Коледно-новогодишни празници 2014

Размер на шрифта: A A A Назад
Петък, 12 Декември 2014
Публикувано от: Атанас Сиреков
Коледно-новогодишни празници 2014

8 - 12 декември, 18.00 часа

Площад "Атанас Сиреков"

"Бургас танцува"

 

10 декември /сряда/, 18.00 часа

КЦ "Морско казино", зала "Петя Дубарова"

Концерт "Акустично" на група "Горещ пясък"

 

14 декември /неделя/, 10.00 - 13.30 часа

КЦ "Морско казино", зала "Георги Баев"

Коледна работилница и музикална програма на ОДК - Бургас

 

15 - 19 декември, 11.30 часа

НЧ "Христо Ботев 1937"

Творческо ателие "На гости в коледната работилница"

 

15 декември /понеделник/, 10.00 - 17.00 часа

НЧ "Пробуда 1880" - Бургас

"Коледни звънчета"

 

15 декември /понеделник/, 18.00 часа

Площад "Атанас Сиреков" (при неподходящи метеорологични условия в Културен дом на нефтохимика - Бургас)

Концерт "Улично коледно веселие"

Водещ: Драгомир Драганов

С участието на Тони Димитрова, група "Петте сезона", Пени Стефанова, клуб "Сезони", клуб "Морски песъчинки", хор "Милка Стоева", Мартин Йорданов, Иван Ченов, Бургаски духов оркестър, артисти от Куклен театър - Бургас и Клоунът Руди

 

16 декември /вторник/, 17.00 - 19.00 часа

НЧ "Пробуда 1880" - Бургас

Изработване на сурвачки

 

16 декември /вторник/, 18.00 часа

КЦ "Морско казино", зала "Петя Дубарова"

Представяне на книги на Милчо Касъров "Говорещият с делфини" и "Кратък речник на бургаския жаргон и Речник на странджанския диалект"

 

17 декември /сряда/, 10.00 часа

НЧ "Пробуда 1880" - Бургас

Илюстриране на коледни книжки

 

17 декември /сряда/, 16.00 часа

НЧ "Възраждане 1927" - с. Рудник

Детско коледно шоу

 

17 декември /сряда/, 18.00 часа

КЦ "Морско казино", зала "Георги Баев"

Коледен концерт на Духов оркестър

 

17 - 26 декември, 11.00 - 13.00 часа и 16.30 - 18.30 часа

Площад "Тройката"

Къщичката на Дядо Коледа

Раздаване на коледни късметчета

Снимки с Дядо Коледа

Коледни песни и танци

Коледна дискотека, игри и конкурси

 

18 декември /четвъртък/, 16.30 часа

МОЛ "Галерия"

Награждаване на победителите в Националния конкурс са православна поезия и проза "Рождество на Спасителя"

Организатор: ОДК - Бургас

 

18 декември /четвъртък/, 17.00 часа

Пред НЧ "Пробуда 1880" - Бургас

Концерт "Коледни звездички"

 

18 декември /четвъртък/, 18.00 часа

МОЛ "Галерия"

Коледен фолклорен концерт

Организатор: ОДК - Бургас

 

18 декември /четвъртък/, 18.00 часа

КЦ "Морско казино", зала "Петя Дубарова"

Концерт - спектакъл "Светлина в душата и любов в душата"

Организатор: НЧ "Любен Каравелов 1940" - Бургас

 

19 - 21 декември, 10.00 - 19.00 часа

Фоайето на Културен дом на нефтохимика - Бургас

"Моята Еко Коледа"

 

19 - 23 декември, 17.00 часа

НЧ "Св. св. Кирил и Методий 1985"

"Коледна магия" - концерти на музикалната школа, на руската вокална група, тържество на учениците

 

19 декември /петък/, 10.00 часа

НЧ "Пробуда 1880" - Бургас

Изработване на коледни картички, украси, конкурс за най- красиво коледно пожелание, подреждане на изложба

 

19 декември /петък/, 16.30 часа

Храм "Успение Богородично"

Награждаване на участниците  в общинския конкурс за коледна картичка "Рождество Христово"

Организатор: ОДК - Бургас

 

19 декември /петък/, 17.00 часа

НЧ "Съгласие 1905" - Българово

Коледен благотворителен базар и празничен концерт

 

19 декември /петък/, 18.00 часа

НЧ "Пробуда 1929" - с. Равнец

Празничен концерт на читалищните формации и коледна изложба на децата от арт- клуб "Патиланци"

 

19 декември /петък/, 18.30 часа

КЦ "Морско казино", зала "Петя Дубарова"

Концерт - продукция на школа "Алегра"

 

