График за получаване на изборни книжа и материали на СИК в Община Бургас - 01.04.2023 Г.

Четвъртък, 30 Март 2023
Публикувано от: Димитринка Костадинова
илюстративна

 

 

 

 

 

ДИРЕКЦИЯ “ЦАУ ПРИМОРИЕ”

СИК от № до №

Час

МЯСТО

1 - 16

11:00

ОУ “КНЯЗ БОРИС I”

17 -19

11:00

ТЪРГОВСКА ГИМНАЗИЯ

20 – 23

11:00

ОУ “П. Р. СЛАВЕЙКОВ”

24 – 27

11:00

ПГ ПО ТРАНСПОРТ

28 – 35

11:00

СУ “СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ”

36 – 46

11:00

ПГРЕ „Г.С. РАКОВСКИ“

47 – 54

11:00

СУ “ИВАН ВАЗОВ”

55 – 71

11:00

ОУ “ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ”

329   12:30 ДОМ ЗА СТАРИ ХОРА
335   12:30 СБАЛПЗ

 

ДИРЕКЦИЯ “ЦАУ ЗОРА”

СИК от № до №

Час

МЯСТО

266 - 269

13:00

НУМСИ „ПРОФ. ПАНЧО ВЛАДИГЕРОВ”

293 – 302

13:00

ОУ “ВАСИЛ АПРИЛОВ”

270 - 277

13:00

ОУ “БРАТЯ МИЛАДИНОВИ”

278 - 280

13:00

ПГ ПО ТУРИЗЪМ

281 - 292

13:00

ОУ “ПЕЙО ЯВОРОВ”

303 – 308

13:00

ПГ ПО ТРАНСПОРТ

 

ДИРЕКЦИЯ “ЦАУ ВЪЗРАЖДАНЕ”

СИК от № до №

Час

МЯСТО

74 - 75

12:00

ПГ по дървообработване „Георги Кондов“, КВ. АКАЦИИ

76 - 83

13:00

ОУ “ХРИСТО БОТЕВ” – КВ. ПОБЕДА

84 - 86

12:00

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО КОМПЮТЪРНО ПРОГРАМИРАНЕ И ИНОВАЦИИ

88 - 109

12:00

ОУ “НАЙДЕН ГЕРОВ”

110 - 121

12:30

СУ “ПЕТКО РОСЕН”

122 - 130

12:30

ОУ “ЕЛИН ПЕЛИН”

131 - 147

12:00

СУ “К. ПЕТКАНОВ”

148 – 150

15:00

ДИРЕКЦИЯ „ЦАУ ВЪЗРАЖДАНЕ“:

ОУ „В. ЛЕВСКИ“ – кв. Горно Езерово

 

 

334

 

87

 

342

 

 

1:45

 

15:00

 

16:00

в ДИРЕКЦИЯ „ЦАУ ВЪЗРАЖДАНЕ“

 

ЗАТВОР

 

М-С. „ВЪРЛИ БРЯГ“

 

ПСИК

336

16:00

в МБАЛ“БУРГАСМЕД“

 

 

ДИРЕКЦИЯ “ЦАУ ОСВОБОЖДЕНИЕ”

СИК от № до №

Час

МЯСТО

151 - 165

14:30

СУ “ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ”

166 - 182

13:30

ОУ “АНТОН СТРАШИМИРОВ”

183 - 196

14:00

СУ “ЕП. КОНСТАНТИН ПРЕСЛАВСКИ”

340

14:30

МБАЛ „СЪРЦЕ И МОЗЪК“

 

ДИРЕКЦИЯ “ЦАУ ИЗГРЕВ”

СИК от № до №

Час

МЯСТО

206 - 216

11:30

ОУ “ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ”

217 - 220

11:30

НЕГ “ГЬОТЕ”

221 - 227

11:30

ОУ “СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ”

228 - 233

11:30

ПГХТ “ АКАД. Н. ЗЕЛИНСКИ”

234 – 244

12:00

СУ “ЙОРДАН ЙОВКОВ”

245 – 251

12:00

АЕГ “ГЕО МИЛЕВ”

252

12:30

5 –ТИ КИЛОМЕТЪР

253

12:00

ОУ “ХРИСТО БОТЕВ” – КВ. САРАФОВО

330

331

12:30

12:30

“УМБАЛ - БУРГАС” АД

КОЦ – 7-ми етаж Хирургически корпус

341

342

13:00

ПСИК – В ДИРЕКЦИЯ „ЦАУ ИЗГРЕВ“

 

ДИРЕКЦИЯ “ЦАУ ДОЛНО ЕЗЕРОВО”

СИК от № до №

Час

МЯСТО

309 - 315

10:00

ОУ “ХРИСТО БОТЕВ”

197 - 198

09:30

КВ. ЛОЗОВО

 

ЗА КВ. ВЕТРЕН, КВ. БАНЕВО, КВ. КРАЙМОРИЕ, КВ. РУДНИК И КВ. ЧЕРНО МОРЕ, КАКТО И СЪСТАВНИТЕ СЕЛИЩА НА ОБЩИНА БУРГАС – СЛЕД 10:30 ЧАСА

Свали като PDFСвали като PDF Разглеждания: 1620 Последна промяна: 11:22:01, 31 март 2023