Топ тандем на КСТ "Бургас 1975" грабна купата на международния турнир по спортни танци

понеделник, 03 юни 2019
Публикувано от: Мариета Ханджиева

* Кметът Николов приветства танцовия елит в 34-то издание на престижното състезание

 

Топ тандемът на КСТ "Бургас 1975" Костадин Василев и Роберта Скудери грабнаха купата на Международния турнир по  спортни танци в Бургас. Те спечелиха златото при стандартните танци. При латиноамериканските танци, кръг от WDSF, бронзов медал спечели двойката на клуба Васил Павлов и Таня Балтова.

Кметът Димитър Николов поздрави участниците и гостите на турнира във втората състезателна вечер.

"За Бургас е удоволствие да посрещне 300 елитни танцови двойки от цял свят. 35-то издание на престижния международен турнир догодина ще се проведе в новата просторна зала "Арена", където бургазлии и гостите на града ще могат да се насладят на изяществото и красотата на спортните танци, а танцовият елит да покаже своята класа и талант", каза в приветственото си слово Николов.

 

Златни медали за КСТ "Бургас 1975" в различните категории завоюваха още Стефан Иванов и Теодора Мудева в група 18 A+A, Стелиян Николов и Димая Нонева в 13C, Валерий Койчев и Ивана Кирова в 11D, Кристиян Койчев и Летисия Пискова в 9Е, Велизар Георгиев и Поли Кимова в Rising stars La и Иван Христов и Йовита Георгиева - Rising Stars St.

Състезателите на клуба спечелиха и много сребърни и бронзови медали.

"Гордеем се с резултатите на нашите възпитаници и с това, че те се изкачват в световната ранглиста", коментира председателят на КСТ "Бургас 1975" Андрей Тодоров.

 

 


Класиране на танцовите двойки на КСТ "Бургас 1975"

 

 

18 А+А 
Стефан Иванов и Теодора Мудева - 1-во място
Сергей Хрусталев и Сорина Мария Андрей - 2-ро място 
Димитър Вълков и Цветелина Ведричкова - 5-то място 
13С
Стелиян Николов и Димая Нонева - 1-во място 
Иван Дочев и Мила Пашова - 2-ро място 
Алексей Рогачев и Миа Николова - 3-то място 
13D
Емил Кръстев и Мейлин Мюмюнова - 3-то място 
11D
Валерий Койчев и Ивана Кирова - 1-во място 
Радослав Иванов и Мария Стоева - 2-ро място 
11 E
Алексей Ледов и Християна Григорова - 8-мо място


9Е 
Кристиян Койчев и Летисия Пискова - 1-во място 
Кристиян Долчинков и Стела Георгиева - 2-ро място
Светломир Краев и Нели Кенолова - 3-то място 

 

 Международен турнир
WDSF International Open La -
общо се състезаваха 55 двойки
Васил Павлов и Таня Балтова - 3-то място 
Димитър Димитров и Елизабет Гросс - 9-то място
Велизар Георгиев и Поли Кимова - 12-то място
Александр Ходенко и Росица Митева - 14-то място
Стефан Иванов и Теодора Мудева - 17-то място
Антон Кандауров и Джорджия Кънчева - 18-то място
Сергей Хрусталев и Сорина Мария Андрей - 23-то място
Иван Матанов и Ивайла Мечева 37-мо място
Иван Христов и Йовита Георгиева - 47-мо място


WDSF International Open St

Костадин Василев и Роберта Скудери - 1-во място
Антон Кандауров и Джорджия Кънчева - 9-то място


Youth La
Иван Матанов и Ивайла Мечева - 10-то място
Димитър Вълков и Цвети Ведричкова - 13-то място
Rising Stars La
Велизар Георгиев и Поли Кимова - 1-во място 
Антон Кандауров и Джорджия Кънчева - 6-то място
Иван Христов и Йовита Георгиева - 8-мо мястоСергей Хрусталев и Сорина Мария Андрей - 10-то място
Rising Stars St
Иван Христов и Йовита Георгиева - 1-во място 
Антон Кандауров и Джорджия Кънчева - 2-ро място 
Under 21 La
Иван Матанов и Ивайла Мечева - 9-то място
Димитър Вълков и Цвети Ведричкова - 14-то място
Junior II La
Иван Дочев и Мила Пашова - 6-то място 
Junior II St
Иван Дочев и Мила Пашова - 6-то място 
Junior I La
Стелиян Николов и Димая Нонева - 2-ро място 
Иван Дочев и Мила Пашова - 3-то място 
Ян-Яков Тодоров и Алана Садабаева - 7-мо място
Алексей Рогачев и Миа Николова 10-то място
Junior II St
Стелиян Николов и Димая Нонева - 2-ро място 
Иван Дочев и Мила Пашова - 3-то място 
Алексей Рогачев и Миа Николова - 5-то място 
Juvenile II La
Валерий Койчев и Ивана Кирова - 3-то място 
Радослав Иванов и Мария Стоева - 6-то място 
Juvenile II St
Валерий Койчев и Ивана Кирова - 2-ро място 
Радослав Иванов и Мария Стоева - 5-то място 
Алексей Ледов и Християна Григорова 11-то място
Juvenile I La
Кристиян Койчев и Летисия Пискова - 4-то място 
Кристиян Долчинков и Стела Георгиева - 6-то място 
Светослав Краев и Нели Кенолова - 7-мо място
Juvenile I St
Кристиян Койчев и Летисия Пискова - 3-то място 
Кристиян Долчинков и Стела Георгиева - 4-то място 

 

 

Още снимки


Последни новини

Всички новини
свали като pdf разглеждания: 511 последна промяна: 16:48:05, 03 юни 2019