20 - 21 декември, 11.00 часа

Държавен куклен театър - Бургас

"Зимен празник"

 

20 декември /събота/, 11.00 часа

НЧ "Св. св. Кирил и Методий 1985"

Коледен базар и концерт с участието на детската фолклорна група и арт -школата при НЧ "Св. св. Кирил и Методий 1985"

 

20 декември /събота/, 11.30 часа

Парк в ж.к. "Славейков"

Концерт "От Игнажден до Коледа"

Организатор: НЧ "Пенчо Славейков 1983"- Бургас

 

20 декември /събота/, 14.00 часа

Държавна опера - Бургас, зала "Опера"

Балет "Лешникотрошачката"

20 декември, 15.00 часа

Село Брястовец, читалище "Светлина 1928"

Коледен базар и коледно-новогодишен спектакъл
 

20 декември /събота/, 15.30 часа

НЧ "Просвета 1927" - кв. Долно Езерово

Коледен празник за деца със специфични потребности

 

20 декември /събота/, 16.00 часа

НЧ "Христо Ботев 1928" - кв. Банево

"Червената шапчица" - спектакъл на детска театрална школа "Талантино"

 

20 декември /събота/, 16.00 часа

МОЛ "Галерия"

Коледен концерт-спектакъл "Благословена Коледа"

Организатор: ОДК - Бургас

 

22 - 23 декември, 9.00 - 17.00 часа

НЧ "Просвета 1927" - кв. Долно Езерово

"Дядо Коледа раздава подаръци"

 

22 декември /понеделник/, 11.00 часа

Пред НЧ "Любен Каравелов 1940" - Бургас

Концерт на фолклорна формация "Тракийче"

 

22 декември /понеделник/, 16.00 часа

НЧ " Васил Левски 1937" - кв. Горно Езерово

"Коледни вълшебства" - посрещане на дядо Коледа, изложба - базар на коледни рисунки и икони

 

22 декември /понеделник/, 16.00 часа

НЧ "Петър Янев 1939" - кв. Крайморие

Детско коледно шоу

 

22 декември /понеделник/, 17.00 часа

Фоайето на Куклен театър - Бургас

Изложба на рисунки на деца от школа "Рени"

Организатор: НЧ "Асен Златаров 1940" - Бургас

 

23 декември /вторник/, 17.00 часа

КЦ "Морско казино", зала "Петя Дубарова"

Коледен камерен концерт на трио в състав: Благовеста Рядкова, Анастас Камиларов и Весела Апостолова

 

23 декември /вторник/, 17.00 часа

НЧ "Просвета 1928" - с. Димчево

Коледно - новогодишен концерт пред кметството

 

23 декември /вторник/, 18.00 часа

Културен дом на нефтохимика, Зрителна зала

Коледен концерт на НУМСИ "Проф. Панчо Владигеров"

 

23 декември /вторник/, 19.00 часа

Държавна опера - Бургас, зала "Опера"

Празничен коледен концерт

 

24 декември /сряда/, 10.00 часа

НЧ "Любен Каравелов 1948"  - с. Драганово

"Дядо Коледа пристига" - с децата от ЦДГ и СОУ "Христо Ботев"

 

24 декември /сряда/, 19.00 часа

НЧ "Тракия 1930" - кв. Лозово

Коледуване

 

24 декември /сряда/, 20.00 часа

НЧ "Обнова  1923" - кв. Ветрен

Коледуване

 

24 декември /сряда/, 20.00 часа

НЧ " Васил Левски 1937" - кв. Горно Езерово

Коледуване

 

24 декември /сряда/, 20.00 часа

НЧ "Петър Янев 1939" - кв. Крайморие

Коледари обикалят домовете за здраве и плодородие

 

24 декември /сряда/, 20.00 часа

НЧ "Съзнание 1927" - с. Маринка

Дядо Коледа гостува на децата

Коледуване

 

24 декември /сряда/, 20.00 часа

НЧ "Пробуда 1929" - с. Равнец

Коледуване

 

24 декември /сряда/, 20.00 часа

НЧ "Възраждане 1927" - с. Рудник

Коледуване

 

24 декември /сряда/, 20.00 часа

НЧ "Пробуда 1931" - с. Твърдица

Коледуване

 

25 декември /четвъртък/, 14.00 часа

Площад "Атанас Сиреков"

Празничен коледен концерт на ПФА "Странджа"

 

31 декември /сряда/, 22.30 часа

Площад "Тройката"

Празничен новогодишен концерт

С участието на Васил Найденов, Ice Cream, Тончо Токмакчиев, Георги Дюлгеров, ПФА "Странджа"

Свали като PDFСвали като PDF Разглеждания: 30485 Последна промяна: 11:10:36, 18 декември 2014