас отново е част от Global Game Jam

Всички новини
свали като pdf разглеждания: 4654 последна промяна: 14:43:54, 08 октомври 2018